Groot antiek cacao voorraadblik van Korff- Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek koperwerk. Het betreft; theekan, melkkan, hengselvaas en een trechter. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.
Twee Japanse messing vazen met pioenrozen decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren met druiven. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Drie-delig Engels Woodward tinnen servies. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten dekseldoos met brievenhouder voorzien van intarsia. Afmeting: 19,5 x 24,5 x 17 cm. In goede staat.
Oude vintage Brunsviga reken/telmachine, en een nachtklok van het merk Bürk & Söhne. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 17 cm. / 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
A. Koning. 20e Eeuw. Boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Paul Ooms. 1939 - . 20e Eeuw. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met schaapsherder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met knotwilgen en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
3x Hollandse School. 20e Eeuw. Landschappen met waterpartij. Divers. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Pierre Willem Hoeks. 1906 - 1990. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41x B 81 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een zirconia en daaromheen een rand met tekst en zwarte inleg. ø 7,5mm. ca 1,6 gram. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met zirconia's en een rode steen. In de vorm van Bunnies. ca 1,3 gram. 11,5 mm. In zeer goede staat.
Groot lot oorstekers, 10 paar met staal en titanium. In goede staat
Lot met 4 zilveren ringen, waarvan 3 met stenen en een brede ring uit 3 delen met 2 gezaagde delen. totaal ca 35 gram. In goede staat.
Stalen horloge Royalty, voorzien van een ronde stalen kast met lunette met wereldtijden en een zwarte wijzerplaat met groene cijfers en een dagaanduiding. ø 38 mm. Mechanisch. En een zwart leren band.
Zilveren hanger, 835/000, met barnsteen. Hanger met een ovale barnsteen voorzien van een zilveren hangeroog versierd met een aanzet met druivenranken. Grootte 23x45mm. incl. oog. ca 8,1 gram. In goede...
Zware zilveren armband, 835/000, met een gourmetschakel en een amerikaanse haak. Breedte 10 mm. ca 63 gram. 21 cm. In goede staat
Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van gedreven elementen en versierd met graveerwerk. 3x3x5,5cm. ca 21 gram. J.H. van der Meulen, Joure, 1902-1925. In goede staat
Lot zilver met een tamboereernaald met agaten heft, een naaldenkoker met ribbewerking, breischede met graveerwerk en een clip en een Djokja zilveren vingerhoed. Totaal ca 58 gram. Diverse gehaltes.
Fraai plated chocoladekan, met een bolle buik, een klepdeksel en een ebbenhouten greep. 11x20x17cm. In goede staat.
Lot met zilveren lepels en vorkjes, 835/000, met 6 koffielepels met gegraveerde steel en 4 vorkjes met bloemensteel. Totaal 60 gram. In goede staat
Lot met 5 lepels, 835/000, met 3 roomlepels en 2 suikerscheppen. Voorzien van gegraveerde florale bewerking. totaal ca 69 gram. In goede staat
Lot zilver met een kristallen bonbonschaal met deksel op ronde zilveren voet, 835/000, ø14x23cm, minimale chip, en twee kandelaren op ronde voet met filetrand, 925/000. ø8x7cm. In goede staat.
Lot zilveren lepels, met 6 theelepels met een Djokja motief, theelepel met figuur en schip,3 suikerlepels, o.a. met fl1,- munt, een roomlepel met ovale bak, uit model en voorzien van restauratie en ee...
Zilveren doos, 925/000, vierkant heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.:A & J Zimmerman Limited, Birmingham, jl.: q:1915. 8,5x8,5x1,5cm. ca 121 gram. In goede staat
Lot met zilveren bestek, voorzien van een dessertlepel, Haags lofje, een roomlepel, een suikerschep en een taartvork met gegraveerd biedermeierdecor, een theelepel met wajangfiguur en 4 specerijenlepe...
