Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse klok
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse metalen wandklok met floraal decor. Beschilderd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 x 32 x 12 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 1860
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met verguld latoenkoper. Gaud a Beauvoir s/Noirt. Circa 1860. Afmeting: 39 x 31 x 18 cm. In goede staat.

Westminster staande klok, H 215 cm.
Resultaat: 100 EUR

Westminster staande klok. Tempus Fugit. Drie-gewichter. Kwartier-slag. Mahoniehout. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, H 230 cm.
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok met mahonie. Dagloper met datum-aanduiding. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1900
Startprijs 350 EUR

Antiek Frans messing gehamerd klokkenstel met adelaar en leeuwenkoppen. A. D. Mougin. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 44 - 47 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1900
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse art nouveau pendule van messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok met halfuur-slag. Circa 1900. Geen deuren. Afmeting: 25 x 18 x 12 cm. In goede staat.

Westminster staartklok
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten Westminster staartklok met maanstand en kwartier-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1850
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen pendule. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + touwtjesslinger. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie antieke Franse wekkerklokken, 1900
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Franse compositie metalen wekkerklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Wijzers missen, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel, 1920
Resultaat: 275 EUR

Antiek drie-delig klokkenstel met strijdwagen. Frankrijk. Naar Coustou. Circa 1920. Compositie metaal een beeld beschadigd. Stil uurwerk. Niet getest. Afmeting: 41 - 55 cm. In goede staat.

Engelse waterklok
Resultaat: 600 EUR

Oude Engelse eikenhout gestoken waterklok met messing. W. Jones 1687 gesigneerd. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Lot klok-onderdelen
Resultaat: 70 EUR

Lot diverse oude/antieke klok-onderdelen. Onder andere; wijzerplaten, slingers, cartouches et cetera. Afmeting: 2 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke uurwerken (4x)
Resultaat: 90 EUR

Vier antieke uurwerken. 1. Koetsiersklok, wijzers missen. 2. Brevete reiswekker. 3. Ronde Franse reisklok. 4. Franse bureauklok met aansteker, A. Charlat, materiaal: chroom. Functies niet getest. Afme...

Twee antieke Franse klokken, 1900
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Franse klokken. Circa 1900. 1x Enchappement bureauklok in de vorm van een helm, niet getest. 1x Wekker met boer en kruiwagen, niet getest. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.

Lot antieke uurwerken (6x)
Resultaat: 150 EUR

Lot oude/antieke uurwerken. 5x Touwtjesslinger, 19e eeuw. 1x Vedette, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse albasten pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Haarscheur in albast bovenop. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1880
Resultaat: 180 EUR

Antieke Franse pendule met marmer, albast, ramskoppen en facet geslepen glas. Circa 1880. A. D. Mougin Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Friese stoelklok (Schippertje)
Resultaat: 50 EUR

Oude kleine Friese handbeschilderde schippertjes stoelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

3-Delig onyx klokkenstel, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antiek drie-delig onyx klokkenstel. Frankrijk. Circa 1900. Enkele chip bijstellers. Bij klok onyx gelijmd en er mist een stuk links-achter. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 x...

Franse Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 1.400 EUR

19e Eeuwse Franse Charles Dix stierpendule met bloemen/hagedis en putti decor. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Junghans tafelklok, 1890
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper met halfuur-slag. Paar oudere wormgaatjes. Afmeting: 48 cm. Verder goed.

Franse comtoise
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise klok met pronkslinger en druivenrank decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, ankergang. Afmeting: 40 x 20 x 31 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, H 220 cm.
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met floraal beschilderde wijzerplaat + datum. Dagloper. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.