Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie antieke kandelaren, 1900
Startprijs 200 EUR

Drie antieke messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen/floraal/goud en vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Oude scheepsbarometer
Resultaat: 130 EUR

Oude messing scheepsbarometer. Begin 20e eeuw. Gemerkt R.N. Desterro Lisbon. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Beeld van clown, M. le Verrier
Startprijs 350 EUR

Frans bronzen Art Deco figuur op marmeren basement. Door Max Le Verrier. 1891 - 1973. Pierrot. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Zeer grote 18e eeuwse Chinese vaas, H 80 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.

Twee bronzen figuren, Modern + visser
Resultaat: 40 EUR

Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 24 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung. Divers. Haarlijnen en enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm.

Indisch bronzen orkest
Startprijs 250 EUR

Indisch bronzen orkest met tien musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

Twee antieke merklappen in lijst
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke gedateerde merklappen in originele mahoniehouten lijsten. Annotatie 1870 + 1867. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 120 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. ø 63. ca 2,3 gram. In goede staat

Zilveren armband met bloedkoraal
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, met bloedkoraal. Armband met zilveren sierlijke elementen verbonden door middel van jasseronschakel. het ronde middelste element is versierd met 4 bloedkoralen,. De armband ...

Gouden ring met meanderbewerking
Startprijs 450 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamant en meanderbewerking. Brede ring met een gezaagde meanderbewerking bezet met ca 90 singlecut geslepen diamanten. Breedte 9 mm. ø 66. ca 7,9 gram. In goede staat

Gouden broche met bloedkoraal
Startprijs 300 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Markiesvormige broche met een rand voorzien van knopjes en in het midden versierd met een zetkast met 3 bloedkoralen. Grootte 41x16mm. ca 7,1 gram. In goed...

Set bloedkoraal, takjes
Resultaat: 35 EUR

Set takjes bloedkoralen met een paar oorclips, een collier en een armband. Oorclips met onedele clip, ø 31 mm, een collier verlopend in breedte 10-32mm, lengte 50 cm. met onedel veeroog en een armban...

Gouden ring met smaragd en diamant
Resultaat: 350 EUR

Brede tricolour gouden ring, 750/000, met diamant en turkoois. Ring met een geel-, wit- en roodgouden band, aan de voorzijde versierd met 2 halve manen bezet met in elk 5 briljant geslepen diamanten, ...

Gouden christoffel hanger
Resultaat: 70 EUR

Geelgouden christoffel hanger, 750/000, klein rond model. ø 8 mm. ca 0,7 gram.

Oorknoppen, Hartjes
Resultaat: 60 EUR

Gouden oorhangers, 585/000, met hartjes. Oorstekers met 3 hartjes, rood- wit- en geelgoud, gematteerd. Lengte 24 mm. ca 2,4 gram. In goede staat

Tissot dameshorloge
Resultaat: 40 EUR

Tisset horloge, automatic, met een vierkant gecontourneerde stalen kast met zwarte wijzerplaat voorzien van datumaanduiding. Het horloge heeft een stalen schakelband. Breedte 41 mm. Werkend. In goede ...

Veldschildersezel
Resultaat: 50 EUR

Veldschildersezel van beukenhout met schilderskist. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: circa 100 - 130 cm. In goede staat.

Vier oude/antieke dolken, L 31 - 43 cm.
Resultaat: 170 EUR

Vier oude/antieke dolken, hertenvangers.en een corcicaans klapmes 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.

Antiek geweer in koffer
Resultaat: 425 EUR

Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek dubbelloops geweer, L 116 cm.
Resultaat: 140 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.

Lot zilveren armbanden
Resultaat: 45 EUR

Acht zilveren armbanden, 925/000 en 835/000, met o.a. een figaro schakel, gourmetschakel, koordmodel en Frans gourmet. Totaal ca 87,4 gram. In goede staat.

Lot plated ( 4x)
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek plated. Bestaande uit: Koekjestrommel + drie schenkkannen. Plated is sleets. Afmeting: 20 - 26 cm. In matig/redelijke staat.