Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren armband
Resultaat: 40 EUR

Gevlochten zilveren klemarmband, 925/000, verlopend in breedte met diverse banden. Breedte 30 mm. ca 26,1 gram. ø61x49mm. In goede staat

Vier delen antiek aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Vier delen antiek aardewerk. Bestaande uit: 17e - 18e Eeuwse schenkkan met groen/geel glazuur. Een terracotta kacheltegel 1598, en twee 18e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat...

Antieke Delftse Fayence plaquette
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Delftse Fayence plaquette. gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Ruiter te paard. Afmeting: 34 x 24 x 1 cm. In goede staat.

Twee delen Wedgwood
Startprijs 70 EUR

Twee delen Wedgwood bisquit porselein. Engeland. 20e Eeuw. 1x Inktpot + 1x Waxinelichthouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Twee originele antieke Rozenburg vazen, H 21 cm.
Resultaat: 750 EUR

Twee originele antieke Rozenburg Den Haag keramieken vazen met florale polychromie decoraties. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Eén vaas goed. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Gouden ring met bloem
Resultaat: 375 EUR

Fraaie geelgouden ring, 750/000, met een mooie uitgewerkte bloemknop voorzien van een bewerking. ø 52. Grootte kop ø 16 mm. ca 5,1 gram. In goede staat.

Grote Chinese dekselpot, H 46 x Ø 33 cm.
Startprijs 2.500 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselpot met opgewerkte bloemen/floraal blauw decor + fabelfiguur op deksel. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.

Drie Imari kop + schotels
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Hectagonaal. Tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (52 st.)
Resultaat: 400 EUR

Lot van 52 stuks antieke blauw-witte tegels. Circa 1900. Afmeting ca.: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goed staat.

18e - 19e Eeuws tegeltableau
Resultaat: 160 EUR

18e - 19e Eeuws mangaan tegeltableau, met afbeelding van ruiter te paard. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.

Antieke gravure Bentheim
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame antieke gravure Bentheim. Anna Princeps, Anhalti Na. Nat Comes Bentheimensis. Met monogram M.B. Fecit. 17e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: H 34 x B 22,5 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke gravure
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame antieke gravure. De heer Ernest Wilhelm Graeff tot Bentheim et cetera. G.V. Goedesberg Excudit. P. Holsteyn Sculpft. 1614 - 1687. Gravure op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In redelijke/goe...

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 950 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor + gecontournerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Twee Duitse theebussen
Resultaat: 40 EUR

Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Keramieken hocker, Liggende kameel
Startprijs 150 EUR

Grote Italiaanse jaren-90-stijl keramieken hocker met goud decor. Liggende kameel. Afmeting: 49 x 67 x 45 cm. In goede staat.

Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm.
Resultaat: 6.000 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

G.Th. Lo- A-Njoe, Abstract
Startprijs 500 EUR

Guillaume Theodor Lo-A-Njoe. 1937 - . Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met schelpen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Zeven Chinese schotels, 1900
Resultaat: 80 EUR

Zeven Chinees porseleinen schotels. Twee soorten. Circa 1900. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met katachtig decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 16 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Song vaas met eend in landschap decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

J. Gosen, Kerkinterieur
Startprijs 150 EUR

J. Gosen. '93. Kerkinterieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Chinees bord met draak Ø 20,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bord met draken decor + verso paarden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.