19e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant poot. Afmeting: 62 x 87 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten commode met snijwerk. Figuren/leeuwenkoppen decor. Circa 1880. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Zilveren zoetstofpotje, 835/000, met tangetje. Rond potje met voluten en floraal decor, geplaatst op 4 pootjes met bloemrozet. Met ronde deksel voorzien van floraal decor en voluten. op het deksel zit...
Zilveren doosje, 833/000, rond model met parelrand en een sierlijke monogramgravure J.V.C.. Het doosje is voorzien van een los kristallen binnenbakje en heeft een vergulde binnenzijde. ø 6,5x2cm. Zilv...
Oude Tibetaanse Tangka. 20e Eeuw. Boeddhisme. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met oxyde rood floraal decor + gecontourneerde omranding. Afmeting: H 5 x Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Mahoniehouten één-deurs vitrinekast in Franse stijl met verguld beslag. Stijlmeubel. Afmeting: 163 x 74 x 43 cm. In goede staat.
Louis Quinze Franse-stijl vitrinekast met bronzen versiering, glazen schappen en marmeren blad. Ongerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 72 x 42 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast. Queen Anne stijl. Circa 1900. Met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 194 x 120 x 45 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten vitrinekast met etage-opzet + gebogen glas. Circa 1900. Afmeting: 220 x 122 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels eikenhouten linnenkabinet met origineel beslag. Twee-delig. Afmeting: 195 x 135 x 57 cm. In zeer goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt met bloem decor. Afmeting: 200 x 135 cm. In goede staat.
Oosters wandkleed met gouddraad en ijzeren ringen. Met dieren decor; olifant, stier, paard, hert. 20e Eeuw. Afmeting: 148 x 71 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door Ch. Valton, 1851 - 1918. Titel: Passez au Arge. Hond aan boomstam. Afmeting: 47 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Jachthond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgesneden figuren (zachthout). Vleugels missen + hoorn des overvloeds mist. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijke staat.
Bronzen figuur van Martin Stolk. Twee figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Bronzen vrouwe Justitia met zwaard, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen figurengroep op marmeren basement. Door Hippolyte Moreau. 1832 - 1927. Titel; Un secret medaille au salon. Mooie patina. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco glazen Leerdam cactuspot. Circa 1930. Haarlijn. Afmeting: H 12,5 x Ø 12,7 cm. In redelijke staat.
Drie grote antieke Duitse historisme glazen pronkbokalen met handbeschildering + noppen. Circa 1880. Afmeting: H 25 -29 cm. In goede staat.
Finlandse mondgeblazen duif met signatuur. Nutajaarn? Haarlijn in staart. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke historisme terracotta neo barok piedestal. Enkele beschadigingen onderrand. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.