Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot munten
Resultaat: 250 EUR

Lot met diverse verzamelaars-munten. Meeste munten in proof conditie en in beschermhoes. Gewicht: circa 5,2 Kg. In goede staat.

Lot munten
Resultaat: 140 EUR

Groot lot diverse munten. Wereld. Kilowaar. Gewicht: circa 24 Kg. In goede staat.

Lot munten
Resultaat: 120 EUR

Groot lot diverse munten. Wereld. Veelal koperen en nikkelen munten. Onder andere; Frankrijk, Cyprus, Engeland, Oostenrijk et cetera. Gewicht: circa 7 Kg. In goede staat.

Lot munten
Resultaat: 140 EUR

Groot lot diverse munten. Veelal in plastic hoezen. Munten vanuit de hele wereld, circa 35 hoezen vol + twee euro munten met certificaat. In goede staat.

Verzamel album Duits noodgeld (283 stuks)
Resultaat: 70 EUR

Antiek Duits verzamelalbum met Duits nood-geld. Divers. 1914 - 1924. Afmeting: 22 x 33 x 2 cm. In goede staat.

2x Duits postkaarten album
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Duitse postkaart albums met inhoud. Eerste helft 20e eeuw. 1x WO I met onder andere officieren et cetera. 1x Ansicht kaarten. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

Lot postzegels
Resultaat: 60 EUR

Groot lot diverse oude postzegels. Wereld. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Postfris + gestempeld. Diverse albums. Afmeting: 20 x 30 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Postzegelverzameling
Resultaat: 200 EUR

Verzameling van groot aantal postzegelverzamel-albums. Nederland, Europa et cetera. Gedeeltelijk gevuld + ook leeg. Meeste Nederland, ook postfris + catalogi. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijk/goede s...

Twee Engelse dienbladen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke mahoniehouten Engelse dienbladen. Afmeting: 60 x 37 cm. In goede staat.

Oude seinlamp op standaard
Startprijs 40 EUR

Oude blikken seinlamp met drie kleuren glas, op telescoop standaard. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

Antiek koptisch weefsel fragment
Startprijs 150 EUR

Zeldzaam antiek koptisch handwerk weefsel. 4e - 5e Eeuw na Christus. Afmeting: 14 x 14 cm. In goede staat.

Kapstok, 1930
Resultaat: 50 EUR

Hollandse eikenhouten kapstok met bronzen haken en spiegel. Circa 1930. Afmeting: 96 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek brons, 1900
Resultaat: 50 EUR

Zes delen oud/antiek brons. Divers. Bestaande uit: twee plaquettes, schaal (circa 1900), Berliner beer, rottenvangen van Hamelen, uiltje (circa 1930 - 1950) en een maanvis. Afmeting: 3,5 - 21 cm. In g...

Struisvogel-ei onder stolp
Resultaat: 70 EUR

Struisvogel-ei onder antieke glazen stolp. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2x Houten paneel met 9 antieke pijlen
Startprijs 70 EUR

Twee antieke houten panelen met etnografische antieke pijlen. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.

Klein houten paravent, 34 x 34 cm.
Resultaat: 150 EUR

Kleine 19e eeuwse handbeschilderde houten paravent. Rococo-stijl. Afmeting: 34 x 34 cm. In goede staat.

Antieke verlengbare wandelstok
Resultaat: 150 EUR

Antieke verlengbare wandelstok van ebbenhout met maat-aanduiding. 19e Eeuw. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.

Antieke vaas, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke glazen vaas met bronzen versiering. Empire-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Glazen schaal met messing
Resultaat: 70 EUR

Glazen schaal met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 34 x Ø 24 cm. In goede staat.

Viool in koffer, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke viool in houten koffer. Joannes Geor Jius Helmer 1793 (etiket). Vermoedelijk 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Twee zeldzame pop art poppen, H 182 - 190 cm.
Startprijs 3.000 EUR

Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.

Originele Louis Vuitton tas
Startprijs 300 EUR

Originele vintage Louis Vuitton tas. Geverifieerd. Iets slijtage onderkant. Afmeting: 19 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Zeer groot houten paard
Startprijs 150 EUR

Groot massief houten paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 140 x 35 cm. In goede staat.

Bokaal gemaakt van gewei + kokosnoot
Startprijs 100 EUR

Bokaal gemaakt van hertengewei + kokosnoot. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.