Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse tafelklok, H 47 cm.
Resultaat: 120 EUR

Duitse notenhouten tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Met enchappement. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Antieke Franse wekker, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekker. Circa 1900. Jongen met kat. Originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Lot sieraden/horloges
Resultaat: 160 EUR

Lot sieraden en horloges met een geelgouden trouwring, 3 zilveren zakhorloges en 2 Seiko chronograaf horloges.

Pronk dekselschaal
Resultaat: 160 EUR

Grote wit-porseleinen pronk dekselschaal met figuren/rozen decor en goudrand. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 34 cm. In goede staat.

Stel Chinese Kantonese vazen, H 34,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijgers in landschap/kylin koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Lot porseleinen paarden
Resultaat: 100 EUR

Lot met wit porseleinen paarden. 20e Eeuw. Blanc de chine. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas, H 12,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met decor van vrouwen aan het vis vangen. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Ring met granaat
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote rozet bezet met in het midden een rond gefacetteerde granaat en daaromheen een rand met 8 peervormig geslepen granaten. ø kop 18 mm. ø 59. ca ...

Gouden ring met parel
Startprijs 140 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met parel. Ring met in het midden een cultivé parel, ø 7 mm, aan de bovenzijde versierd met een X-vormig element. ø 55. ca 2,8 gram. In goede staat

Negen antieke Japanse schotels/borden Ø 12,5 - 19 cm.
Resultaat: 100 EUR

Negen antieke Japanse schotels/borden. 19e Eeuw. Landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Eén schotel gelijmd. Afmeting: Ø 12,5 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose pot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pot met figuren/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

3-Rijige granaat armband
Startprijs 100 EUR

Armband met 3 rijen granaten bevestigd aan een langwerpige geelgouden sluiting, 585/000, bezet met 3 granaten, met gouden eindstukken en veiligheid. Breedte 16 mm. 20 cm. In goede staat

Junghans regulateur
Resultaat: 50 EUR

Duitse notenhouten Junghans regulateur met eigenbouw klokkast. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Art Deco bureauklok, 1925
Resultaat: 60 EUR

Art Deco bureauklok. Circa 1925. Marmer met bronzen raaf + vos. Frankrijk. Uurwerk loopt niet. Afmeting: 19 cm. Verder in goede staat.

Antiek Japans theeservies, 1930
Resultaat: 120 EUR

Antiek Japans theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: theepot, suikerpot, twee melkkannen, mocca kan, roomkom, zes borden, tien kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede st...

3-Rijig granaat armband
Startprijs 150 EUR

Armband met gefacetteerde granaatkralen bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Armband van 3 rijen gefacetteerde granaatkralen, bevestigd aan een rechthoekige sluiting met 3 granaten en voorz...

Lot Hollands aardewerk (3x)
Startprijs 60 EUR

Lot Hollands aardewerk. Bestaande uit; Gubbel Helden kraagvaas. Gubbels Helden balustervaas. En een koninklijke Gouda lampenvoet (onduidelijk gesigneerd). Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Armband met agaat
Resultaat: 140 EUR

Armband gemaakt uit 2 rijen ronde agaatkralen, in diverse roodtinten, ø 10mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, bloemvormig opengewerkt model met in het midden een carneool. lengte 19,5 cm. In go...

Vier antieke Japanse kommen
Resultaat: 80 EUR

Vier antiek Japans porseleinen kommen met bodemmerk. Floraal decor. Divers. Onder andere; Kutani. Grote kom randrestauratie, verder in goede staat. Afmeting: 16 -26 cm.

Gouden broche met granaat
Startprijs 325 EUR

Geelgouden hanger/broche, 585/000, met granaat. Rond gecontourneerde broche bezet met granaten met diverse slijpvormen. ø 34 mm. ca 11,3 gram. Voorzien van een scharnierend hangeroog. In goede staat

Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie antieke Villeroy & Boch borden, Ø 27 - 32 cm.
Startprijs 70 EUR

Drie antieke Villeroy & Boch borden. Circa 1900. Landschap/figuren decor. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.

