Ongesigneerd. 20e Eeuw. Pointillistisch riviergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Frederick de Wit.1629 - 1706. Antieke Hollandse landkaart. Deels handingekleurd. Comitatus Zuptphaniae et Fluminus Islae Nova Delineatio Auctore F. de Wit. Gravure op papier. Afmeting: H 50 x B 57 cm...
Antieke historisme terracotta neo barok piedestal. Enkele beschadigingen onderrand. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.
Jan te Wierik, 1995. 1954 - 2002. Nummer 47/80. Figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 47 x B 85 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence apothekerspot met Latijns opschrift. E. Diacassiae. Bovenrand schade + kleine haarlijn. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met bodemmerk. Molenlandschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor + gecontournerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Pluimvee bij Griekse ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met boeken in bloementuin. Deels geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 9 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws 4-pas Fayence tegeltableau. J. Regum 13 vers 23. Ruiter te paard met leeuw. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.
Vier antieke Art Deco/Jugendstil majolica wandtegels. Circa 1910 - 1920. Visser + vissersvrouw. Maanvis + haan. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Lot van elf oude/antieke Hollandse wandtegels. Ingelijst. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeven Chinees porseleinen schotels. Twee soorten. Circa 1900. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met katachtig decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Song vaas met eend in landschap decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Vier delen antiek aardewerk. Bestaande uit: 17e - 18e Eeuwse schenkkan met groen/geel glazuur. Een terracotta kacheltegel 1598, en twee 18e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat...
Grote antieke Delftse Fayence plaquette. gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Ruiter te paard. Afmeting: 34 x 24 x 1 cm. In goede staat.
Twee delen Wedgwood bisquit porselein. Engeland. 20e Eeuw. 1x Inktpot + 1x Waxinelichthouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee originele antieke Rozenburg Den Haag keramieken vazen met florale polychromie decoraties. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Eén vaas goed. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor + verso paarden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenbord, gelijmd. Kantonese schaal, gelijmd. 18e Eeuws mandarijn bord, gelijmd. 18e Eeuws Familie Rose bord, haarlijnen. 18e Eeuws Amsterdams Bont...
Lot van acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met landschap/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.