Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek antiquarisch boek, Begraafplaatsen Ned.-Israëlische gemeente te Amsterdam/Muiderberg
Resultaat: 800 EUR

Antiek antiquarisch boekje Judaica. Titel: Iets over de begraafplaatsen der Nederlandsch-Israëlische gemeente te Amsterdam. Door S.I. Mulder te Amsterdam, bij van Embden & Co. 1851. Met Israëlische br...

2x Antieke bodemvondst
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke archeologische bodemvondsten. 1x Marmeren gezicht met haardracht. 1x Terracotta vrouwenhoofd met haardracht. Afmeting: 8 -9 cm. In goede staat.

Antieke bodemvondst
Resultaat: 60 EUR

Antieke archeologische bodemvondst. Flacon van terracotta. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Marmeren buste
Resultaat: 120 EUR

Antieke marmeren buste. Vrouwen-figuur met lang haar. Bodemvondst. Perzië? Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

2x Antieke bodemvondst
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke archeologische bodemvondsten. Marmer. Gezichten met haardracht. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.

Marmeren leeuw
Resultaat: 170 EUR

Antieke marmeren liggende leeuw. Bodemvondst. Perzië? Afmeting: 7,5 x 15 x 5 cm. In goede staat.

2x Antieke bodemvondst
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke archeologische bodemvondsten. Terracotta. 1x Kruik met gezicht. 1x 3-Lichts olielamp met buste. Afmeting: 7,5 - 13 cm. In goede staat.

Antieke stickbarometer, 96 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antieke Engelse stickbarometer. Mahonie + bakeliet. J. Lucky & Co. Birmingham. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Engelse barometer
Startprijs 70 EUR

Antieke Engelse barometer van eikenhout. Bithray London. 19e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Antieke barograaf, 1900
Resultaat: 425 EUR

Mooie en antieke barograaf van messing met mahoniehout + lade. Circa 1900. Afmeting: 22 x 32 x 17 cm. In goede staat.

Venetiaanse piedestal, H 88 cm.
Resultaat: 450 EUR

Antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse piedestal met figuur op gondelboeg en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.

2x Maria beeld op console
Resultaat: 140 EUR

Twee gepolychromeerde vergulde houten Maria beelden op wandconsoles. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.

Lamp, H 80 cm.
Resultaat: 110 EUR

Kobalt-blauwe lamp met verguld messing montuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Wortelnoten boulle theekist, 1870
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse wortelnoten theekist met boulle. Twee compartimenten. Circa 1870. Lichte schade. Afmeting: 13 x 27 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Franse likeurkelder, 1870
Resultaat: 700 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse wortelnoten likeurkelder met originele en gave inhoud. Met floraal been-intarsia. Circa 1870. Afmeting: 26 x 27 x 21,5 cm. In zeer goede staat.

Franse wortelnoten schrijfkist, 1880
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse wortelnoten schrijfkist met boulle inleg en annotatie 1880. Met vakverdeling. Afmeting: 18 x 33 x 28 cm. In zeer goede staat.

Antieke Engelse microscoop
Resultaat: 250 EUR

Antieke Engelse microscoop van messing. Gesigneerd. W. Wilson London. Circa 1900. Afmeting: 31 x 33 x 15 cm. In goede staat.

Twee Franse vazen, H 41 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee antieke Franse vazen met putti en floraal decor. Art Nouveau. Compositie metaal met wit marmeren basement. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Engelse barometer, 96 cm.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat. Afmeting: 96 cm. In zeer goede staat.

Zeldzaam 18e eeuws theekistje
Resultaat: 1.400 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten barok Louis Quinze theekistje met intarsia, bronzen beslag en messing theebussen. Afmeting: 13 x 19 x 12 cm. In zeer goede originele staat.

Antieke Afrikaanse bronzen armband
Startprijs 200 EUR

Antieke Afrikaanse armband van brons. Nigeria met gravures. Afmeting: 14,5 x 5 x 12 cm. In goede staat.

Antieke motorbril + muts
Resultaat: 50 EUR

Voor-oorlogse lederen motormuts + motorbril. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.

Set gouden munten Deadly & Dangerous
Startprijs 400 EUR

Deadly & Dangerous Gold coin collection in originele houder. Aantal: 6 stuks munten van 5 Dollar. Octopus, Whit Shark, Red back spider, Eastern brown snake, Salt water crocodile, Box jelly fish. Limit...

8 Postzegelalbums
Resultaat: 70 EUR

Acht postzegel-verzamel-albums. Dieren, bloemen, wereld. Postfris + gestempeld. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 23 x 2 cm. In goede staat.