Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke glazen Leerdam cactuspot, 1930
Startprijs 50 EUR

Antieke Art Deco glazen Leerdam cactuspot. Circa 1930. Haarlijn. Afmeting: H 12,5 x Ø 12,7 cm. In redelijke staat.

Franse glazen vaas, 1900
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Franse glazen vaas met reliëf landschap decor. Jugendstil. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Lot Copier glazen (22x)
Startprijs 50 EUR

Lot van 22 stuks Art Deco Hollandse Copier glazen uit de 30er-jaren. Met paarse stam. Enkele minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 5,5 x H 15 cm. In goede staat.

Antieke glazen bowlset
Startprijs 50 EUR

Antieke 14-delige glazen bowlset. Mondgeblazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 32 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm.
Startprijs 50 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Engels theeservies
Startprijs 50 EUR

Engels porseleinen theeservies met rozen decor + goudrand. St. James Bone China. Bestaande uit: 8 kop + schotels, melkkan, sauciere, schaal, dekselschaal, kleine schaal, 6 soepborden, 6 diner borden e...

Gouda platelen figuur, H 26 cm.
Startprijs 50 EUR

Zuid Holland Gouda platelen figuur. Vader met zoon. Breda. 1909 - 1960. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Antieke majolica schaal, 1920
Startprijs 50 EUR

Grote antieke majolica schaal met zwaan. Circa 1920. Genummerd. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.

Antieke majolica jardiniere, 1920
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse majolica jardiniere. Circa 1920. Floraal/figuren decor. Afmeting: 28 x 31 x 16 cm. In goede staat.

Drie delen porselein
Startprijs 50 EUR

Drie porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Unterweissbach figurengroep, jurk beschadigd. En twee figuren + vaasjes, circa 1910. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Drie delen Chinees porseleinen stapel/dekseldozen met landschap/floraal decor. 19e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 14 - 15,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Chinees/Japans porselein
Startprijs 50 EUR

Drie delen Chinees/Japans porselein. 1x Kantonees bord, Familie Rose, floraal/goud decor. 1x Groot porseleinen schotel Japan/China. 1x Japanse diepe kom, 19e eeuw. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat...

Twee delen Japans Kutani porselein
Startprijs 50 EUR

Twee delen 19e eeuws Japans Kutani porselein. Bestaande uit: Theekan, haarlijnen bovenrand. En een theebus, deksel gelijmd. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijke staat.

Zes Japanse onderzetters Ø 10,8 cm.
Startprijs 50 EUR

Zes 19e eeuwse Japans porseleinen onderzetters met tuin decor. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.

Chinees bronzen sculptuur, H 11 cm.
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese bronzen sculptuur met bodemmerk. Chinese man met hert op de rug (mist iets in de hand). Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet, H 49 cm.
Startprijs 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen lampenvoet met groen glazuur + figuren decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees brons
Startprijs 50 EUR

Twee delen Chinees brons. 20e Eeuw. 1x wierookbrander met bodemmerk. 1x Octagonale dekseldoos met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose schaal 21 x 27 cm.
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose schaal met tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 27 cm. In goede staat.

Zilveren pasteischep
Startprijs 60 EUR

Zilveren pasteischep, 833/000, gecontourneerd model voorzien van een gezaagd blad met floraal decor. De gehele schep is voorzien van floraal graveerwerk. MT.: onduidelijk, vermoedelijk Amsterdam, jl.:...

Cassette met zilveren vork & lepel
Startprijs 60 EUR

Cassette met zilveren vork en lepel, 800/000, met een deels geschulpte steel. 21 cm. totaal ca 136 gram. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. Geplaatst in een zwarte cassette. In goede staat.

Zilveren rond doosje, (hostihouder)
Startprijs 60 EUR

Zilveren doosje, 833/000, rond model met parelrand en een sierlijke monogramgravure J.V.C.. Het doosje is voorzien van een los kristallen binnenbakje en heeft een vergulde binnenzijde. ø 6,5x2cm. Zilv...