Zilveren poederdoos, 925/000, ronde doos voorzien van ene gepointilleerd decor met floraal graveerwerk. Sluit slecht. 7,5x0,8mm. Brutogewicht ca 96 gram. In redelijke staat
Zilveren doosje, 833/000, rond model met parelrand en een sierlijke monogramgravure J.V.C.. Het doosje is voorzien van een los kristallen binnenbakje en heeft een vergulde binnenzijde. ø 6,5x2cm. Zilv...
Cassette met zilveren vork en lepel, 800/000, met een deels geschulpte steel. 21 cm. totaal ca 136 gram. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. Geplaatst in een zwarte cassette. In goede staat.
Zilveren pasteischep, 833/000, gecontourneerd model voorzien van een gezaagd blad met floraal decor. De gehele schep is voorzien van floraal graveerwerk. MT.: onduidelijk, vermoedelijk Amsterdam, jl.:...
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose schaal met tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 27 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees brons. 20e Eeuw. 1x wierookbrander met bodemmerk. 1x Octagonale dekseldoos met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen lampenvoet met groen glazuur + figuren decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen sculptuur met bodemmerk. Chinese man met hert op de rug (mist iets in de hand). Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japans porseleinen onderzetters met tuin decor. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Japans Kutani porselein. Bestaande uit: Theekan, haarlijnen bovenrand. En een theebus, deksel gelijmd. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijke staat.
Drie delen Chinees/Japans porselein. 1x Kantonees bord, Familie Rose, floraal/goud decor. 1x Groot porseleinen schotel Japan/China. 1x Japanse diepe kom, 19e eeuw. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat...
Drie delen Chinees porseleinen stapel/dekseldozen met landschap/floraal decor. 19e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 14 - 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Unterweissbach figurengroep, jurk beschadigd. En twee figuren + vaasjes, circa 1910. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Engelse majolica jardiniere. Circa 1920. Floraal/figuren decor. Afmeting: 28 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Grote antieke majolica schaal met zwaan. Circa 1920. Genummerd. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.
Zuid Holland Gouda platelen figuur. Vader met zoon. Breda. 1909 - 1960. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Engels porseleinen theeservies met rozen decor + goudrand. St. James Bone China. Bestaande uit: 8 kop + schotels, melkkan, sauciere, schaal, dekselschaal, kleine schaal, 6 soepborden, 6 diner borden e...
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke 14-delige glazen bowlset. Mondgeblazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 32 cm. In goede staat.
Lot van 22 stuks Art Deco Hollandse Copier glazen uit de 30er-jaren. Met paarse stam. Enkele minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 5,5 x H 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse glazen vaas met reliëf landschap decor. Jugendstil. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco glazen Leerdam cactuspot. Circa 1930. Haarlijn. Afmeting: H 12,5 x Ø 12,7 cm. In redelijke staat.
Zwaar oud compositie materiaal figuur. Holland. Bartje (= Bartje Bartels uit Drente/'Ik bid nie veur brune bonen'). 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren. 1x Hond op sokkel, circa 1840. 1x Ruiter te paard, circa 1900. Afmeting: H 11 - 22 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna. Stukje arm van kindje mist. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Man in 17e eeuwse kledij. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Drie delen brons. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote penning Clemenceau 1917 - 1919 Foch, Armees Alliees WO I etc. Afmeting: Ø 9,6 cm. En twee musicerende putti's, 20e eeuw, afmeting: H 14 cm. In goede st...
Groot Afrikaans hardhouten gestoken sculptuur met vele Afrikaanse figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Antiek Hollands wandkleed. Appeltjes van oranje. Circa 1880. Afmeting: 170 x 123 cm. In goede staat.
Decoratieve spiegel met facet geslepen spiegel. Zwart/goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 77 cm. In goede staat.
Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten jugendstil pendule met stil uurwerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker. Vrouw op ezel. Wijzer wekker mist. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Heilig kruis met bronzen corpus christi + hardhouten kruis. Afmeting: 50 x 26 cm. In goede staat.
Lot stoppen en een gesp, lot met 6 stoppen waarvan 2 zilveren, 835/000, en een zilveren gesp met muntjes, 833/000. 9,5x6cm. In goede staat.
