Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren fruitschaal
Startprijs 400 EUR

Zilveren fruitschaal, 800/000, rond opengewerkt model versierd met druivenranken en druiven, geplaatst op een ronde voet met bewerking. De schaal is voorzien van een grepen in de vorm van florale krul...

Zilveren schaal
Startprijs 140 EUR

Ronde zilveren schaal, 800/000, op 3 florale poten, versierd met een gezaagde floraal bewerkte rand. ø14x9cm. ca 193 gram. Italië, Firenze. In goede staat.

Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Chinese jonge vrouw met parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.

Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Startprijs 80 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bijbelse figuren met Jezus
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Bijbelse figuren met Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

W. Ruiter, Wintergezicht
Startprijs 80 EUR

W. Ruiter. 20e Eeuw. Wintergezicht met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

F. Brandt, Vaas met rozen
Startprijs 80 EUR

F. Brandt. 20e Eeuw. Vaas met rozen en druiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 55 x B 40 cm. In goede staat.

R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen
Resultaat: 80 EUR

Riem Visser + P.A. Nijgh. Circa 1930. Twentse schilders. 1x Riem Visser, platbodem op meer. 1x P.A. Nijgh, 1876 - 1959, vaas met violen. Aquarellen op papier. Afmeting: 25 x 37 cm. In goede staat.

J. Schijvens, Boerderij met koeien en knotwilg
Resultaat: 100 EUR

J. Schijvens. 20e Eeuw. Boerderij met koeien en knotwilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Joh. Larij, Vaas met narcissen
Startprijs 200 EUR

Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.

Horsman, Hollands havengezicht met boten
Resultaat: 200 EUR

Horsman. Circa 1930. Hollands havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Vier delen zilver
Startprijs 80 EUR

Vier delen zilver, 835/000, voorzien van een theezeef met lekbak, beiden in een florale vorm, een zoutstrooier, een eierdop en een tuitzeef. totaal ca 150 gram. Wat aangeslagen, verder in goede staat

Zilveren wijnfles-houder
Startprijs 375 EUR

Fraaie zilveren wijnfleshouder, 925/000, rijkelijk versierd met druivenranken. 25x11x18cm. ca 487 gram. In goede staat

2 Zilveren vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren vaasjes, 925/000, op ronde voet met achtkantige vaas en ronde rand met filetbewerking. MT.: Charles Edwards, London jl.:p/r:1910-1912. ø5x12,5cm. Met gevulde voet. Totaal ca 121 gram. En...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 125 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, op vierkante voet met parelbewerking, voorzien van een geribde zuil met bovenaan floraal decor en een vierkant gecontourneerd licht met parelbewerking. 8x8x15cm. MT.: Will...

J. Visser, Zeegezicht met klipper
Resultaat: 60 EUR

J. Visser. Tweede helft 20e eeuw. Zeegezicht met klipper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Rustend paard en ruiter
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Rustend paard en ruiter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

W.J. Groningen, Havengezicht met figuren
Resultaat: 140 EUR

W.J. Groningen. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 21 cm. In goede staat.

Clara de Jong, Landschap met dorpsgezicht
Startprijs 180 EUR

Clara de Jong. 1928 - 2005. Landschap met dorpsgezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

L. Basset, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 80 EUR

L. Basset. Circa 1960. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 93 cm. In goede staat.

J. Eybergen, Stilleven
Resultaat: 60 EUR

Johanna Th. Eybergen, 1865 - 1950. Stilleven met Perzisch kleed, tin, wijnfles, citroenen en saké. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

2x Jan de Valk, Abstracte composities
Startprijs 100 EUR

Twee emaille kunstwerken. Jan de Valk. Abstracte composities. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 x B 31 cm + H 31 x B 35 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Landschap met koeien
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Haagse School. Landschap met koeien. Afmeting: H 50 x B 70 cm . In goede staat.

