Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek glaswerk. 1x Vaasje (inktpot?) van kristal met goud decor, circa 1900. 1x Dekseldoos, Fachschule Stienschönau, Haida met zwaan decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 7 - 13 cm. I...
Zes antieke Japanse borden. Onder andere; Kakiemon en Imari. Twee borden gelijmd, één bord chip, grootste bord chips. Afmeting: Ø 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Ikoon Madonna Pieczerko. 20e Eeuw. Ikoon met verzilverde houder, geheel in vitrine kast. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse glazen vaas met reliëf landschap decor. Jugendstil. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote dikwandige A.D. Copier Leerdam Unica vaas uit het jaar 1946. Met tin craquelé. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 18x11mm, lengte 47,5 cm. In goede staat
Lot met 18 bedels, 925/000, van o.a. Pandora, Baccio en Tedora. Totaal ca 61,6 gram. In goede staat
Groen emaille hanghorloge. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Geheel is van zilver. Enkele pare...
Geelgouden armband, 585/000, met zirconia en saffier. Armband met ovale schakels deels met een slag en voorzien van kleien zirconia's. En schakels met markiesgeslepen saffieren. Voorzien van een grote...
Witgouden rozetring, 750/000, met diamant en parel. Ring met een grote rozet met in het midden een grote cultivé parel, ø 10 mm. Om de parel zit een rand met 8 briljant geslepen diamanten in 4-poot ch...
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met ronde en ovaal bewerkte schakels voorzien van geschulpte rand en bewerking. De schakels zijn bezet met rond en ovaal gefacetteerde granaten. Breed...
Antieke Belgische staande klok. 19e Eeuw. Jacobus v.d. Walle tot Gendt. Teakhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, twee bellen. Datum + seconden. Behoeft nieuw touw. Afmeting: H 223 cm. In goede staat...
Kapitale Japans porseleinen Imari schotel met tuin/pioenrozen/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Zware Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. Circa 1930. F.W. Elliot Ltd Croydon. Afmeting: 8,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zilveren klemarmband, 800/000, breed model met diverse bewerkte banden. breedte 47 mm. ca 80,4 gram. ø ca 60x55mm. Iets scheef verder in goede staat
Antieke Duitse Junghans regulateur van notenhout. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse schoolklok. Mahoniekleurig. Circa 1900. Trade Mark M.C. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.