Zeer zeldzaam antiek Franse bronzen mysterieuze klok met marmeren basement, glazen wijzerplaat + mysterieuze bewegende wijzers. Glas onderzijde gelijmd. Afmeting: 113 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten bracket klok met leeuwenkoppen en messing ringen + acht bellen carillon, kwartier-slag, Westminster uurslag op gongspiraal. Barrand & Luns 41. Cornhill London. Afm...
Prachtige Franse bronzen vuurvergulde empire pendule met Griekse voorstelling van dame, lam, urnvaas en bron. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 31 x 10 cm. I...
Antieke mysterieuze Franse pendule, Deiana met pijl en boog. Door Guilmet Paris. Circa 1900. Afmeting: 60 cm. In goede ongereinigde staat.
Grote en fraaie antieke Franse capucine officiersklok met halfuur-slag en wekker. Circa 1800. In zeer goede originele staat. Afmeting: 30 x 11 x 9 cm.
18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie klokkast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum-aanduiding. Tere Harley Norwich. Mooie verzilverde/plated en vergulde messing wijzerplaat. K...
Oude rolling ball Congreve messing klok. Circa 1960. Aandrijving door een rollende stalen kogel en snek. Afmeting: 36 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Winterhalder Hofmeier tafelklok van mahoniehout met vijf gongspiralen, Westminster slag, kwartier-slag. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met twee figuren + globe. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 68 cm. In goede staat
Oude Engelse eikenhout gestoken waterklok met messing. W. Jones 1687 gesigneerd. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Franse reiswekker van messing. Gesigneerd Moser Paris. 19e Eeuw. Met datum, dagaanduiding en slagwerk op bel. Emaille wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 15 x 11 x 8 cm. In redelijke st...
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen rococo pendule met putti. Gemerkt V.E. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1850. Afmeting: 35 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse vergulde Franse bronzen pendule met Sevres porselein. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 40 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Antieke zware Franse jugendstil pendule. La Vie & Le Tempe Sicar. Vrouw met engelen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil mysterieuze pendule. F. Iffland. Circa 1900. Compositie metaal met notenhouten basement. In goede ongereinigde staat. Afmeting: H 36 cm.
Antieke Franse compositie metalen jugendstil pendule. La Nymphe. Vrouw met tortelduif die klok draagt. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Signatuur op achterkant. Tin is overgeschilderd, verder in goede staat. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Vergulde messing Vorderzappler pendule onder originele stolp. 19e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse schommelaar pendule. Circa 1870. Compositie metaal + verguld. Met kariatiden. Enkele oudere restauraties. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 35 x 33 x 11 cm. In redelijk/goede s...
19e Eeuwse Duitse koekoeksklok met kwartel + speelwerk. Messing uurwerk. Afmeting: 58 x 45 x 25 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met Sevres porselein. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met band-intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maan-aanduiding, seconden + dag-aanduiding. Lichte fineerschade. Afmeting: H 227 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig klokkenstel met strijdwagen. Frankrijk. Naar Coustou. Circa 1920. Compositie metaal een beeld beschadigd. Stil uurwerk. Niet getest. Afmeting: 41 - 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse Bracket-klok met snek. Eikenhouten kast met brons. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op bel. Slaat 1x op volle uren. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Franse vergulde mini comtoise met opdraaiveer. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse art nouveau pendule van messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten gestoken staande klok in renaissance-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding, messing verzilverde/plated + vergulde wijzerplaat. Afmeting: H ...
19e Eeuwse Franse Retour de Egypt pendule. Verguld compositie metaal. Met porseleinen plaquettes en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pootje beschadigd. Afmeting: 38 cm. In re...
Antieke Weense mahoniehouten regulateur met twee gewichten. Weekloper met halfuur-slag. Zogenaamde vioolkast. Circa 1860. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule met porseleinen wijzerplaat + plaquette. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Rozenhouten Westminster staande klok met bronzen beslag en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 179 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Gustav Becker tafelklok met maanstand, weekloper, halfuur-slag. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met engel. Circa 1900. Marmer met compositie metaal. Achtdaags-stil uurwerk. Haarscheur achterkant vleugel engel. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse palissanderhouten kolompendule met floraal intarsia. Circa 1860. Lijstwerk licht beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Frans marmeren Louis Seize-stijl klokkenstel met messing vergulde versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1900. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met floraal beschilderde wijzerplaat + datum. Dagloper. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok met mahonie. Dagloper met datum-aanduiding. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met marmer, albast, ramskoppen en facet geslepen glas. Circa 1880. A. D. Mougin Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met wekker en dubbele bel. Bronzen uurwerk met spillegang. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse regulateurs. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse vergulde bronzen tafelklok. 19e Eeuw. Chavin Bornand a Marseille. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 15 x Ø 14 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke uurwerken. 5x Touwtjesslinger, 19e eeuw. 1x Vedette, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote Franse antieke palisanderhouten Charles Dix wandklok met florale intarsia en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 38 x 15 cm. In zeer ...
Antiek Frans art deco marmeren klokkenstel. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vrouw met duif. Compositie metaal. Afmeting: 32 x 38 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse staande klok met datum. Eén-daags uurwerk. Wijzers missen. Afmeting: H 187 cm. Verder in redelijke staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + touwtjesslinger. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met messing. Circa 1900. Achtdaags, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Duitse Schatz scheepsklok met slagwerk. Messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 18 cm. In goede staat.