Antiek Duits porseleinen figuur, 1930
Resultaat: 100 EUR

Antiek Duits porseleinen figuur. Gemerkt Karl Ens. Circa 1930. Dame met appel. Goud decor. Minimale chip glazuur basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

D.C. Comics seriegrafie, Superman
Startprijs 850 EUR

Seriegrafie Superman. D.C. Comics. Ontwerp Andy Warhol 1981. Seriegrafie op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,8 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kom met Familie Rose tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Landschap met boerderij
Resultaat: 350 EUR

Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Landschap met boerderij, boer, boerin en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

2x Chinese kop + schotel
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels. 1x 18e Eeuw met tuin decor + bodemmerk, chips + haarlijn. 1x 19e Eeuw met Familie Rose/floraal/goud decor, zes tekens bodemmerk, haarscheur + chips. A...

Antieke majolica jardiniere, 1920
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse majolica jardiniere. Circa 1920. Floraal/figuren decor. Afmeting: 28 x 31 x 16 cm. In goede staat.

Kleine Meissen spiegel
Startprijs 20 EUR

Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.

D. Hoenson, Landschap met Javaanse vrouw
Resultaat: 100 EUR

D. Hoenson. Java 1939 (verso). Landschap met Javaanse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 24 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot Ø 7 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinese oude Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

Gesigneerd Japans zijde-schilderij
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerd Japans zijde-schilderij. Vogel aan waterkant. Handgeschilderd op zijde. Gemengde techniek. Afmeting: H 18 x B 19 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38,8 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Haarscheur + chip bodemrand. Afmeting: Ø 38,8 cm. In redelijke staat.

ULCO, Surrealistisch landschap met reigers
Startprijs 200 EUR

ULCO. Glimmerveen. 1958 - . Surrealistisch landschap met reigers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A. Woelki, Gezicht op brug over de Rijn bij Düsseldorf
Startprijs 200 EUR

A. Woelki. 1908 - 1987. Düsseldorfer Schule. Gezicht op brug over de Rijn bij Düsseldorf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 100 cm. In goede staat.

David Bles, Studie
Resultaat: 300 EUR

David Bles. 1821 - 1899. '46. Studie. Vijf potlood tekeningen in bladgouden lijst. Tekening op papier. In goede staat. Afmeting: H 21x B 27 cm.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 160 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.

Houtskool tekening, Studie koeien in landschap
Startprijs 150 EUR

Houtskool tekening. Circa 1900. Studie koeien in landschap. Houtskool op papier. Afmeting: H 34 x B 51 cm. In goede staat.

E. Scholz, Erotische dame
Startprijs 120 EUR

E. Scholz. Duitse School. Circa 1920. Erotische dame. Pastel op papier. Afmeting: H 46 x B 35 cm. In goede staat.

Daan Mühlhaus, Pont St. Michel in Parijs
Startprijs 500 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Pont St. Michel in Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Groot ovaal zilveren dienblad
Resultaat: 550 EUR

Groot ovaal zilveren dienblad, 900/000, met een geplooide rand. Oostenrijk, Wenen, 1872-1922. 49x37x2cm. ca 1365 gram. Wat bekrast, verder in goede staat.

Henk Poeder, Heidegezicht met bloeiende brem
Resultaat: 90 EUR

Henk Poeder. 1897 - 1958. Heidegezicht met bloeiende brem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Zilveren koffieservies
Resultaat: 600 EUR

Prachtig Engels zilveren koffieservies, 925/000, met een koffiekan, een melkkan en een suikerbak, achtig gevormd. De koffiekan is voorzien van een houten greep en knop. MT.: Walker & Hall, Sheffield, ...

Warmink wandklok
Startprijs 30 EUR

Metalen Warmink wandklok. Gotische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 13 cm. In goede staat.

Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 16 -17 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. 1x Tuin/paradijsvogel decor + bodemmerk. 1x Tuin/hert/kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese suikerpot
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen suikerpot met landschap/tuin en goud decor. Randrestauraties. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In redelijke staat.

Zilveren bestek
Resultaat: 1.200 EUR

Zilveren bestek, 835/000, met 6 kleine lepels en 5 kleine vorken, 10 grote lepels en 11 grote vorken, een eierlepel, 2 vismessen, een klein vleesvorkje, een sauslepel, een groentelepel, aardappellepel...

Lot Chinees zilver (3x)
Startprijs 80 EUR

Lot Chinees zilver met een klemband, 925/000, rijkelijk versierd aan de binnenzijde en aan de bovenzijde voorzien van bloemen en een chinees teken. ø8 cm, En twee zilveren houders met een oor in de vo...

