Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot auto's (ca. 20 st.)
Resultaat: 70 EUR

Lot diverse modelauto's in originele verpakking. Corgi, Schuco. Lledo. Circa twintig stuks. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37 cm.
Resultaat: 950 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke Franse Louis Seize pendule
Startprijs 1.400 EUR

Antieke Franse Louis Seize pendule met Carrara marmer en bronzen figuren (vrouw + engel + hond). Le Roy a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 31 x 10 cm. In zeer ...

Zilveren vlinder met emaille
Resultaat: 60 EUR

Zilveren broche, 925/000, met emaille, granaat en markesiet. Broche in de vorm van een vlinder met venster-emaille en versierd met granaat en markesiet. 41x27mm. ca 4,6 gram. Nieuw

Chinese blauw/witte cup Ø 10,6 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen blauw/witte cup met rondom figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10,6 cm. In goede staat.

Franse empire pendule, 1800
Startprijs 1.250 EUR

Franse bronzen vuurvergulde pendule. Empire. Circa 1800. Dubue Jeune. Wijzerplaat iets beschadigd bij sleutelgat. Verder in goede ongereinigde staat. Afmeting: H 41 cm.

Franse pendule, 1860
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met vergulde Griekse dame met muziekinstrument. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 50 x 16 cm. In goede staa...

Ring met diamant
Startprijs 900 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamant. Brede gouden ring met een rail bezet met 7 princes geslepen diamanten, ca 0,70 ct. Breedte ring 7 mm. ca 8,0 gram. ø 54. in goede staat

Vier 18e eeuwse Chinese papborden Ø 16,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Drie borden haarlijnen + alle borden met chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijke staat.

Bronzen figuur, H 42 cm.
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Jongen met oesterschelp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, H 16,2 x Ø 19,2 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met zeedraak en vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16,2 x 19,2 cm. In goede staat.

Goudsteen collier
Resultaat: 100 EUR

Collier van gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 18x11mm, lengte 47,5 cm. In goede staat

Armband met agaat
Resultaat: 140 EUR

Armband gemaakt uit 2 rijen ronde agaatkralen, in diverse roodtinten, ø 10mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, bloemvormig opengewerkt model met in het midden een carneool. lengte 19,5 cm. In go...

A'damse school pendule
Startprijs 120 EUR

Antieke Amsterdamse School pendule met metalen wijzerplaat. Eikenhout. Weekloper, Pfeilkreuz uurwerk. Achterplaat uurwerk mist. Afmeting: 27 x 41 x 11 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Antiek 3-delig klokkenstel
Startprijs 275 EUR

Drie-delig antiek geëmailleerd jugendstil klokkenstel met messing en florale zweepslag decors. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 56 - 60 cm. In goede staat.

Gouden armband met granaat
Startprijs 350 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met 8 ovale opengewerkte schakels bezet met een gefacetteerde ovale granaat. De schakels zijn door middel van ogen aan elkaar verbonden. De armband is...

Bronzen Cartel klok, 1870
Resultaat: 275 EUR

Antieke Franse wand Cartelklok van brons met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Art Deco bureauklok, 1925
Resultaat: 60 EUR

Art Deco bureauklok. Circa 1925. Marmer met bronzen raaf + vos. Frankrijk. Uurwerk loopt niet. Afmeting: 19 cm. Verder in goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse compositie metalen vergulde pendule met albast. Circa 1870. Landarbeider met ploeg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met facet geslepen glas. Circa 1900. Gemerkt A.C.C. Voorste venster randschade. Inclusief origineel foedraal. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.

Zeldzaam 18e eeuwse Chinese schotel Ø 16,8 cm.
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen celadon schotel met erotische voorstelling. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,8 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese trekpotten
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Eén met lange Lijs decor, handvat gelijmd + haarlijn. En één met landschap decor, randschade deksel + haarlijn. Afmeting: 13 - 16 cm. In redelijke staat...

Chinese stemcup, H 12,5 x Ø 15,3 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen stemcup met vissen decor + bodemmerk. Afmeting: H 12,5 x Ø 15,3 cm. In goede staat.