Drie antieke messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen/floraal/goud en vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsbarometer. Begin 20e eeuw. Gemerkt R.N. Desterro Lisbon. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Frans bronzen Art Deco figuur op marmeren basement. Door Max Le Verrier. 1891 - 1973. Pierrot. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.
Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung. Divers. Haarlijnen en enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm.
Indisch bronzen orkest met tien musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Twee antieke gedateerde merklappen in originele mahoniehouten lijsten. Annotatie 1870 + 1867. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. ø 63. ca 2,3 gram. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, met bloedkoraal. Armband met zilveren sierlijke elementen verbonden door middel van jasseronschakel. het ronde middelste element is versierd met 4 bloedkoralen,. De armband ...
Geelgouden ring, 750/000, met diamant en meanderbewerking. Brede ring met een gezaagde meanderbewerking bezet met ca 90 singlecut geslepen diamanten. Breedte 9 mm. ø 66. ca 7,9 gram. In goede staat
Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Markiesvormige broche met een rand voorzien van knopjes en in het midden versierd met een zetkast met 3 bloedkoralen. Grootte 41x16mm. ca 7,1 gram. In goed...
Set takjes bloedkoralen met een paar oorclips, een collier en een armband. Oorclips met onedele clip, ø 31 mm, een collier verlopend in breedte 10-32mm, lengte 50 cm. met onedel veeroog en een armban...
Brede tricolour gouden ring, 750/000, met diamant en turkoois. Ring met een geel-, wit- en roodgouden band, aan de voorzijde versierd met 2 halve manen bezet met in elk 5 briljant geslepen diamanten, ...
Geelgouden christoffel hanger, 750/000, klein rond model. ø 8 mm. ca 0,7 gram.
Gouden oorhangers, 585/000, met hartjes. Oorstekers met 3 hartjes, rood- wit- en geelgoud, gematteerd. Lengte 24 mm. ca 2,4 gram. In goede staat
Tisset horloge, automatic, met een vierkant gecontourneerde stalen kast met zwarte wijzerplaat voorzien van datumaanduiding. Het horloge heeft een stalen schakelband. Breedte 41 mm. Werkend. In goede ...
Veldschildersezel van beukenhout met schilderskist. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: circa 100 - 130 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke dolken, hertenvangers.en een corcicaans klapmes 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.
Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.
Acht zilveren armbanden, 925/000 en 835/000, met o.a. een figaro schakel, gourmetschakel, koordmodel en Frans gourmet. Totaal ca 87,4 gram. In goede staat.
Vier delen antiek plated. Bestaande uit: Koekjestrommel + drie schenkkannen. Plated is sleets. Afmeting: 20 - 26 cm. In matig/redelijke staat.