18e Eeuwse Chinese Familie Verte schotel Ø 31,7 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal decor. Geen bodemmerk. Gekramd (restauratie). Afmeting: Ø 31,7 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Scheepsbouw op droogdok
Startprijs 200 EUR

Onduidelijke signatuur. 20e Eeuw. Scheepsbouw op droogdok met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Antieke Duitse vertico, 1860
Resultaat: 325 EUR

Antieke Duitse wortelnoten gebogen Louis Philippe vertico met opstand en volle zuilen. Circa 1860. Afmeting: 176 x 96 x 41 cm. In zeer goede staat.

Ongesigneerd, Reeën in het bos
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Reeën in het bos. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Franse vitrinekast
Resultaat: 240 EUR

Met rozenhout belijmde Franse vitrinekast in Louis Quinze-stijl. Met bronzen beslag + landschap beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 171 x 68 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Lot zilver (divers)
Resultaat: 50 EUR

Lot divers zilver voorzien van 2 miniaturen, steltloper en hoepelt kind, een asbak met figuren en floraal decor, ring en ketting met hanger met roos, zilveren ring met camee, 2 zilveren ringetjes, een...

Chinese kinderwagen
Resultaat: 70 EUR

Chinese zachthouten kinderwagen met merkteken. Opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 45 x 63 cm. In goede staat.

3-Delig zilveren servies
Startprijs 500 EUR

Zilveren servies, 833/000, voorzien van een theekan, een melkkan en een suikerpot, meloenvormig met een palissander houten greep en knop. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. jl.:P:1950. 22x15x20cm, 1...

Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 700 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Verte eierschaal, figuren in tuin/konijnen decor, 18e - 19e eeuw, haarlijnen + chip. 1x 18e Eeuw, Familie Rose met figuren decor,...

Jacht garderobe , 1930
Resultaat: 140 EUR

Antieke jachtgarderobe met reebok. Circa 1930. Afmeting: 92 x 53 x 28 cm. In goede staat.

Zilveren koektrommel met onderschotel
Resultaat: 535 EUR

Zilveren koektrommel met bijbehorende onderschotel, 835/000. Ronde koektrommel met parelrand en een scharnierend deksel, geplaatst op een ronde zilveren onderschotel met parelrand. MT.: A.Presburg, Am...

Drie Chinese Familie Rose kop + schotels
Resultaat: 1.200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geisha's in tuin decor. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vossenjacht
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd. Engelse School. 20e Eeuw. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Startprijs 90 EUR

Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model voorzien van floraal gezaagd decor, met parelrand, greepjes met bloemen en geplaatst op een ovale ring met filetrand. MT.: H.Hooijkaas, Schoonh...

2 Zilveren lepels
Startprijs 110 EUR

Twee zilveren lepels, 800/000, met een ronde bak met daarin een print van een munt: Quattrini Cento Fiorino. Een aanzet bij de bak met een engel, een getorste steel, één bekroond met een vergulde enge...

L. Basset, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 80 EUR

L. Basset. Circa 1960. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 93 cm. In goede staat.

Chinese vaas + schaal
Startprijs 180 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met kylin + feniks in tuin decor. En een schaal met figuren in tuin decor. Afmeting: H 9 x Ø 15 cm. / H 18,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

6x Cesca (Breuer) stoelen
Resultaat: 500 EUR

Zes Cesca stoelen. Ontwerp Marcel Breuer. Met chroom geëboniseerd hout + biezen vlechtwerk. Wel wat gebruikssporen. Afmeting: 83 x 55 x 50 cm. In goede staat.

2 Zilveren kolomkandelaren
Resultaat: 180 EUR

Twee zilveren kolomkandelaren, 835/000, geplaatst op een ronde voet met dorische zuil en een rond licht. ø8x13,5cm. MT. Koninklijke Zilverfabriek Begeer, Voorschoten. en Koninklijke van Kempen en Bege...

Joke Hueting, Fantasie-figuur
Startprijs 70 EUR

Joke Hueting. '95. Fantasie-figuur in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Hardhouten draaikruk
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse hardhouten draaikruk. In goede originele staat. Afmeting: H 70 x Ø 45 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 700 EUR

Zilveren brandewijnkom, 800/000, voorzien van bijbelse taferelen en 2 horizontaal geplaatste grepen met putti. MT.: S.K. Hoefnagel, Heerenveen, 1807. ca 196 gram. 27x12x8cm. In goede staat

Zilveren schaal
Startprijs 180 EUR

Zilveren schaal, rond gecontourneerde model met gezaagd culotten decor. Voorzien van medaillons en guirlandes. ø23cm. ca 251 gram. In goede staat. vermoedelijk Frankrijk 18e eeuw.

