Drie geelgouden (pink)ringen, 585/000, met een railzetting bezet met veirkant geslepen robijnen, smaragden of saffieren. Op de zijkanten van de rail zit een klein briljant geslepen diamant. Breedte pe...
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kommen met floraal decor + ribbels. Eén kom haarlijn, randglazuur schade. Afmeting: H 9,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Staafbroche met in het midden een ovaal gecontourneerd gouden element bezet met 4 facetgeslepen granaatstenen. Grootte 14x56mm. ca 4,4 gram. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose scheerbekken met tuin/pauw/goud decor. Afmeting: 8,5 x 33 x 24 cm. In goede staat.
Set sieraden met granaat met een double armband, choker en zilveren ring.
Twee 19e eeuwse Japanse of Chinese figuren dragers. Ongemerkt. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 201 x 115 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Davenport secretaire van mahoniehout. Met schrijfklep en lades in zijkant. Circa 1880. Afmeting: 90 x 53 x 56 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en volle geëboniseerde Korinthische zuilen. Circa 1810. Afmeting: 85 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chips. Twee kopjes goed. Twee schotels chip. Eén schotel goed. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goe...
Geelgouden oorhaken, 750/000, met een rond element voorzien van een lijndecor. ø 11 mm. ca 2,6 gram. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met zirconia's. Tennisarmband met zirconia's voorzien van S-vormige schakels om de stenen met elkaar te verbinden. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 3,5 mm. ...
Massieve geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met oplopende gladde band bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. ca 6,5 gram. In goede staat.
Franse bronzen vuurvergulde pendule. Empire. Circa 1800. Dubue Jeune. Wijzerplaat iets beschadigd bij sleutelgat. Verder in goede ongereinigde staat. Afmeting: H 41 cm.
Antieke bureauklok van bakeliet, met erotische voorstelling. Circa 1930. Met twee sleutels. Afmeting: 8 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Landschap + tuin decor. Eén bord goed. Eén bord chips. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans art deco marmeren klokkenstel. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vrouw met duif. Compositie metaal. Afmeting: 32 x 38 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met spelende kinderen in tuin/wijsheer decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Handgeknoopte Perzische loper. Voornamelijk rood van kleur. Afmeting: 270 x 75 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood-oranje en blauw van kleur. Afmeting: 210 x 140 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse eikenhouten putti. Duitsland. Barok. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Antieke Engelse schoolklok. Mahoniekleurig. Circa 1900. Trade Mark M.C. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Gelijmd/beschadigd. Afmeting: H 23 - 27 cm. In matige staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Paardenmenner. Naar Coustou. Afmeting: 37 x 32 x 13 cm. In goede staat.