18e - 19e Eeuws Imari porseleinen diepe schotel + kom op drie poten. Japanse kom op drie poten met feniks/landschap decor, chips. En een 18e eeuws Chinees diep bord met floraal/goud decor, één chip. ...
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose penselen vaas met keizerlijke figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting; H 11,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tempelhouder met keizerlijk geel + floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm.
17e Eeuwse Italiaanse Corpus Christi van brons. Renaissance. Afmeting: 23 x 18,5 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten dekseldoos met brievenhouder voorzien van intarsia. Afmeting: 19,5 x 24,5 x 17 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Frans porselein. 1x Sevres tazza met verguld messing, haarscheuren. 1x Olielamp met floraal/figuren decor. Afmeting: 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten wortelnoten commode. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 114 x 49 cm. In goede staat.
17e Eeuwse antieke bronzen kandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Oosterse robijnrode glazen hanglamp met filigrain koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: circa 39 x Ø 21 cm. In goede staat.
Italiaanse albasten tafellamp met Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In goede staat.
Lot oud koperwerk. 1x Vijzel, neo renaissance, 20e Eeuw. 2x Messing kemphanen, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Zilveren brillenkoker, 833/000, rechthoekig model met scharnierend deksel en versierd met graveerwerk. Voorzien van een velouren interieur. ca 70 gram. 13x3,5x1,2cm. MT.: vermoedelijk W. de Pleyt, Sch...
Zilveren fruitschaal, 800/000, rond opengewerkt model versierd met druivenranken en druiven, geplaatst op een ronde voet met bewerking. De schaal is voorzien van een grepen in de vorm van florale krul...
Fraaie zilveren wijnfleshouder, 925/000, rijkelijk versierd met druivenranken. 25x11x18cm. ca 487 gram. In goede staat
Gesigneerde art deco koper gehamerde vaas met floraal decor. Door L. Provins, 1873 - 1943. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Oude postzegels + Hollandse munten collectie. Postzegels Holland + Europa. Divers. Zeer interessant om uit te zoeken!!! Onder andere Juliana, 1948 - 1980. Afmeting: 1 - 30 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, een molen, 833/000, op 4 bolpoten met draaibare wieken, 6x4x14cm, jl.:A:1910, en blaasbalg, als doosje, met vergulde binnenzijde, versierd met aan één zijde een romantische ...
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
Kristallen mosterdpot en zoutvat met zilver. 950/000, Mosterdpot met zilveren montuur geplaatst op een vierkante voet met 4 klauwpoten. Een ronde rand met knerren en gekrulde grepen met een scharniere...
Twee zilveren bonbonmandjes, 833/000, een ovaal gezaagd model met floraal en spijlendecor. De mand is voorzien van een parelrand. 16x9x4,5cm. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.:W:1931 En een ovaal gec...
Drie 19e eeuwse mahoniehouten meetinstrumenten met messing. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse commode van mahoniehout met zes lades, band-intarsia en origineel beslag. Afmeting: 132 x 115 x 51 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1840. Afmeting: 158 x 106 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.