Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude vergulde kroonluchter met kristal
Startprijs 80 EUR

Oude vergulde messing kroonluchter met kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.

Franse lampenvoet, H 40 cm.
Startprijs 70 EUR

Antieke Franse lampenvoet van smeedijzer. Mogelijk Schneider. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee oude/antieke lampenvoeten
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke porseleinen lampenvoeten. 1x Satsuma, Japan, godheid, gat in bodem. 1x Blanc de chine-stijl. Afmeting: H 32 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Schoollamp
Startprijs 80 EUR

Grote schoollamp met opaline glas en messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 100 x Ø 35 cm. In goede staat.

Twee met koper beslagen wandlampen
Resultaat: 50 EUR

Twee houten met koper beslagen wandlampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 13 x 29 cm. In goede staat.

Twee antieke olielampenvoeten, 1900
Startprijs 100 EUR

Twee antieke compositie metalen olielampenvoeten. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 45cm. In goede staat.

Rood koperen samovaar
Startprijs 50 EUR

Rood koperen samovaar. Drie-delig met tablet. Eerste helft 20e eeuw. Licht bedeukt. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.

Processie kruis
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws processie kruis van koper met Corpus Christi. Afmeting: 74 x 45 x 11 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke bierpullen (4x)
Resultaat: 190 EUR

Vier oude/antieke Duitse bierpullen. Drie stuks circa 1900. Eén keer kopie 18e eeuw, fayence. 1x Bismarck, porselein/restauratie. 1x Kerstman + bierpul, goed. 1x Zeer groot Zum grünen Kranze, goed. 1x...

Lot gereedschap
Startprijs 60 EUR

Lot antiek gereedschap, onder andere smeedtangen. Circa 1900. Afmeting: 20 - 30 cm.In goede staat.

4x Antieke Perzische griffel-set
Resultaat: 120 EUR

Vier antieke Perzische griffel-sets van messing. Met inkthouder + graveringen. 19e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.

Franse art deco fruitschaal, 1930
Resultaat: 100 EUR

Franse art deco fruitschaal van rood-koper. Gemerkt Garanti Villedieu. Circa 1930. Afmeting: H 23 x Ø 39 cm. In goede staat.

Lot antieke kruizen
Resultaat: 60 EUR

Lot antieke heilig kruizen. Divers materiaal. Brons, onyx, hout, plated. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Lot oud/antiek koperwerk. Onder andere; koffiemolens, snotneuzen, maten et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 35 cm. In goede staat.

Lot bellen (divers)
Startprijs 90 EUR

Lot diverse oude/antieke bellen. Aantal: 10 stuks. Onder andere; Oosters/Tibet/Europees. Materiaal: brons/metaal. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.

Twee delen verzilverd/plated messing
Startprijs 100 EUR

Twee delen verzilverd/plated messing. 19e Eeuw. Perzië. Theekan + comfoor. Floraal decor. Afmeting: 46 x Ø 32 cm. In goede staat.

Antieke Duitse theekan, 1908
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse kopergeslagen theekan uit 1908. Ontwerp Peter Behrens, 1868 - 1940. Gemerkt Gebrüder Holzschuh Schleiz. Eén deukje. Afmeting: 21 x 17 x 13,5 cm. In goede staat.

2x Antiek messing, 1900
Startprijs 90 EUR

Twee antieke messing rococo wandkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Lot antieke geschriften
Resultaat: 180 EUR

Lot antieke geschriften. Onder andere; testament et cetera. Engeland. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 30 - 55 cm. In goede staat.

2x Antiek koperwerk
Startprijs 100 EUR

Twee delen antiek koperwerk. 1x Rood-koperen met messing bouillor + porseleinen grepen. 1x Grote neo gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Afmeting: 37 - 69 cm. In goede staat.

4x Zeldzame bijbelbladzijden
Resultaat: 225 EUR

Vier zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Handgeschreven + ingekleurd, deels met goud. 16e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

3x Zeldzame bijbelbladzijden
Resultaat: 225 EUR

Drie zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Handgeschreven + ingekleurd. Deelsmet goud. 16e Eeuw. Afmeting: 12 - 15,3 cm. In goede staat.

2x Zeldzame bijbelbladzijden
Resultaat: 100 EUR

Twee zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Gravures deels handingekleurd + goud decor. 16e Eeuw. Dubbelzijdig Latijns. Afmeting: 18 x 12,5 cm. In zeer goede staat.

Kavel bijbelbladzijden
Resultaat: 300 EUR

Drie zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. 15e - 16e Eeuw. Handgeschreven + ingekleurd + goud. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.