Joke Hueting, Fantasie-figuur
Startprijs 70 EUR

Joke Hueting. '95. Fantasie-figuur in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Kees Verkade, Extase 2001
Startprijs 180 EUR

Kees Verkade. Nr. 430/100. Titel: Extase 2001. Litho op papier. Afmeting: H 61x B 46 cm. In goede staat.

Zilveren molen & blaasbalgdoosje
Startprijs 150 EUR

Twee zilveren miniaturen, een molen, 833/000, op 4 bolpoten met draaibare wieken, 6x4x14cm, jl.:A:1910, en blaasbalg, als doosje, met vergulde binnenzijde, versierd met aan één zijde een romantische ...

Friese zilveren brandewijnkom
Startprijs 700 EUR

Antieke Friese brandewijnkom, 934/000, op ovale voet gedreven decor met diverse dieren en floraal decor. Voorzien van horizontaal geplaatste grepen met putti. Voorzien van een gepointilleerd monogram:...

Twee zilveren kandelaren
Startprijs 1.100 EUR

Stel prachtige zilveren kandelaren, 934/000, op een ronde voet versierd met een bewerkte rand en voorzien van een ronde zuil met acanthusbladeren. Met een vierkant gecontourneerd licht. ø14x28cm. MT.:...

Thijs Buit, Landschap Frankrijk
Resultaat: 120 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Landschap Frankrijk. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.

Pendant ongesigneerd, Figuren op wandelpaden
Startprijs 80 EUR

Pendant. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren op wandelpaden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 14,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met schaapsherder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A. Grosfeld, Elegante dame
Startprijs 90 EUR

A. Grosfeld. 1931 - . Duitse School. 50er-Jaren. Elegante dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Landschap
Resultaat: 100 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Landschap. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.

M. Hekkink, Vaas met roze rozen
Resultaat: 70 EUR

M. Hekkink. 20e Eeuw. Vaas met roze rozen. Olieverf op linnen. Afmeting:H 60 x B 50 cm. In goede staat.

H. Rietberg, Landschap met vuurboom
Resultaat: 100 EUR

H. Rietberg. 20e Eeuw. Indonesische School. Landschap met vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

F. Kaxnaa, Indonesisch landschap met vulkaan
Resultaat: 60 EUR

Frederik Kaxnaa. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesisch landschap met vulkaan. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Vrouwelijk naakt met kat en duif
Startprijs 120 EUR

Guillaume Corneille. '82. 1922 - 2010. Vrouwelijk naakt met kat en duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

P.B. Cop, Strandgezicht met bomschuit en vissersvolk
Startprijs 280 EUR

P.B. Cop. 1947. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Venmans, Kermis met draaimolen en figuren
Resultaat: 180 EUR

Venmans. Tweede helft 20e eeuw. Kermis met draaimolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Dorpsstraat
Resultaat: 350 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Dorpsstraat. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

Onduidelijk, 17e Eeuws fregat
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. 17e Eeuws fregat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.

Monogram, Vissersvolk bij netten
Resultaat: 225 EUR

Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.

Map met 10 etsen/aquarel
Startprijs 25 EUR

Map met etsen/aquarel gravure + stripboek 1983 Judge Dredd. Bestaande uit: Elf etsen knotwilgen, onduidelijk gesigneerd. Eén aquarel Jelle Trachtig. Eén gravure Taurel. Afmeting: 26 - 45 cm. In redeli...

Astrid Engels, Drie hoofden
Startprijs 150 EUR

Astrid Engels. 1941 - . Nr. 249/275. Drie hoofden. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.

Zilveren portemonnee
Resultaat: 70 EUR

Klein zilveren beursje, BWG, ovaal model met floraal decor met velour aan de binnenzijde. 6,5x4x2cm. Totaal ca 54 gram. In goede staat

Gouden slavenband
Startprijs 2.500 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met diamanten. Armband met aan de bovenzijde een rij met chatons bezet met 19 briljant geslepen diamanten, ca. 19x 0.12ct. Stenen zijn wat gelig. De armband is voorzien...