Twee delen antiek gietijzer. 1x Grape + 1x stoof. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gehamerde wandblakers van messing. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Vier delen antiek plated. Bestaande uit: Koekjestrommel + drie schenkkannen. Plated is sleets. Afmeting: 20 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Indonesische kris + gebedsrol in draaibare houder. Boeddhistisch. 20e Eeuw. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede staat.
Antiek bronzen inktstel met Griekse/figuren decor. Circa 1900. Inktpotjes missen. Afmeting: 16 x 29 x 18 cm. Verder in goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antiek. Bodemvondst? Romeinse? spaartiet. Spaarpot in tietvorm. Irisatie + glazuur verlies. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee grote cement gegoten boeddha figuren met polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 - 100 cm. In goede staat.
Graadt van Roggen, 1905. 1867 - 1959. Landschap met boerin en windmolen. Gedrukt door Hubert en van Santen Amsterdam. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Theo Kuijpers. '85. 1939 - . Nr. III van IV. Lithografie. Abstracte voorstelling. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.
F. Galman. '34. Hollandse School. Hollands dorpsgezicht met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 12,5 cm. In goede staat.
Horsky. Poolse School. Vliegenzwammen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1891 - 1975. Oude man kijkt naar hemel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Monogram M.M. 19e - 20e Eeuw. Portret jonge vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.
Atelier Keerbergen Tweede helft 20e eeuw. Titel: The life smoking woman. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 54 x B 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische schone in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 32,5 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Figuur met bierpul voor taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 46 cm. In goede staat.
Monogram H.R. 20e Eeuw. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Goud op zilveren oorring en earcuff, 925/000, met opaal. Een klein klapcreooltje, ø 11mm, met 4 kleine opaaltjes en een earcuff met 12 kleine opaaltjes. ø 13 mm. Totaal ca 3,0 gram. In goede staat
4 Paar zilveren oorhangers, 835/000, diverse modellen. Totaal ca 16,2 gram. 54-68mm. Allemaal voorzien van brisures.
Zilveren hanghorloge, 835/000, mechanisch voorzien van een floraal bewerkte rand. ø 27 mm. lengte collier 60 cm. Totaal ca 20,9 gram. In goede staat.
Junghans mega solar horloge, radio controlled met een keramische kast en een stalen band met vlindersluiting. Uurwerk zit iets scheef in de kast. gebruikssporen, verder in goede staat. Werkend.
Goud op zilveren collier met een hanger met barnsteen, 875/000. Fijn ankercollier met een hanger met een peervormige Baltische barnsteen. 17x38 mm, incl. oog. lengte 44 cm. In goede staat
Zilveren broche hanger, 925/000, met emaille, parel en markesiet. Hanger/broche in de vorm van een vlinder met venster-emaille en versierd met parels en stenen. Grootte 44x39mm. ca 8,1 gram. Nieuw
Kristallen toiletset met een parfumfles en een doosje met plated deksel en diverse lepels, een zilveren jamlepel en een zilveren schenklepeltje met beidermeier steel. En een lot plated en tinnen lepel...
Zilveren St. dupont pen, 56JCE49, en vergulde pen, Silvermatch. Beide pennen voorzien van een ribbewerking. 12,5-14cm.
Zilveren collier, 925/000, met een biesmarkschakel. Breedte 9 mm. Voorzien van een veeroog. 42 cm. ca 32,2 gram. In goede staat
Collier en oorclips, 333/000, met barnsteen/copal. Collier van getrommelde kralen verlopend in grootte, 10-18mm, geknoopt aan een double sluiting en een paar halfronde oorclips met een gouden clip. ø ...
Set zilveren sieraden, 925/000, met een collier met hanger, een ring en oorhangers met zirconia's. Sneeuwstervormig model bezet met zirconia's. ø ca 14 mm. ø 57. ca 10,1 gram. In goede staat.
Lot zilver met een heft, een broche gemaakt uit 2 breidoppen, 93 mm, en een speld met 4 zeeuwse knopjes, 22x32mm. In goede staat