19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur met grote houtgesneden kroon en tollen. Afmeting: 210 x 115 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren vaas, 833/000, op ronde voet met amandelvormige details. de hele vaas is voorzien van een hamerslag decor.MT.: Zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.:P: 1925. ø11,5x15cm. ca 180 gram. In goed...
Zilveren theekan, 925/000, op een ronde voet versierd met gedreven floraal decor en cartouche. Met houten greep en een scharnierend deksel met floraal decor en houten knop. MT.: Josiah Williams & co, ...
Zilveren bakje, 833/000, schuitvormig model, versierd met verschillende voorstellingen met dieren. Het bakje is voorzien van een hengsel. MT.: vermoedelijk W.Lobbensteijn, Schoonhoven, jl.:C:1912. 8x6...
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gezaagd model met een gecontourneerde rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: L.Marcellis, Voorschoten, jl.:h:1967. 16x11x7cm. ca 107,3 gram. In goede staat.
Zilveren doos, 925/000, rechthoekig heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.: Charles Lyster & Son, Chester, jl.: A: 1901. 9x8x1,5cm. ca 94 gram. In goede staat
Unieke odeurflacon met een geelgouden dop, 585/000, in cassette. Fraaie gecontourneerd liggende odeurflacon, peervormig gecontourneerd en versierd met een grote uitgewerkte gouden kraag met graveerwer...
Mooie antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 x Ø 32 cm. In goede staat.
Prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner vaas met Familie Rose tuin/vogel decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Drie delen kristal met zilver, een bolle vaas met slijpwerk voorzien van een gladde zilveren rand, 925/000, ø16x22cm, een ronde kristallen fruitschaal met stervormig slijpwerk en een gladde zilveren r...
Antiek dienblad van keramiek. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 29 x 45 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Zilveren moccakan, 833/000, model bonton voorzien van een houten greep. 12x9x18cm. MT.: van Kempen, Begeer en Vos, Voorschoten, jl.: L:1921. ca 289 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat
Zilveren suikercoupe, 800/000, met blauw glazen binnenbak. Fraaie ronde gezaagde coupe versierd met spijlendecor, guirlandes, cartouches met wapen, strikken en parelrand, geplaatst op 4 klauwpoten De ...
Groot lot oud/antiek plated. 19e - 20e Eeuw. Koffiesets, tablet, kannen, vazen et cetera. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Ovale zilveren dekseldoos, 925/000, geplaatst op 4 klauwpoten. Versierd met een opgesoldeerde florale rand. Het deksel is voorzien van strak lijnengraveerwerk met wieber bewerking. MT.:Walker & Hall, ...
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Ovale tabaksdoos voorzien zilveren randen met filetbewerking. Breuk aan de achterzijde, verder in goede staat. ca 210 gram. 17x6x4cm. In redelijk goede staat.
Kapitale zilveren broodmand, ovaal gezaagd model voorzien van ovaal en floraal decor, met een omgeslagen gecontourneerde rand met fruitmanden en acanthusbladeren. De mand staat op een ovale ring met f...
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koloniale speer (lans) met florale bewerking, damast speerpunt en lanssteel van tropisch hardhout. Afmeting: L 230 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer, Gabion Fournel. Frankrijk. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.