Zilveren suikercoupe, 800/000, met blauw glazen binnenbak. Fraaie ronde gezaagde coupe versierd met spijlendecor, guirlandes, cartouches met wapen, strikken en parelrand, geplaatst op 4 klauwpoten De ...
Unieke odeurflacon met een geelgouden dop, 585/000, in cassette. Fraaie gecontourneerd liggende odeurflacon, peervormig gecontourneerd en versierd met een grote uitgewerkte gouden kraag met graveerwer...
Paar zilveren koektrommels, 833/000, empire, een rond en een rechthoekig model voorzien van filetranden. MT.: H.Smits, Amsterdam, jl.:O:1823. Voorzien van vilt aan de onderzijde. Totaal ca 760 gram. ø...
Drie oude/antieke Oosterse gouaches. India, Krishna, Radha in landschappen. Gouaches op linnen. Afmeting: H 25 x B 17 cm. In goede staat.
Adriaan Marinus Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissende boeren. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 58 x B 43 cm. In goede staat.
Malcolm Cheape. 1964 - . Reddingsschip op droogdok. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 72 x B 48 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Verso Vesper N. Spielmann. Monnik aan eettafel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Twee zilveren kemphanen, 835/000, met fraai uitgewerkte veren. 21x9x14cm en 19x14x23cm. Totaal ca 737 gram. In goede staat.
Zilveren moccakan, 833/000, model bonton voorzien van een houten greep. 12x9x18cm. MT.: van Kempen, Begeer en Vos, Voorschoten, jl.: L:1921. ca 289 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat
Karen Ray. Engelse School. 1928 - . Interieur met tafel en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 77 x 60 cm. In goede staat.
Geert Jan Jansen. 1944 - . Lithografie naar Gustav Klimt. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Hollands havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1891 - 1975. Oude man kijkt naar hemel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Herkomst atelier Eef de Weerd. 1926 - 1989. Kerk (expressief). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Atelier Keerbergen Tweede helft 20e eeuw. Titel: The life smoking woman. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 54 x B 28 cm. In goede staat.
Kapitale zilveren ronde schaal, 800/000, met geschulpte rand, voorzien van een hengsel en geplaatst op een zeskantige voet. Voorzien van parelranden. 30x26x36cm. ca 1090 gram. MT.: Wilhelm Binder, Sch...
Ovale zilveren dekseldoos, 925/000, geplaatst op 4 klauwpoten. Versierd met een opgesoldeerde florale rand. Het deksel is voorzien van strak lijnengraveerwerk met wieber bewerking. MT.:Walker & Hall, ...
Lot zilveren bestek met 3 vorken, een lepel en een aardappellepel model Haags lofje, een groentelepel model puntfilet, 5 theelepels, 2 vorken en een lepel. Totaal ca 585 gram. 833/00 en hoger.
Groot lot oud/antiek plated. 19e - 20e Eeuw. Koffiesets, tablet, kannen, vazen et cetera. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Chinese vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Gerhart Bakker. Stadspoort van Elburg met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Kapitale zilveren broodmand, ovaal gezaagd model voorzien van ovaal en floraal decor, met een omgeslagen gecontourneerde rand met fruitmanden en acanthusbladeren. De mand staat op een ovale ring met f...
Ovale tabaksdoos voorzien zilveren randen met filetbewerking. Breuk aan de achterzijde, verder in goede staat. ca 210 gram. 17x6x4cm. In redelijk goede staat.
Antieke zilveren schenkkan, 18e eeuws, ovaal model, op ovale ring met filetranden en voorzien van een ebbenhouten greep. De kan is voorzien van 2 banden versierd met floraal graveerwerk. MT.: Francios...