Gevlochten zilveren klemarmband, 925/000, verlopend in breedte met diverse banden. Breedte 30 mm. ca 26,1 gram. ø61x49mm. In goede staat
Vier delen antiek aardewerk. Bestaande uit: 17e - 18e Eeuwse schenkkan met groen/geel glazuur. Een terracotta kacheltegel 1598, en twee 18e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat...
Grote antieke Delftse Fayence plaquette. gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Ruiter te paard. Afmeting: 34 x 24 x 1 cm. In goede staat.
Twee delen Wedgwood bisquit porselein. Engeland. 20e Eeuw. 1x Inktpot + 1x Waxinelichthouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee originele antieke Rozenburg Den Haag keramieken vazen met florale polychromie decoraties. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Eén vaas goed. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden ring, 750/000, met een mooie uitgewerkte bloemknop voorzien van een bewerking. ø 52. Grootte kop ø 16 mm. ca 5,1 gram. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met opgewerkte bloemen/floraal blauw decor + fabelfiguur op deksel. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Hectagonaal. Tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Lot van 52 stuks antieke blauw-witte tegels. Circa 1900. Afmeting ca.: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goed staat.
18e - 19e Eeuws mangaan tegeltableau, met afbeelding van ruiter te paard. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke gravure Bentheim. Anna Princeps, Anhalti Na. Nat Comes Bentheimensis. Met monogram M.B. Fecit. 17e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: H 34 x B 22,5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke gravure. De heer Ernest Wilhelm Graeff tot Bentheim et cetera. G.V. Goedesberg Excudit. P. Holsteyn Sculpft. 1614 - 1687. Gravure op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In redelijke/goe...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor + gecontournerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse jaren-90-stijl keramieken hocker met goud decor. Liggende kameel. Afmeting: 49 x 67 x 45 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Guillaume Theodor Lo-A-Njoe. 1937 - . Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Zeven Chinees porseleinen schotels. Twee soorten. Circa 1900. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met katachtig decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Song vaas met eend in landschap decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
J. Gosen. '93. Kerkinterieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor + verso paarden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.