Zilveren poederdoos
Startprijs 60 EUR

Zilveren poederdoos, 925/000, ronde doos voorzien van ene gepointilleerd decor met floraal graveerwerk. Sluit slecht. 7,5x0,8mm. Brutogewicht ca 96 gram. In redelijke staat

Zilveren lepels
Startprijs 60 EUR

Lot met zilveren bestek, voorzien van een dessertlepel, Haags lofje, een roomlepel, een suikerschep en een taartvork met gegraveerd biedermeierdecor, een theelepel met wajangfiguur en 4 specerijenlepe...

Zilveren doos (Engeland)
Startprijs 60 EUR

Zilveren doos, 925/000, vierkant heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.:A & J Zimmerman Limited, Birmingham, jl.: q:1915. 8,5x8,5x1,5cm. ca 121 gram. In goede staat

Lot zilveren lepels
Startprijs 60 EUR

Lot zilveren lepels, met 6 theelepels met een Djokja motief, theelepel met figuur en schip,3 suikerlepels, o.a. met fl1,- munt, een roomlepel met ovale bak, uit model en voorzien van restauratie en ee...

Kandelaren/kristal met zilver
Startprijs 60 EUR

Lot zilver met een kristallen bonbonschaal met deksel op ronde zilveren voet, 835/000, ø14x23cm, minimale chip, en twee kandelaren op ronde voet met filetrand, 925/000. ø8x7cm. In goede staat.

5 Zilveren lepels
Startprijs 60 EUR

Lot met 5 lepels, 835/000, met 3 roomlepels en 2 suikerscheppen. Voorzien van gegraveerde florale bewerking. totaal ca 69 gram. In goede staat

Zilveren lepels en vorkjes, divers
Startprijs 60 EUR

Lot met zilveren lepels en vorkjes, 835/000, met 6 koffielepels met gegraveerde steel en 4 vorkjes met bloemensteel. Totaal 60 gram. In goede staat

Plated chocolade ketel,
Startprijs 60 EUR

Fraai plated chocoladekan, met een bolle buik, een klepdeksel en een ebbenhouten greep. 11x20x17cm. In goede staat.

Lot zilver met o.a. breischede, koker etc.
Startprijs 60 EUR

Lot zilver met een tamboereernaald met agaten heft, een naaldenkoker met ribbewerking, breischede met graveerwerk en een clip en een Djokja zilveren vingerhoed. Totaal ca 58 gram. Diverse gehaltes.

Zilveren lodereindoos
Startprijs 60 EUR

Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van gedreven elementen en versierd met graveerwerk. 3x3x5,5cm. ca 21 gram. J.H. van der Meulen, Joure, 1902-1925. In goede staat

Zilveren gourmetarmband
Startprijs 60 EUR

Zware zilveren armband, 835/000, met een gourmetschakel en een amerikaanse haak. Breedte 10 mm. ca 63 gram. 21 cm. In goede staat

Zilveren hanger barnsteen
Startprijs 60 EUR

Zilveren hanger, 835/000, met barnsteen. Hanger met een ovale barnsteen voorzien van een zilveren hangeroog versierd met een aanzet met druivenranken. Grootte 23x45mm. incl. oog. ca 8,1 gram. In goede...

Herenhorloge van Royalty
Startprijs 60 EUR

Stalen horloge Royalty, voorzien van een ronde stalen kast met lunette met wereldtijden en een zwarte wijzerplaat met groene cijfers en een dagaanduiding. ø 38 mm. Mechanisch. En een zwart leren band.

Vier zilveren ringen
Startprijs 60 EUR

Lot met 4 zilveren ringen, waarvan 3 met stenen en een brede ring uit 3 delen met 2 gezaagde delen. totaal ca 35 gram. In goede staat.

Groot lot oorstekers
Startprijs 60 EUR

Groot lot oorstekers, 10 paar met staal en titanium. In goede staat

Gouden oorknoppen, Bunnies
Startprijs 60 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met zirconia's en een rode steen. In de vorm van Bunnies. ca 1,3 gram. 11,5 mm. In zeer goede staat.

Gouden oorknoppen (kristal/blauw)
Startprijs 60 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met een zirconia en daaromheen een rand met tekst en zwarte inleg. ø 7,5mm. ca 1,6 gram. In goede staat.

P.W. Hoeks, Landschap met korenschoven
Startprijs 60 EUR

Pierre Willem Hoeks. 1906 - 1990. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41x B 81 cm. In goede staat.

