Fraaie zilveren wijnfleshouder, 925/000, rijkelijk versierd met druivenranken. 25x11x18cm. ca 487 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, een molen, 833/000, op 4 bolpoten met draaibare wieken, 6x4x14cm, jl.:A:1910, en blaasbalg, als doosje, met vergulde binnenzijde, versierd met aan één zijde een romantische ...
P.B. Cop. 1947. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. 17e Eeuws fregat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.
Sierlijke witgouden rozetring, met diamant. Witgouden ring met een bloemvormig rozet in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,30 ct. Vanuit de middensteen lopen 6 banen met in el...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille tuin decor + goud. Beiden chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Witgouden tennisarmband, 750/000, met diamant. Tennisarmband met 2 rijen voorzien van een 4 poot chatons bezet met briljant geslepen diamanten, ca 188. Totaal ca 5,5 ct. De armband is voorzien een bak...
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
A. Lignas. Circa 1880. Wandelaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen penselenvaas met floraal en krekel decor. Met bodemmerk. Republiek. Circa 1900. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung schaal met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Reliëf. Afmeting: H 5,7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met fruit en Roemer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Set geelgouden relatieringen, 585/000, met diamanten. Ringen met een draaibare ring bezet met in elke ring 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct. Breedte ring 6,8 mm. ø 64 en ø 65. Totaal c...
Mahoniehouten wortelnoten commode. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 114 x 49 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse/Oostenrijkse oorkonde met lakstempel. Door Carl der Sechste (handgeschreven). Kanzler von Rome 1685 - 1740. Betreffende Europese zaken, getekend in Nürnberg. Afmeting: 45 x 72 cm. In g...
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
Antieke Chinese wierookbrander van brons. 19e Eeuw of veel ouder. Afmeting: 12 x 12 x 7,8 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse commode van mahoniehout met zes lades, band-intarsia en origineel beslag. Afmeting: 132 x 115 x 51 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1840. Afmeting: 158 x 106 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met floraal/symbolen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Octagonale pijpvaas met blauw/groen craquelé glazuur. 1x Oorvaas met blauw/groen glazuur. Afmeting: H 20 - 24 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met faun en putti + Carrera marmer. Circa 1860. Afmeting: H 36 - 37 cm. In zeer goede staat.
Twee grote Art Deco koperen piedestallen voor planten/kaarsen etc. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.
IWC horloge, zakhorloge met witte wijzerplaat en decentrale secondewijzer en vergulde wijzers, geplaatst in een stalen kast voorzien van leren band. Het horloge heeft een glazen achterdeksel. ø 57 mm....