Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chips. Twee kopjes goed. Twee schotels chip. Eén schotel goed. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goe...
Sierlijke witgouden rozetring, met diamant. Witgouden ring met een bloemvormig rozet in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,30 ct. Vanuit de middensteen lopen 6 banen met in el...
Witgouden tennisarmband, 750/000, met diamant. Tennisarmband met 2 rijen voorzien van een 4 poot chatons bezet met briljant geslepen diamanten, ca 188. Totaal ca 5,5 ct. De armband is voorzien een bak...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Landschap + tuin decor. Eén bord goed. Eén bord chips. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Set geelgouden relatieringen, 585/000, met diamanten. Ringen met een draaibare ring bezet met in elke ring 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct. Breedte ring 6,8 mm. ø 64 en ø 65. Totaal c...
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met spelende kinderen in tuin/wijsheer decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Paardenmenner. Naar Coustou. Afmeting: 37 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse houtgesneden religieuze wandsculptuur met polychromie. Afmeting: 59 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen wijwaterhouder in Romaanse stijl. Met annotatie 1556. Met wapen en portretten. Circa 1900. Afmeting: 21 x 15 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen flamingo's op waare grote. Afmeting: 97 / 129 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
IWC horloge, zakhorloge met witte wijzerplaat en decentrale secondewijzer en vergulde wijzers, geplaatst in een stalen kast voorzien van leren band. Het horloge heeft een glazen achterdeksel. ø 57 mm....
Witmetalen zakhorloge voorzien van een wijzerplaat met een erotische afbeelding. Op de achterzijde van het horloge staat een afbeelding van ruiters op paarden. ø69 mm. Werkend. In goede staat.
Maurice Lacroix dames horloge, model Calypso, met een goudkleurige kast en een zwart lederen wijzerplaat. Quartz. ø uurwerk ø27 mm. Het horloge is voorzien van wat gebruiksporen. kastnummer 32311. In...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Gelijmd/beschadigd. Afmeting: H 23 - 27 cm. In matige staat.
Grote Italiaanse albasten lampvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met feniks/floraal decor. Rood oxide glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Vier oude bronzen figuren in klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Erotische dame in catsuit, op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd A.J. Dalous. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Bronzen ruiter op marmeren basement. Cavalerist te paard trekt sabel. Verguld + verzilverd/plated. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Chips bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote dikwandige A.D. Copier Leerdam Unica vaas uit het jaar 1946. Met tin craquelé. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Kapitale Japans porseleinen Imari schotel met tuin/pioenrozen/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse glazen vaas met reliëf landschap decor. Jugendstil. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Japanse borden. Onder andere; Kakiemon en Imari. Twee borden gelijmd, één bord chip, grootste bord chips. Afmeting: Ø 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek glaswerk. 1x Vaasje (inktpot?) van kristal met goud decor, circa 1900. 1x Dekseldoos, Fachschule Stienschönau, Haida met zwaan decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 7 - 13 cm. I...
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Franse bronzen vuurvergulde pendule. Empire. Circa 1800. Dubue Jeune. Wijzerplaat iets beschadigd bij sleutelgat. Verder in goede ongereinigde staat. Afmeting: H 41 cm.
Antieke bureauklok van bakeliet, met erotische voorstelling. Circa 1930. Met twee sleutels. Afmeting: 8 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans art deco marmeren klokkenstel. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vrouw met duif. Compositie metaal. Afmeting: 32 x 38 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.
Vijf delen Chinees porselein. Divers. 1x Meiping drakenvaas met zes tekens bodemmerk, goed. 1x Kantonese dekselvaas, beschadigd. 2x Schotels, divers, goed. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, goe...
Verguld harmonica manuscript. Thailand/Laos. 20e Eeuw. La Na schrift. Religieus schrift voor tempels. Waarschijnlijk boeddhistisch. Afmeting: 7 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,7 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek Hollands tegeltableau. Hollands landschap met boerderij, molen en vee. 20e Eeuw. Enkele tegels haarlijn. Eén tegel beschadigd. Afmeting: 46 x 181 cm. In redelijke staat.
Zestien stuks diverse polychrome Makkumer tegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse schoolklok. Mahoniekleurig. Circa 1900. Trade Mark M.C. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Meissen porseleinen theekannen met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip aan roos op deksels. Afmeting: H 26 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur van notenhout. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese bronzen kan met Chinese tekst. Bodemvondst. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zware Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. Circa 1930. F.W. Elliot Ltd Croydon. Afmeting: 8,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese muntstukken. 1x 1926 Dollar Rep. China. 1x One Dollar 1911. 2x Divers. Afmeting: Ø 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor + voorstellingen van medaillons. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1840. Gesigneerd op bodem. Faurnilluiz du Roi? Enkele minimale chips bloemblad. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Makkumer Tichelaar polychrome Fayence vazen met floraal decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 39 cm.