3x Hollandse School, Landschappen met waterpartij
Startprijs 60 EUR

3x Hollandse School. 20e Eeuw. Landschappen met waterpartij. Divers. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands wintergezicht
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met knotwilgen en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met schaapsherder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Paul Ooms, Dorp in de duinen
Startprijs 60 EUR

Paul Ooms. 1939 - . 20e Eeuw. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

A. Koning, Boer met paardenkar
Startprijs 60 EUR

A. Koning. 20e Eeuw. Boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR

Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Brunsviga telmachine + nachtklok
Startprijs 60 EUR

Oude vintage Brunsviga reken/telmachine, en een nachtklok van het merk Bürk & Söhne. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 17 cm. / 8 x Ø 14 cm. In goede staat.

Antieke Engelse dekseldoos
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten dekseldoos met brievenhouder voorzien van intarsia. Afmeting: 19,5 x 24,5 x 17 cm. In goede staat.

3-Delig Engels Woodward tinnen servies
Startprijs 60 EUR

Drie-delig Engels Woodward tinnen servies. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.

Twee antieke kandelaren, 1900
Startprijs 60 EUR

Twee antieke messing kaarskandelaren met druiven. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Twee Japanse messing vazen, 1900
Startprijs 60 EUR

Twee Japanse messing vazen met pioenrozen decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Vier delen oud/antiek koperwerk
Startprijs 60 EUR

Vier delen oud/antiek koperwerk. Het betreft; theekan, melkkan, hengselvaas en een trechter. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.

Cacaoblik Korff - Amsterdam
Startprijs 60 EUR

Groot antiek cacao voorraadblik van Korff- Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.

Mahoniehouten barometer, 94 cm.
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Delfts-blauwe wandplaquette
Startprijs 60 EUR

Porseleinen geglazuurde wandplaquette. Delfts blauw. Gemeente Losser Twenthe. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 28 x 5 cm. In goede staat.

Höfner gitaar
Startprijs 60 EUR

Duitse Höfner gitaar. 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

Antieke Engelse bierpul
Startprijs 60 EUR

Antieke Engelse bierpul/pint van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 12,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Oude meerschuimpijp + foedraal, L 40 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp in foedraal met leeuwenkop. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Amerikaanse Diecast paperclip, 1920
Startprijs 60 EUR

Originele antieke Amerikaanse Diecast paperclip door Judd Connecticut. Voorstellende John Griffin. Circa 1920. Gietnummer 5247. Afmeting: In goede staat.

Twee Afrikaanse maskers
Startprijs 60 EUR

Twee Afrikaanse houtgesneden maskers met polychromie. Afmeting: 32 - 38 cm. In goede staat.

Grote tinnen theekan
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lot tin (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere; suikerstrooier, kraantjeskan en twee koffiekannen. Afmeting: 17 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Twee petroleumlampen
Startprijs 60 EUR

1x melkglas

Lot blikken treinspeelgoed
Startprijs 60 EUR

Twee dozen met blikken treinspeelgoed. Onder andere; Wagon Hornby, Jep spoorwegovergang (elektrisch) + rails. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

Gustav Becker regulateur, 1890
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 60 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok. Antiek uurwerk. Echter wijzers aangesloten op batterij-uurwerk. Met messing bollen + origineel beschilderde wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: 137 cm. In...

Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

Twee eiken gildestoelen
Startprijs 60 EUR

Twee zware eikenhouten gildestoelen met panelen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 137 x 66 x 61 cm. In zeer goede staat.

Brede lederen relax stoel
Startprijs 60 EUR

Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Elektrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.

Drie bronzen figuren
Startprijs 60 EUR

Drie bronzen figuren. 20e Eeuw. Muzikanten. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.

Vier bronzen figuren
Startprijs 60 EUR

Vier oude bronzen figuren in klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.

Houder met 12 Murano roerstokjes
Startprijs 60 EUR

Houder met twaalf Murano glazen roerstokjes. Divers. Circa 1950 - 1960. Afmeting: L 21 cm. In goede staat.

Boheemse flacon
Startprijs 60 EUR

Mondgeblazen Boheemse flacon met rode beschildering + spreuk 'Ihr Herrn Schützen kommt herein, Ich gies euch ein gutes glas wein'. Waarschijnlijk naar antiek voorbeeld. Afmeting: 18 cm. In goede staat...

