Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke tazza met Familie Rose bord Ø 23 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke bronzen tazza met een 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Bloemvaas decor. Afmeting; H 14 x Ø 23 cm. In goede staat.

Klokje met slagwerk en erotische voorstelling
Startprijs 1.000 EUR

Bijzonder antiek klokje met Weens uurwerk en aan de achterzijde voorzien van een Jacquemart systeem met erotische voorstelling. Voorzien van grande sonnerie op oproep. Het geheel zit in een geelmetale...

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 25 - 26 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi + Queng Lung. Floraal decor. Twee Kang Xi borden, floraal decor + bodemmerk, minimale randglazuurschade. Twee Queng Lung borden, gaaf. Afmeting: Ø 2...

18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan, H 20 cm.
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke documentenkist, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse wortelnoten documentenkist met datumaanduiding, opbergvakken en inktpotten. Circa 1900. Afmeting: 32 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Gouden ring & oorbellen met jade
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden ring en oorbellen, 585/000, met jade. Een ring met een ovale opengewerkte rand bezet met een ovaal cabouchon geslepen jadesteen, grootte kop 18x24mm., ø59, en een paar oorschroeven met een...

Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes, H 12 - 13 cm.
Resultaat: 900 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Landschap/floraal/koekoek in landschap decor. Bij één vaas chips bovenrand. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Set antieke Chinese vazen, H 33 cm.
Startprijs 800 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren in berglandschap decor. Enkele minimale haarlijnen + deksel restauratie. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden hanger met parel & diamant
Startprijs 1.350 EUR

Kapitale geelgouden hanger, 750/000, met diamanten en parel. Ovale hanger in bloemvorm met in het midden een wat grillige parel, 9x10,5mm, en daaromheen 8 zetkasten met 8 diamanten. En daaromheen een ...

Baardman kruik
Resultaat: 80 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met medaillon. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Weense bronzen deurbel
Resultaat: 350 EUR

Weense bronzen deurbel met bokkenkop. Ontwerp Walter Bosse. 1904 - 1979. Afmeting: 22 x 11 x 15 cm. In goede staat.

Drie19e eeuwse Familie Rose kommen Ø 12,5 - 16,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Divers. 1x Kleine kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Kom met floraal/bamboe decor + bodemmerk. 1x Grote kom met floraal/krekel decor + bodem...

Twee Franse kandelaren, 1860
Startprijs 800 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met faun en putti + Carrera marmer. Circa 1860. Afmeting: H 36 - 37 cm. In zeer goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 12,2 cm.
Resultaat: 500 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met diverse medaillon decors + bodemmerk. Kang Xi? Afmeting: H 5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.

Gouden ring met saffier en diamant
Startprijs 300 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met blauw saffier en diamant. Ring met een sierlijke kop voorzien van blad-elementen en 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,36 ct, en 2 blauw saffieren in 4 poot-chato...

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Trekpot met draken decor + zes tekens bodemmerk. 1x Kopje met floraal/medaillon decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 58 cm.
Startprijs 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger/floraal decor. Met bodemmerk. Gaatje in bodem, voorheen lampenvoet. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Wtigouden armband met diamant
Startprijs 1.400 EUR

Witgouden armband, 750/000, met diamanten. Armband met een schakelband en in het midden voorzien van een witgouden element bezet met 7 briljant geslepen diamanten, Totaal ca 1,18 ct. Breedte armband 5...

Witgouden rozetring met diamant
Startprijs 900 EUR

Sierlijke witgouden rozetring, met diamant. Witgouden ring met een bloemvormig rozet in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,30 ct. Vanuit de middensteen lopen 6 banen met in el...

Twee koperen piedestals
Startprijs 300 EUR

Twee grote Art Deco koperen piedestallen voor planten/kaarsen etc. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot zilveren sieraden met 3 ringen, een zegelring, een ring met onyx en een ring met grote zirconia. En een armband met Frans gourmetschakel. Diverse gehaltes. ca 43,9 gram. In goede staat

Chinese bloempot + onderschotel
Resultaat: 850 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met onderschotel. Tuin/pioenroos/vogel decor. Afmeting: 26,5 - Ø 29 cm. In goede staat.

Chinees druivenbord Ø 26 cm.
Startprijs 100 EUR

Kang Xi gemerkt Chinees porseleinen druivenbord met craquelé glazuur. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Gouden hanger en collier
Startprijs 4.500 EUR

Chinees geelgouden collier met hanger, 990/000, met jade. Collier gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 3mm, met S-slot, met daaraan een hanger met gouden gegraveerd element voorzien van een diskvo...