Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 30 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...

Chinese wierookbrander Ø 17 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander op drie poten. Draken decor. Haarscheuren. Afmeting: 21 x 23 x Ø 17 cm. In redelijke staat.

Oude koperen biertap
Startprijs 80 EUR

Oude koperen biertap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 47 x 25 cm. In goede staat.

Antieke vertico, 1890
Resultaat: 225 EUR

Antieke Duitse vertico van notenhout, met origineel beslag. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 140 x 46 x 102 cm. In goede staat.

Antieke Japans Satsuma servies
Startprijs 300 EUR

Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. alle kopjes gemonogrameerd met W.S.E. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In g...

Lot diverse voorraadblikken
Startprijs 120 EUR

Lot diverse voorraadblikken met reclame. Onder andere; Bensdorp Cacao, Droste Cacao, Pette Cacao, Honig. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met granaatappel/floraal decor. Drie borden haarlijnen +chips. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein (5x)
Resultaat: 80 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit één kop + vier schotels. Floraal decor. Kopje heeft chips. Alle schotels minimale chips. Afmeting: Ø 7,5 - Ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke lakzegel in houder Ø 10 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke groene lakstempel in koperen dekseldoos. Waarschijnlijk 17e eeuw. Latijns schrift + ridder te paard. Afmeting: Ø 10 cm. In goede staat.

Engelse bureaustoel
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Engelse draaibare armleun-bureaustoel op wielen. Mahoniehout. Afmeting: 90 x 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Kang Xi schotel Ø 35 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bloemvaas/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Lot diverse brillen
Resultaat: 900 EUR

Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.

Zes antieke Mechelse stoelen
Resultaat: 200 EUR

Zes antieke Mechelse stoelen van eikenhout. Met biezen zittingen en getorste poten, met floraal decor. Afmeting: 107 x 42 x 40 cm. In goede staat.

Eiken tafel ca 1920.
Startprijs 150 EUR

Massief Eikenhouten eettafel omstreeks 1920, tafel is geheel gerestaureerd en verkeerd in een goede conditie. 135x85x78 cm

Chinese schaal + lepel
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met draak/feniks decor. Met bijbehorende lepel. Haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke zadelhouder, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Antieke Indonesische waaier
Startprijs 80 EUR

Antieke Indonesische waaier met hoorn en perkament wayang goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Resultaat: 325 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, onderkant hengsel stukje af + haarlijnen in glazuur. En een vaasje met zilveren bovenrand theebus, floraal/vogel decor, goed,...

Handgeschilderd kamerscherm
Resultaat: 130 EUR

Decoratief handgeschilderd kamerscherm van zachthout met vier lamellen. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 4 x 190 cm. In goede staat.

Afrikaans etnografisch masker
Startprijs 130 EUR

Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Twee 18e Eeuwse Chinese Kang Xi kommen Ø 19,5 - 22,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen. 1x Landschap in coulissen decor, twee chips. 1x 17e Eeuws met figuren in medailles + zes tekens bodemmerk, gerestaureerd, mogelijk ouder? Ming...

Duitse naaitafel, 1850
Startprijs 275 EUR

Duitse, laat biedermeier essenhout fineer naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 80 x 56 x 43 cm. In goede staat.

Twee Franse marmeren boekensteunen
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Art Deco boekensteunen met pinguins. Compositie metaal + marmer. Circa 1920. Een restauratie hals pinguin. Afmeting: 19 x 13 x 10 cm. In redelijke staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 275 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung. Eén bord gaaf. Twee borden chip. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.