Gouden Maurice Lacroix horloge Jour et Nuit
Startprijs 2.250 EUR

Bijzonder geelgouden Maurice Lacroix horloge, Jour et Nuit, 750/000, met een creme-kleurige wijzerplaat en een saffierglas. Het horloge is voorzien van een bruin lerenband. bouwjaar 2007. Compleet met...

Klokje met slagwerk en erotische voorstelling
Startprijs 1.000 EUR

Bijzonder antiek klokje met Weens uurwerk en aan de achterzijde voorzien van een Jacquemart systeem met erotische voorstelling. Voorzien van grande sonnerie op oproep. Het geheel zit in een geelmetale...

Antieke landkaart van Zuid Holland
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse landkaart van Zuid Holland. Door Guiljelmus Blaeu. 17e Eeuw. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Resultaat: 140 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '88. Eupreuve de artiste. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Resultaat: 325 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Boer op zandpad
Resultaat: 80 EUR

Gerard Krol, 1914. 1882 - 1950. Boer op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.

Gouden ring & oorbellen met jade
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden ring en oorbellen, 585/000, met jade. Een ring met een ovale opengewerkte rand bezet met een ovaal cabouchon geslepen jadesteen, grootte kop 18x24mm., ø59, en een paar oorschroeven met een...

Slavenarmband met diamant
Startprijs 2.800 EUR

Witgouden slavenband, 750/000, met diamant. Slavenband uit rechthoekige buis bezet met 3 rijen met princes geslepen diamanten, totaal ca 2,75 ct. De armband is voorzien van een scharnier en een bakslo...

Collier van citrien en diamant
Startprijs 1.400 EUR

Kapitaal collier van citrienen met een gouden sluiting, 585/000, voorzien van citrien en diamanten. Collier van 4 rijen gefacetteerde citrien kralen, ø 8 mm bevestigd aan een massief geelgouden eindst...

Gouden slavenband
Startprijs 1.200 EUR

Elegante geelgouden slavenband, 585/000, versierd met floraal decor aan de bovenzijde met een witgouden element met greinen en versierd met een briljant geslepen diamant, ca 0,03 ct. De armband is voo...

A. Koning, Boer met paardenkar
Startprijs 60 EUR

A. Koning. 20e Eeuw. Boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Henk Leurs, Poldergezicht met molen
Startprijs 150 EUR

Henk Leurs. 1890 - 1956. Poldergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

M. Van Eys, Belgische stad
Resultaat: 100 EUR

M. van Eys. Circa 1900. Belgische School. Belgische stad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

Verso D'anjou, Kustplaats Nice
Startprijs 70 EUR

Verso D'anjou 1938. Verso + Pergel Glycines de Nice. Kustplaats Nice met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 55 cm. In goede staat.

Nico Baak, Twentse boerderij
Resultaat: 90 EUR

Nico Baak. 1892 -1961. Twenste boerderij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 41,5 x B 49 cm. In goede staat.

Chris Soer, Bosgezicht
Startprijs 220 EUR

Chris Soer. 1882 - 1962. Bosgezicht met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse gravures
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. 1x De overste Maarten Schenk voor Nieuwmegen in 't jaar 1589, W. v/d Meer sculp. (twee vouwen). 1x Belegering van het slot Hagestein door Graave Willem den VI. Grav...

Onduidelijk, Bosgezicht
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Bosgezicht. In ovale vergulde lijst. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Francois Gomze, Bosgezicht
Resultaat: 60 EUR

Francois Gomze. 1861 - 1949. Bosgezicht met wandelende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

Corry Leushuis, Modern stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Parijs
Startprijs 75 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Mensink, de Dinkel bij Denekamnp
Resultaat: 40 EUR

Mensink. 20e Eeuw. De Dinkel bij Denekamp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

A. Lignas, Wandelaar in landschap
Resultaat: 40 EUR

A. Lignas. Circa 1880. Wandelaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Boeren interieur
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Boeren interieur. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd (John Bevort), Berkenbomen aan de waterkant
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. John Bevort. Berkenbomen aan de waterkant. Eén gaatje bovenin. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer
Resultaat: 325 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met fruit en Roemer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel
Startprijs 100 EUR

J.A. van Roosendaal. 19e Eeuw. Oude Veerweg Overijssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

Jan Schaeffer, Hollands landschap
Startprijs 150 EUR

Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij en boerin aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Jan Schaeffer, Landschap met boerderij, boot en boerin
Startprijs 150 EUR

Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij, boot en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Arrah Lee Gaul, Portret jonge Amerikaan
Startprijs 200 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Portret van jonge Amerikaan. Olieverf op linnen. Met bladgouden lijst (beschadigd). Afmeting: H 75 x B 62 cm. In goede staat.

