Twee zilveren vaasjes, 925/000, op ronde voet met achtkantige vaas en ronde rand met filetbewerking. MT.: Charles Edwards, London jl.:p/r:1910-1912. ø5x12,5cm. Met gevulde voet. Totaal ca 121 gram. En...
Vijf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met tuin decor. Beschadigingen. Afmeting: H 23 - 24 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse handbeschilderde tinnen kraantjeskan. Floraal/figuren decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse dubbelgebogen mahoniehouten barok commode met klauwpoten. Afmeting: 85 x 100 x 54 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. 1x Tuin/paradijsvogel decor + bodemmerk. 1x Tuin/hert/kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal decor. Geen bodemmerk. Gekramd (restauratie). Afmeting: Ø 31,7 cm. In redelijke staat.
Elegante geelgouden slavenband, 585/000, versierd met floraal decor aan de bovenzijde met een witgouden element met greinen en versierd met een briljant geslepen diamant, ca 0,03 ct. De armband is voo...
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Op hardhouten console. Circa 1920. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.
Antieke messing kraantjeskan met drie kranen. Circa 1800. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Bijzondere choker met oorhangers, 585/000, venetiaans collier met daaraan een handgemaakt element uit roze en geelgoud in floraal decor met een trosje met geslepen bolletjes. 42 cm. En daarbij een paa...
Sierlijke geelgouden broche, 750/000, met diamant en saffier. Broche in de vorm van zeehond pavé bezet met briljant geslepen diamanten en als ballon een rond cabouchon geslepen blauw saffier, ø 5,5mm....
Twee oude armleunstoelen. Barok-stijl. Stijlmeubel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Verte eierschaal, figuren in tuin/konijnen decor, 18e - 19e eeuw, haarlijnen + chip. 1x 18e Eeuw, Familie Rose met figuren decor,...
Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geisha's in tuin decor. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, 3 rijen pantera schakel voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 3,5mm, 42 cm. ca 12 gram. In zeer goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met jade. Grote forse ring met een achtkantige kop en een ovaal cabouchon geslepen jade. Grootte kop 20x16mm. ø 59. Totaal ca 13,5 gram. In goede staat
Hollandse wortelnoten Louis Seize-stijl barometer. Door Roselli. Met intarsia + tinnen plaat. 20e Eeuw. Afmeting: 126 cm. In goede staat.
Geelgouden herenring, 585/000, met zirconia's. Ring met een flexibele band voorzien van schakels. De ring heeft een vierkante kop bezet met 25 kleine zirconia's en daaromheen een geslepen rand. Groott...
Antiek schrijfbureau met rolluik. Eikenhout. Circa 1920. Slot mist. Afmeting: 128 x 135 x 83 cm. In goede staat.
The complete single works The Beatles 1962 - 1970, 45 s. Limited Edition. 22 Stuks. Afmeting: 20 x 196 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met floraal decor. Twee kopjes haarscheur. Twee kopjes chips. Afmeting: H 7 x Ø 8,3 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 2 geelgouden broches, 1 broche met takdecor, 585/000,48x11mm., en een ovale broche uit 2 delen waarvan 1 deel gematteerd en een deel glimmend met biedermeier bewerkte rand. In het midden voorz...
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 7 x 41 x 37 cm. In goede staat.
Zenith hanghorloge uit witmetaal met een goudkleurige wijzerplaat. Mechanisch en werkend. ø 33 mm. In goede staat
Antieke kopergeslagen kolenbak met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 34 x 44 x 32 cm. In goede staat.
Negen delen antiek koperwerk. Onder andere; doofpot, ketels, olielamp, kandelaren. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Zeiss Ikon Box Tengor 54/2 camera in lederen box. Afmeting: 11 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempotten met floraal/goud decor + één onderschotel, beschadigd. Rest goed. Afmeting: 15 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote bronzen kaarskandelaren met vergulding en marmeren basement + putti. Verso gietstempel Parijs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Witgouden ankercollier en harthanger, 585/000, met saffieren en een singlecut geslepen diamant. Grootte hanger 19x13mm, Lengte 45 cm. ca 6,0 gram. In goede staat.
Twee grote antieke Franse cassolettes van brons en marmer, met vergulding. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren decor. Beige/aardetinten. Kirman. Afmeting: 207 x 140 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Bont, floraal decor. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Bewerkte ring met een ovale kop, pavé bezet met 13 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35 ct. De zetkast is gerhodineerd. Breedte kop 14 mm. ca 6,2 gram. ...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Drie borden haarlijnen + alle borden met chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed met diverse kleuren, onder andere rood, blauw. Afmeting: 245 x 140 cm. In goede staat.
Lot met diverse Walt Disney figuren (13x). Onder andere twee lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Naakte vrouw met luit en putti. Door A. de Ranieri. Aristide de Ranieri. 1865 - 1929. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.
Antiek Frans marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen ornamenten. Circa 1800. Couturier a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 54,5 x 32 x 13 cm. In zeer goede...
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Voluptueuze naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Koud beschilderde bronzen tijger in Weense stijl. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop + schotels.Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chips. Twee kopjes goed. Eén schotel haarlijn. Drie schotels goed. Afmeting: 4,5 - Ø 10 cm. ...
Duitse notenhouten tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Met enchappement. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met tuin decor. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van granaat met geelgouden sluiting, 585/000, met granaat. Collier met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5mm, bevestigd aan een royale ronde sluiting met schelpen en knopjes, voorzien van eind...
