Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden broche met bloedkoraal
Startprijs 300 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Markiesvormige broche met een rand voorzien van knopjes en in het midden versierd met een zetkast met 3 bloedkoralen. Grootte 41x16mm. ca 7,1 gram. In goed...

Set bloedkoraal, takjes
Resultaat: 35 EUR

Set takjes bloedkoralen met een paar oorclips, een collier en een armband. Oorclips met onedele clip, ø 31 mm, een collier verlopend in breedte 10-32mm, lengte 50 cm. met onedel veeroog en een armban...

Twee antieke K.P.M. dekselvazen, 1880
Startprijs 1.000 EUR

Twee grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen dekselvazen met coulissen/figuren/floraal en goud decor. Circa 1880. Gaatjes in bodem voor kabel/lamp. Verder in goede staat. Afmeting: H 36 cm.

19e Eeuwse Meissen bierpul
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen bierpul met floraal decor. Deksel gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: H 17 x Ø 10 cm.

Chinese benen opiumpijp op standaard
Resultaat: 80 EUR

Chinese, benen gegraveerde opiumpijp op houten standaard, met tekst en figuren in landschap decor. Afmeting: 11,5 x 31 x 5 cm. In goede staat.

Twee Afrikaanse maskers
Startprijs 60 EUR

Twee Afrikaanse houtgesneden maskers met polychromie. Afmeting: 32 - 38 cm. In goede staat.

Antieke Duitse globe
Resultaat: 170 EUR

Antieke Duitse globus. D. Reimer Berlin 1908. Naden in globus. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met smaragd en diamant
Resultaat: 350 EUR

Brede tricolour gouden ring, 750/000, met diamant en turkoois. Ring met een geel-, wit- en roodgouden band, aan de voorzijde versierd met 2 halve manen bezet met in elk 5 briljant geslepen diamanten, ...

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 425 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Kostbaarheden + tuin decor. Eén bord gaaf, drie borden minimale chip, één bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese kom Ø 21,8 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 21,8 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese suikerpot
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande suikerpot met Familie Rose, floraal decor. Tevens roos op deksel. Chips aan roos. Afmeting: H 12,5 cm / Ø 11 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm.
Resultaat: 650 EUR

Prachtige grote 18e eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor + putti met vrucht. Gemerkt de Bijl. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Vijf-delig Frans kaststel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Vijf-delig Frans polychrome Fayence kaststel. Floraal/insecten decor. Circa 1900. Twee beschadigingen. Afmeting: H 20 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels/mangaan (12 st.)
Resultaat: 160 EUR

Twaalf antieke mangaan-kleurige tegels met plaatsen in dubbele cirkel. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen figuur, 1880
Startprijs 120 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur. Circa 1880. Chinese vrouw met houder. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Oosterse bronzen boeddha
Startprijs 200 EUR

Oostere bronzen boeddha figuur in lotushouding. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Satsuma jardiniere
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma jardiniere met messing draken en armaturen. Mooie kwaliteit. Afmeting: 34 x 43 x 25 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse borden, Ø 23 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence borden met floraal decor. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp, 1910
Startprijs 120 EUR

Grote antieke messing vergulde hanglamp met guirlandes. Circa 1910. Louis Seize-stijl. 1-Lichts elektrisch. Afmeting: 93 x Ø 49 cm. In goede staat.

Vier oude/antieke dolken, L 31 - 43 cm.
Resultaat: 170 EUR

Vier oude/antieke dolken, hertenvangers.en een corcicaans klapmes 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.

Antiek geweer in koffer
Resultaat: 425 EUR

Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek dubbelloops geweer, L 116 cm.
Resultaat: 140 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.

Vier delen antiek aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Vier delen antiek aardewerk. Bestaande uit: 17e - 18e Eeuwse schenkkan met groen/geel glazuur. Een terracotta kacheltegel 1598, en twee 18e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat...

Antieke Delftse Fayence plaquette
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Delftse Fayence plaquette. gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Ruiter te paard. Afmeting: 34 x 24 x 1 cm. In goede staat.