Jules Montigny. 1847 - 1899. Belgische School. Paardenspan op landweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.
Jacob Ritsema. 1869 - 1943. Binnenhof met boerenvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 72 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Punters op meer. Topwerk van de maker. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 110 cm. In redelijke staat.
Paul Dom. 1945. 1885 - 1978. Parodie einde WO II. Duitse soldaat als vluchteling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Simon Maris. 1873 - 1935. Portret jonge vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15 cm. In goede staat.
Armband gemaakt uit 2 rijen ronde agaatkralen, in diverse roodtinten, ø 10mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, bloemvormig opengewerkt model met in het midden een carneool. lengte 19,5 cm. In go...
Geelgouden broche, 585/000, met blauwe camee en zaadpareltjes. Broche met in het midden een markiesvormige zetkast voorzien van een blauwe camee met gesneden figuur en daaromheen een rand met kleine z...
Lot met 3 double broches voorzien van granaat. een stervorm, een bloemvorm en een staafmodel. ø 31mm, ø31mm, en breedte 41 mm.
Lot zilveren sieraden, 925/000, met 3 fijne slangencolliers voorzien van in totaal 5 hangers met gekleurde stenen, een armband en 7 ringen met o.a. turkoois en lapis lazulli. Totaal ca 115 gram. In re...
Geelgouden bandring, 585/000, met jade. Ring met ovaal cabouchon geslepen jadestenen, in een gladomzetting op de band gesoldeerd. Breedte 9 mm. ø59. ca 2,9 gram. In goede staat.
Lot sieraden en horloges met een geelgouden trouwring, 3 zilveren zakhorloges en 2 Seiko chronograaf horloges.
Geelgouden hanger, 585/000, met carneool. Staafhanger met een geelgouden huls aan de onderzijde voorzien van een gefacetteerde carneoolkraal, ø 10 mm. Lengte 36 mm. ca 2,9 gram. In goede staat.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met bloedkoraal. Venetiaans collier met een ovale hanger voorzien van een geschulpte rand bezet met een ovale cabouchon bloedkoraal. 29x14mm. inclusief oog. 42 c...
Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Ovale hanger met een rozet bezet met een ovaal geslepen granaat in het midden en daaromheen een rand met 12 rond gefacetteerde granaten. 42x19mm. ca 5,0 gram. ...
Grote geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Ovale hanger met een schulpte rand, versierd met graveerwerk en een getorste bewerking. In het midden van de hanger zit een ovaal gefacetteerde granaat. ...
Gouden armband, 585/000, bicolour met geel en witgouden schakels. Breuk in schakel. Eindoog doorgesleten. ca 6,9 gram. In redelijke staat.
Geelgouden horloge, 585/000, met leren band. Rechthoekig gecontourneerde geelgouden horlogekast. 14x21mm. Gemerkt Tenax Ancre, mechanisch. kast iets gedeukt, verder in goede staat
Geelgouden collier, 585/000, 3 rijen pantera schakel voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 3,5mm, 42 cm. ca 12 gram. In zeer goede staat.
Geelgouden manchetknopen, 585/000. Rechthoekige manchetknopen met een gematteerde bewerking en 2 gefacetteerde banden. 11x18mm. totaal ca 8,4 gram. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met gesneden bloedkoraal. Ring met een ovale gecontourneerde rand met graveerwerk en een getorste rand. De zetkast is voorzien van een ovaal gesneden bloedkoraal met bloemdec...
Kleine zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlen en ovaal decor, geplaatst op een ovale rand met filetbewerking. De bonbonmand heeft een parelrand. MT.: J.Krins, Schoonhoven, jl.: ...
Kristallen beschuitbus met zilver, 833/000. Beschuitbus voorzien van ruit en waaierslijpsel geplaatst op een onderschotel met een waaiervormige rand. En voorzien van een deksel met slijpwerk en een gr...
Zilveren bonbonmand, 835/000, met gezaagd spijlendecor, filetranden en 2 leeuwenmacrons met ogen. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:U: 1955. 14x10x5cm. ca 103 gram. In zeer goede staat.
Zilveren houder, 800/000, rond model met een gecontourneerde rand en voorzien van gestanst bloemdecor. Met 2 grepen gemaakt uit voluten. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. Binnenbak ontbreekt. 19,5x12...
Zilveren doos, 925/000, rechthoekig heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.: Charles Lyster & Son, Chester, jl.: A: 1901. 9x8x1,5cm. ca 94 gram. In goede staat
Zilveren presenteerblaadje en 2 schaaltjes, 835/000, ovaal gecontourneerd model op vier plaatsten voorzien van biedermeier graveerwerk. IT.: D.Aubert, 's Gravenhage. 18x13x1cm, 10x9x6cm en 7x6x5cm. To...
Lot zilveren lepels, 835/000, met o.a. 6 koffielepels model princes, 12 koffielepels met meanderbewerking, 6 sorbetlepels met fruitpatroon en 5 sorbetlepels en een marmeladelepel met biedermeierdecor....
Lot met 4 zilveren trompetvazen, 835/000, voorzien van een omgeslagen geplooide rand met parelbewerking en geplaatst op een ronde gevulde voet. Totaal ca 294 gram, met gevulde voet. 11-18cm. In goede ...
Zilveren theekan, 925/000, op een ronde voet versierd met gedreven floraal decor en cartouche. Met houten greep en een scharnierend deksel met floraal decor en houten knop. MT.: Josiah Williams & co, ...