Zilveren lepel met vogel
Resultaat: 80 EUR

Zilveren lepel, 900/000, met een grote ronde bak versierd met een gegraveerde voorstelling met vogel en bloemen. Geplaatst aan een getorste steel bekroond met een knop. De baks is voorzien van een dee...

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes Ø 8,3 cm.
Resultaat: 425 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met floraal decor. Twee kopjes haarscheur. Twee kopjes chips. Afmeting: H 7 x Ø 8,3 cm. In redelijk/goede staat.

Plated chocolade ketel,
Startprijs 60 EUR

Fraai plated chocoladekan, met een bolle buik, een klepdeksel en een ebbenhouten greep. 11x20x17cm. In goede staat.

Zilveren suikerstrooier
Resultaat: 140 EUR

Grote zilveren suikerstrooier, 925/000, vierkant gecontourneerd model met een gezaagde dop voorzien van een dubbele filetranden. MT.: Onduidelijk, Birmingham, jl.: O:1938. 7,5x7,5x21cm. ca 231 gram. I...

18e Eeuwse Chinese vleesschaal
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 7 x 41 x 37 cm. In goede staat.

Cassette met zilveren vork & lepel
Startprijs 60 EUR

Cassette met zilveren vork en lepel, 800/000, met een deels geschulpte steel. 21 cm. totaal ca 136 gram. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. Geplaatst in een zwarte cassette. In goede staat.

Venmans, Kermis met draaimolen en figuren
Resultaat: 180 EUR

Venmans. Tweede helft 20e eeuw. Kermis met draaimolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1850
Resultaat: 130 EUR

Hollands eikenhouten biedermeier secretaire met leuk binnenleven. Circa 1850. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 169 x 123 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Franse hangvitrine, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse hangvitrinekast van mahoniehout. Met facet geslepen spiegel in deur + lade. Met band-intarsia. Circa 1900. Afmeting: 96 x 75 x 45 cm. In goede staat.

Astrid Engels, Drie hoofden
Startprijs 150 EUR

Astrid Engels. 1941 - . Nr. 249/275. Drie hoofden. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.

Nepalese olielamp, H 43 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Nepalese bronzen olielamp met boeddha/figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 550 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempotten met floraal/goud decor + één onderschotel, beschadigd. Rest goed. Afmeting: 15 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Kantonese vaas, H 46 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Snuifdoos met zilverwerk
Startprijs 280 EUR

Snuifdoos van een tijgerschelp met een zilveren deksel langs de rand versierd met graveerwerk. 9x6x4cm. ca 83 gram. In goede staat.

Mahonie commode, 1870
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe commode. Circa 1870. Afmeting: 80 x 96 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Inktpot met kristal/zilver
Startprijs 140 EUR

Kristallen inktpot met zilveren kraag en dop, 833/000, rond geslepen model en geplaatst op een marmeren schaal. 22x13cm. Klein gaatje in de dop, verder in goede staat

Zilveren soezenmand
Startprijs 250 EUR

Zilveren soezenmand, 900/000, rond model met fraai gezaagde florale rand. ø 21x8cm. ca 306 gram. In goede staat

2 Zilveren vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren vaasjes, 925/000, op ronde voet met achtkantige vaas en ronde rand met filetbewerking. MT.: Charles Edwards, London jl.:p/r:1910-1912. ø5x12,5cm. Met gevulde voet. Totaal ca 121 gram. En...

Twee 18e eeuwse gravures
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. 1x De overste Maarten Schenk voor Nieuwmegen in 't jaar 1589, W. v/d Meer sculp. (twee vouwen). 1x Belegering van het slot Hagestein door Graave Willem den VI. Grav...

Onduidelijk, Bosgezicht
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Bosgezicht. In ovale vergulde lijst. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Dubbelgebogen commode
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse dubbelgebogen mahoniehouten barok commode met klauwpoten. Afmeting: 85 x 100 x 54 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese papborden Ø 16,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Drie borden haarlijnen + alle borden met chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijke staat.

Dubbel gebogen secretaire
Resultaat: 280 EUR

18e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.