Ducollot ? Stadsgezicht Parijs
Startprijs 40 EUR

Ducallot ? Verso Montmartre 1981. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 22 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstract
Resultaat: 150 EUR

Theo Wolvecamp, '84. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstract
Resultaat: 150 EUR

Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 26 x B 11 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Kip
Resultaat: 120 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Kip. Pastel op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.

Gouden choker met oorhangers
Startprijs 1.200 EUR

Bijzondere choker met oorhangers, 585/000, venetiaans collier met daaraan een handgemaakt element uit roze en geelgoud in floraal decor met een trosje met geslepen bolletjes. 42 cm. En daarbij een paa...

Camee hanger
Startprijs 700 EUR

Grote camee in geelgouden rand, 750/000. Hanger met een brede bewerkte rand bezet met een ovaal mooi gesneden schelpcamee met een voorstelling van een dame. 67x44mm, inclusief oog. ca 17,7 gram. In go...

Gouden hanger met parel & diamant
Startprijs 1.350 EUR

Kapitale geelgouden hanger, 750/000, met diamanten en parel. Ovale hanger in bloemvorm met in het midden een wat grillige parel, 9x10,5mm, en daaromheen 8 zetkasten met 8 diamanten. En daaromheen een ...

Trümper, Portret oude dame
Startprijs 40 EUR

Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Trümper, Portret 17e eeuw (naar Frans Hals)
Startprijs 40 EUR

Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuw, naar Frans Hals. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 55 cm. In goede staat.

Trümper, Portret 17e eeuwse heer
Resultaat: 70 EUR

Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuwse heer, naar oude meester. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten
Startprijs 100 EUR

J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Gouden ring met saffier en diamant
Startprijs 300 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met blauw saffier en diamant. Ring met een sierlijke kop voorzien van blad-elementen en 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,36 ct, en 2 blauw saffieren in 4 poot-chato...

Gouden broche, zeehond
Startprijs 750 EUR

Sierlijke geelgouden broche, 750/000, met diamant en saffier. Broche in de vorm van zeehond pavé bezet met briljant geslepen diamanten en als ballon een rond cabouchon geslepen blauw saffier, ø 5,5mm....

Gouden ring met knoop
Startprijs 800 EUR

Bijzondere geelgouden ring, >750/000, met een grote knop in het midden. De zijkanten van de ring zijn versierd met filigrain elementen. Vermoedelijk India. ca 11,7 gram. In goede staat

Twee antieke tazza's, 1900
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke compositie metalen tazza's met putti en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: H 19 x Ø 15 cm. In goede staat.

Antieke kaarsenkroonluchter, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke bronzen kaarsenkroonluchter. Circa 1900. Afmeting: H 80 x Ø 67 cm. In goede staat.

Antieke documentenkist, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse wortelnoten documentenkist met datumaanduiding, opbergvakken en inktpotten. Circa 1900. Afmeting: 32 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Zeldzaam inktstel (ontwerp Eisenloeffel)
Resultaat: 350 EUR

Jan Eisenloeffel. 1876 - 1957. Ontwerp inktstel voor metaalwerkplaats Amstelhoek 1899 - 1902. Gemerkt A.H. Met originele inktpotten van glas. Afmeting: 10 x 28 x 12 cm. In goede staat.

Japanse bronzen vaas, H 25 x Ø 27 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote gesigneerde Japanse bronzen vaas met druivenranken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 x Ø 27 cm. In goede staat.