Antieke Franse compositie metalen wekker. Circa 1900. Jongen met kat. Originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 750/000, met bloedkoraal. Ovale opengewerkte broche met geschulpte rand en filigrain versiering. In het midden bezet met een ovale cabouchon bloedkoraal. Met een bolsluiting. Groott...
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Jongen met oesterschelp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vlinder decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung + Familie Rose. Eén Familie Rose bord haarlijn. Eén Familie Rose bord chip. En één groot bord heeft chips (Queng Lung). Afmeting: Ø 19,5 ...
Duitse notenhouten Junghans regulateur met eigenbouw klokkast. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Art Deco bureauklok. Circa 1925. Marmer met bronzen raaf + vos. Frankrijk. Uurwerk loopt niet. Afmeting: 19 cm. Verder in goede staat.
Bronzen figuur. Deiana met boog, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Gouden slavenband, 585/000, uit rechthoekige buis, voorzien van scharnier en bakslot. Op de armband zitten rechthoekige plaatjes in rood-, wit- en geelgoud. Breedte 5 mm. ø 63x55mm. ca 10,9 gram. In g...
Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna. Stukje arm van kindje mist. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met rondom musicerende figuren decor + zes tekens bodemmerk. Kom is in de 19e eeuw gekramd. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote trompet-vormige Chinees porseleinen vaas met krekel/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 750/000, in een ruitvorm, opengewerkt met een stervormig element met turkoois en groene steen. Verder is de broche versierd met draad en met groen en rode granaten en blauw spinel. ...
Antiek Hollands karabijn. Grendelgeweer. Beaumont Maastricht. Nr. 1890 561. WO I. Afmeting: L 129 cm. In goede staat.
Messing bureau kanon met notenhout. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 15 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels. 17e - 18e Eeuw. Queng Lung + Kang Xi. Vijf Kang Xi schotels met vogel decor, minimale chips. Twee Queng Lung schotels met pagode decor, goed. Afmeting: Ø 1...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Een gematteerde ring met iets een golf aan de bovenzijde bezet met kleine diamanten in een soort V-vorm. totaal ca 0,06 ct. breedte 4,5 mm. ca 3,6 gram. In goe...
Art Deco glazen tafellamp. Circa 1920. Floraal/geslepen. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen-aflegger met landschap/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 1,5 x 8,2 x 5 cm. In goede staat.
Groot lot zilveren sieraden met diverse colliers, armbanden, oorstekers en broches. ca 120 gram. Diverse gehaltes.
Lot van 26 oude gegraveerde glazen met guirlande overlay. 20e Eeuw. Bestaande uit: 11 Grote wijnglazen, 11 hoge wijnglazen + 4 met koperen randoverlay. Afmeting: H 16 - 18 cm. In goede staat.
Houder met twaalf Murano glazen roerstokjes. Divers. Circa 1950 - 1960. Afmeting: L 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese polychrome terracotta figuren in baklijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 28 cm. In goede staat.
Collier en ring van amethist met zilver, 925/000, gemerkt Oubaha. Collier van rond gefacetteerde kralen en een dubbel ankercollier. Voorzien van 2 sloten, om zowel enkel als dubbel te dragen. 43-86cm....
Kapitale Duitse porseleinen Potschappel Dresden pronkvaas. Handbeschilderd + opgewerkt bloem decor. 20e Eeuw. Minimale beschadiging aan bloemen. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees lakwerk. Midden 20e eeuw. 1x Bord, figuur in landschap decor. 1x Vaas met draken. Afmeting: H 16,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met blauw topaas en diamant. Ring met een ovaal gefacetteerde blauw topaas en aan de zijkanten versierd met een klein diamantje, totaal ca 0,02 ct. Breedte kop 10 mm. ø 59. t...
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bodemmerk. Bloemvaas decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Groot Oosters bronzen Shiva figuur met vier armen, staande op lotusbloem. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met een rechthoekige plaat en voorzien van een schakelbewerking in de band met een witgouden lijn in het midden. Grootte kop 13x10mm. ø 60. ca 7,5 gram. Voorzien van J.W...
18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.
Collier van zwarte en witte zoetwaterparels, ø6mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø8mm. 45 cm. In goede staat
18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinioserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Geelgouden (pink)ring, 585/000, met diamant. Ring met in het midden een ronde gladomzetting met een briljant geslepen diamant. Naast de gladomzetting zitten aan weerskanten 3 briljant geslepen diamant...
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
Lot met 12 zilveren, 925/000, deels vergulde sloten in bloemvorm met zirconia's en rozetten met blauw, rode, groene en zwarte stenen. De sloten hebben een aanzet voor 3 rijen. ø 21 mm. Totaal ca 110 g...
Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een bloem met rode en oranje zirconia's. ø 36 mm. 43 cm. ca 15,2 gram. In goede staat.
Groot antiek Oostenrijks bisquit porseleinen figuur. Circa 1900. Dame te paard. Mist iets in haar hand. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Enkele chips basement. Afmeting: 56 x 36 x 18 cm. In redelijk/...
Geelgouden broche, 585/000, met robijnen. Langwerpige broche met in het midden een uitlopende slag, aan beide kanten bezet met 3 rond gefacetteerde robijnen in een 4-poot chaton. Grootte 58x18mm. ca ...
Porseleinen jardiniere met bronzen engelen/vogels. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 41 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse Fayence schaal met Romeinse voorstelling. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Franse porseleinen borden met damesportretten. Handschilderd + goudrand. Circa 1840. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.