Zilveren bestek, 835/000, met 6 kleine lepels en 5 kleine vorken, 10 grote lepels en 11 grote vorken, een eierlepel, 2 vismessen, een klein vleesvorkje, een sauslepel, een groentelepel, aardappellepel...
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gezaagd model met een gecontourneerde rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: L.Marcellis, Voorschoten, jl.:h:1967. 16x11x7cm. ca 107,3 gram. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met pagode in landschap/floraal en goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemmand decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/piedestal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit drie antieke deksels, 18e - 19e eeuw, enkele chips. En één florale capucijner kom. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,3 cm. In goede staat.
Chinese mahoniehouten scepter met drie gesneden medaillons van jade. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kopje met feniks decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Zeven 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kopjes met decor van kempvissen. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 20 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine vaas met reliëf draken decor. Afmeting: H 30,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke houten Perzische of Chinese lakwerk schaal. Rood van kleur met fijngeschilderd floraal goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose terrine met onderschotel. Figuren/floraal/insecten en goud decor. Afmeting: 17 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine bord met reliëf decor van vleermuizen in landschap + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met decor van berglandschap + twee goden in de wolken. Met console. Afmeting: H 13 x Ø 17,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met oxyde rood floraal decor + gecontourneerde omranding. Afmeting: H 5 x Ø 22,2 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: 10 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + blauwe draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 43,7 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Japans porseleinen Kutani kom met kraanvogel/goud decor. Rand gelijmd. Afmeting: H 13 x Ø 27 cm. In redelijke staat.
Oude Tibetaanse Tangka. 20e Eeuw. Boeddhisme. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari vaas met kylins, floraal/goud decor. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/figuren decor. Gelithografeerd. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinese celadon hocker van porselein met draken decor + bodemmerk. (voor kinderen). Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Lot van acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met landschap/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenbord, gelijmd. Kantonese schaal, gelijmd. 18e Eeuws mandarijn bord, gelijmd. 18e Eeuws Familie Rose bord, haarlijnen. 18e Eeuws Amsterdams Bont...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenk-klepkan, echter klep mist. Floraal decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Japanse wierookbranders van brons. Met foo-honden en vogels. Deksel mist. Afmeting: 30 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij. Houtsnede? Rotsgebergte decor met tekst + signatuur. Houtsnede op papier. Vochtvlekken. Afmeting: 83 x 49 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pot met figuren/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor + voorstellingen van medaillons. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraag vazen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee delen melk en bloed met goud decor, floraal, 18e eeuw. Eén met zeemleer kleurig glazuur + floraal/goud decor, 19e eeuw. Haarlijn...
Elf diverse Chinees porseleinen schotels. 19e - 20e Eeuw. Enkele delen haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Negen antieke Japanse schotels/borden. 19e Eeuw. Landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Eén schotel gelijmd. Afmeting: Ø 12,5 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen 18e eeuws Chinees porselein. Divers. Beschadigd. Bestaande uit; vijf Kang Xi schotels met zeemleer glazuur + bodemmerk. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In matig/redelijke staat.
Zeven Chinees porseleinen schotels. Twee soorten. Circa 1900. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met floraal/konijnen decor. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Japans porseleinen Imari borden. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 20 - 24 cm. In goede staat.
Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met draken decor + bodemmerk. 1x Waterschaal met figuur in landschap decor. Afmeting: 10,5 - 14 cm. In goede staat.
Tien antieke Chinees porseleinen kopjes en schotels. Divers. 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xi, Imari et cetera. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 6 - 14 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen schotels. Onder andere; Kang Xi/geisha met zotje, één chip + Queng Lung, et cetera. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 10,3 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met binnenin een cup met floraal/geisha in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Vier delen fijn gedecoreerd Japans Satsuma porselein. Diverse decors, onder meer figuren/landschap,pagode/floraal. Bodemmerk. Eén deksel theepot chip, verder in goede staat. Afmeting: 10 - 14 cm.
Fijn gedecoreerde Japans porseleinen Satsuma vazen. Figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.
Zes antieke Japanse borden. Onder andere; Kakiemon en Imari. Twee borden gelijmd, één bord chip, grootste bord chips. Afmeting: Ø 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Hectagonaal. Tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Veertien antieke Japanse Kutani vazen. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Japans Satsuma porseleinen boeddha beeld met goud decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen scheerbekken met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen lekschalen. Queng Lung / Kang Xi. Eén floraal op driepoot, één poot mist + bakfout. Eén floraal/coulissen, haarlijn + randschade. Afmeting: 22 - 23 cm. In re...
Drie antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met craquelé glazuur + geritste tekst. Afmeting: H 5 x Ø 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen bolvaas met rondom vogels in landschap decor. Afmeting: H 22 x Ø 27 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Schotel met karaktertekens + bodemmerk, minimale randglazuur schade. 18e - 19e Eeuwse kom met pagodes in landschap decor, minimale chips. Twee stemcups me...
Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Floraal decor. 18e Eeuw. Eén kopje gelijmd. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Eén schotel haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 7,5 -...
Chinees porseleinen bord met rood glazuur, Sang de Boeuf. Bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chips. Twee kopjes goed. Twee schotels chip. Eén schotel goed. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goe...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met berglandschap/tuin decor. Drie met haarlijnen, twee met chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen meiping vaas met floraal/draak/feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.