Twee antieke ronde tegels Ø 14,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Hollandse ronde Fayence tegels met haven decor. Circa 1800. Eén restauratie. Afmeting: Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke majolica vaas, H 25 cm.
Startprijs 60 EUR

Antieke majolica oorvaas met floraal decor + letters WSS + UT 93. Vermoedelijk Duitsland. Historisme. Mooi van kleur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antiek bisquit figuur, 1900
Startprijs 60 EUR

Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Oostenrijk. Circa 1900. Zeeman aan stuurwiel. Gemerkt Austria + nummers. Stuurwiel mist handgrepen. Afmeting: H 51 cm. In redelijke staat.

Antieke Rosenthal buste, Mozart
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen Rosenthal buste. Mozart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee Makkumer Tichelaar vazen, H 39 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee grote 19e eeuwse Makkumer Tichelaar polychrome Fayence vazen met floraal decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 39 cm.

Lot keramiek (4x)
Startprijs 60 EUR

Lot Art Deco keramiek. Bestaande uit: 3x Goebel, uil + twee houders, circa 1930. En een vaas, plateel, Noord Holland, haarscheur + bodemrand gelijmd. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Hollands aardewerk (3x)
Startprijs 60 EUR

Lot Hollands aardewerk. Bestaande uit; Gubbel Helden kraagvaas. Gubbels Helden balustervaas. En een koninklijke Gouda lampenvoet (onduidelijk gesigneerd). Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Antiek Royal Sphinxs/Boch kaststel, 1920
Startprijs 60 EUR

Antiek Royal Sphinxs Delft/Boch keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.

Mobach vaas + kruik, 1910
Startprijs 60 EUR

Twee delen Hollands Mobach keramiek. Circa 1910. 1x Knobbelvaas met blauw glazuur. 1x Schenkkan met thee-glazuur, lichte glazuurschade bij tuit. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Vijf Chinese munten/penningen
Startprijs 60 EUR

Twee koperen Chinese muntstukken + drie porseleinen penningen. Afmeting: Ø 1,5 - 5 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse schotel Ø 25 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinese of Japanse Swatow-stijl schotel. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Vier antieke Chinese/Japanse borden Ø 25 - Ø 26,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Vier antieke Japanse/Chinees porseleinen borden. Circa 1900. Drie keer vogel decor + bodemmerk. Eén keer geisha in tuin decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - Ø 26,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 20,5 - Ø 28 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Eén grote schotel met tuin/goud decor, gelijmd + chips. En een schotel met floraal/goud decor, chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 20,5 - Ø 28 cm. ...

Drie Japanse Imari borden Ø 22 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie oude/antieke Japanse Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Groot Imari bord Ø 35 cm.
Startprijs 60 EUR

Groot 19e eeuws Japans porseleinen Imari bord. Figuur in boot decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 11,4 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met lijster op bloemtak decor +tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,4 cm. In goede staat.

Vijf delen antiek Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kom + vier bordjes, floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 14,5 - 15,5 cm. Eén restauratie + chips bij één bordje. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese schotels Ø 16 - Ø 17 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie Chinees porseleinen schotels met floraal decor. 18e Eeuw, cargo? Afmeting: Ø 16 - Ø 17 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schalen, 6 - 11 cm.
Startprijs 60 EUR

Vijf Chinees porseleinen schalen. 19e Eeuw. Floraal decor. 1x haarlijn + 1x gelijmd. Rest goed. Afmeting: 6 - 11 cm.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.
Startprijs 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor en goudrand. Haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.

Gouden hanger met zirconia
Startprijs 65 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia. Een ovaal bewerkte rand met geschulpte details bezet met een ovaal gefacetteerde zirconia. Grootte hanger 23,5x13 mm. ca 1,8 gram. In goede staat

Zilveren doos
Startprijs 70 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met lijnendecor en voorzien van een gegraveerd deksel met lijnen en cirkelpatronen. En een afgesleten monogramgravure. MT.: C. van Dam Kooijman, Schoonhoven, ...

Zilveren doos klein
Startprijs 70 EUR

Zilveren doos, 950/000, rechthoekig model voorzien van inkepingen en versierd met graveerwerk. Met een scharnierend deksel. De onderzijde is voorzien van een golvend lijnendecor. De binnenzijde is voo...