Grote Hollandse polychrome platelen vaas. Jugendstil. Circa 1910. Gouda, 304.R. Met floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 31 cm. Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Belgische staande klok. 19e Eeuw. Jacobus v.d. Walle tot Gendt. Teakhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, twee bellen. Datum + seconden. Behoeft nieuw touw. Afmeting: H 223 cm. In goede staat...
Chinees porseleinen pot met vijver/lelie en vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Lot van 44 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka met verso signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 45 cm. In goede staat.
Grote majolica piedestal met bloempot. Decor met leeuwenkoppen/floraal/gezichten. 20e Eeuw. Scheur in bloempot. Afmeting: H 100 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt Hutten Steinach. Bestaande uit: 5 schotels, 3 kopjes, eierdoppenhouder (een dop mist + 2 gelijmd) comfoor (chip) + menage (goed). Eén schotel beschadi...
Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + blauwe draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 43,7 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen lampenvoet met groen glazuur + figuren decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen schenkkan met blauw decor. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Drie geelgouden (pink)ringen, 585/000, met een railzetting bezet met veirkant geslepen robijnen, smaragden of saffieren. Op de zijkanten van de rail zit een klein briljant geslepen diamant. Breedte pe...
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Staafbroche met in het midden een ovaal gecontourneerd gouden element bezet met 4 facetgeslepen granaatstenen. Grootte 14x56mm. ca 4,4 gram. In goede staat.
Set sieraden met granaat met een double armband, choker en zilveren ring.
Geelgouden oorhaken, 750/000, met een rond element voorzien van een lijndecor. ø 11 mm. ca 2,6 gram. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met zirconia's. Tennisarmband met zirconia's voorzien van S-vormige schakels om de stenen met elkaar te verbinden. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 3,5 mm. ...
Massieve geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met oplopende gladde band bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. ca 6,5 gram. In goede staat.
Zilveren collier, 925/000, met een biesmarkschakel. Breedte 9 mm. Voorzien van een veeroog. 42 cm. ca 32,2 gram. In goede staat
Collier uit bloedkoraal en zwarte parels met een geelgouden slot, 585/000. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om met gouden rond slot met bewerking, ø 10 mm. lengte 47 cm. ...
Zilveren klemarmband, 800/000, breed model met diverse bewerkte banden. breedte 47 mm. ca 80,4 gram. ø ca 60x55mm. Iets scheef verder in goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met ronde en ovaal bewerkte schakels voorzien van geschulpte rand en bewerking. De schakels zijn bezet met rond en ovaal gefacetteerde granaten. Breed...
Witgouden rozetring, 750/000, met diamant en parel. Ring met een grote rozet met in het midden een grote cultivé parel, ø 10 mm. Om de parel zit een rand met 8 briljant geslepen diamanten in 4-poot ch...
Geelgouden armband, 585/000, met zirconia en saffier. Armband met ovale schakels deels met een slag en voorzien van kleien zirconia's. En schakels met markiesgeslepen saffieren. Voorzien van een grote...
Groen emaille hanghorloge. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Geheel is van zilver. Enkele pare...
Lot met 18 bedels, 925/000, van o.a. Pandora, Baccio en Tedora. Totaal ca 61,6 gram. In goede staat
Collier van gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 18x11mm, lengte 47,5 cm. In goede staat
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ikoon Madonna Pieczerko. 20e Eeuw. Ikoon met verzilverde houder, geheel in vitrine kast. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
Vijf gesigneerde oude/antieke Japanse houtsnedes. Divers. Houtsnedes op papier. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Betsy Dom (Betsy Gelder). 1885 - 1936. Vaas met bloemen in art deco-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 63 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Hollandse platbodems op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
J.J. Hovener. 1936 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Arend v.d. Pol. 1886 - 1956. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48,5 x B 37,5 cm. In goede staat.
J.G. Lempereur. Circa 1950. 1902 - 1985. Franse School. Parijs, meisje. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.
Henricus '89. Twee western cowboys. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws dames-kousenbandpistool. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met gravering. Afmeting: L 120 cm. In goede originele staat.
Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Zilveren 5 lichts kandelaar, 800/000, op ronde voet voorzien van een getorste lijnenbewerking. De armen zijn gemaakt uit C-voluten. MT.: Hermann Bauer, Schwabisch Gmund. 30x30x28cm. ca 510 gram, met g...
Juwelendoos met zilverwerk. Doosje in de vorm van een boekje voorzien van 2 zilveren sloten en 2 zilveren elementen. 6,5x11,5x2,5cm. In goede staat
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd opengewerkt biedermeier model met een voorstelling met figuren en dieren. De beugel is voorzien van een ketting. MT.:G. van der Ree, Schoonhoven...
Zilveren theekan, 800/000. Rond bol model met getorst lijnendecor en cartouche met bloem en voluten decor. Voorzien van graveerwerk op de tuit. En de kan heeft een deksel en greep met hout. Vermoedeli...
P.H. Haezer. Circa 1920. Besneeuwd landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.