Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Queng lung kom Ø 29,2 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng lung kom met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: H 11 x Ø 29,2 cm. In redelijke staat.

Zilveren bonbonmandje met leeuwenkoppen
Resultaat: 90 EUR

Zilveren bonbonmand, 835/000, met gezaagd spijlendecor, filetranden en 2 leeuwenmacrons met ogen. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:U: 1955. 14x10x5cm. ca 103 gram. In zeer goede staat.

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 42,3 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/bamboe/pioenroos decor. Twee haarlijn restauraties. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.

Lot zilver & kristal
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver deels met kristal. O.a. een kristallen strooibus met zilveren dop, een geëtst glas op zilveren voet, een theebus met zilveren rand en dop met graveerwerk. Een zilveren strooier, cilindervor...

Zilveren bakje met voorstelling
Startprijs 120 EUR

Zilveren bakje, 833/000, schuitvormig model, versierd met verschillende voorstellingen met dieren. Het bakje is voorzien van een hengsel. MT.: vermoedelijk W.Lobbensteijn, Schoonhoven, jl.:C:1912. 8x6...

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 23,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vier Chinees porseleinen borden. Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden. Eén 19e eeuws Japans bord. Eén Chinees bord in Kang Xi stijl, circa 1900. Minimale schilfer mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 23,5 cm. ...

Chinese vaas, H 17,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met lange lijs in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese cups Ø 5,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen cups. Riviergezicht decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 3 x Ø 5,5 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gezaagd model met een gecontourneerde rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: L.Marcellis, Voorschoten, jl.:h:1967. 16x11x7cm. ca 107,3 gram. In goede staat.

Zilveren houder
Resultaat: 70 EUR

Zilveren houder, 800/000, rond model met een gecontourneerde rand en voorzien van gestanst bloemdecor. Met 2 grepen gemaakt uit voluten. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. Binnenbak ontbreekt. 19,5x12...

Zilveren doos (Engeland)
Resultaat: 70 EUR

Zilveren doos, 925/000, rechthoekig heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.: Charles Lyster & Son, Chester, jl.: A: 1901. 9x8x1,5cm. ca 94 gram. In goede staat

Karen Ray, Interieur met tafel en porselein
Resultaat: 140 EUR

Karen Ray. Engelse School. 1928 - . Interieur met tafel en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 77 x 60 cm. In goede staat.

Geert Jan Jansen, Lithografie naar Gustav Klimt
Startprijs 180 EUR

Geert Jan Jansen. 1944 - . Lithografie naar Gustav Klimt. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 10 cm.
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.

Antiek dienblad van keramiek, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek dienblad van keramiek. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 29 x 45 cm. In goede staat.

Zilveren moccakan
Startprijs 130 EUR

Zilveren moccakan, 833/000, model bonton voorzien van een houten greep. 12x9x18cm. MT.: van Kempen, Begeer en Vos, Voorschoten, jl.: L:1921. ca 289 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat

Friese stoelklok, eind 19e
Startprijs 120 EUR

Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.
Resultaat: 600 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Tabaksdoos met zilver
Startprijs 320 EUR

Ovale tabaksdoos voorzien zilveren randen met filetbewerking. Breuk aan de achterzijde, verder in goede staat. ca 210 gram. 17x6x4cm. In redelijk goede staat.

Zilveren broodmand
Startprijs 400 EUR

Zilveren broodmand, 925/000, ovaal model met gecontourneerde rand voorzien van parelbewerking. Met gezaagd floraal- en spijlendecor. De mand is geplaatst op een ovale ring met filetrand. 31x20x9cm. ca...

Interessant lot antieke kruithoorns
Resultaat: 200 EUR

Interessant groot lot antieke kruithoorns. Divers. Koper, messing, hout, leder. Afmeting: L 15 - 20 cm. In goede staat.

Koloniale speer (lans), L 230 cm .
Resultaat: 90 EUR

18e - 19e Eeuwse koloniale speer (lans) met florale bewerking, damast speerpunt en lanssteel van tropisch hardhout. Afmeting: L 230 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering. Kolf gebroken. Afmeting: L 120 cm. In redelijke staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 112 cm.
Resultaat: 225 EUR

Antiek 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. A.Becht a La Haye. Afmeting: L 112 cm. In goede staat.