Lot met diverse verzamelaars-munten. Meeste munten in proof conditie en in beschermhoes. Gewicht: circa 5,2 Kg. In goede staat.
Groot lot diverse munten. Wereld. Kilowaar. Gewicht: circa 24 Kg. In goede staat.
Groot lot diverse munten. Wereld. Veelal koperen en nikkelen munten. Onder andere; Frankrijk, Cyprus, Engeland, Oostenrijk et cetera. Gewicht: circa 7 Kg. In goede staat.
Groot lot diverse munten. Veelal in plastic hoezen. Munten vanuit de hele wereld, circa 35 hoezen vol + twee euro munten met certificaat. In goede staat.
Antiek Duits verzamelalbum met Duits nood-geld. Divers. 1914 - 1924. Afmeting: 22 x 33 x 2 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse postkaart albums met inhoud. Eerste helft 20e eeuw. 1x WO I met onder andere officieren et cetera. 1x Ansicht kaarten. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Groot lot diverse oude postzegels. Wereld. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Postfris + gestempeld. Diverse albums. Afmeting: 20 x 30 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Verzameling van groot aantal postzegelverzamel-albums. Nederland, Europa et cetera. Gedeeltelijk gevuld + ook leeg. Meeste Nederland, ook postfris + catalogi. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijk/goede s...
Twee antieke mahoniehouten Engelse dienbladen. Afmeting: 60 x 37 cm. In goede staat.
Oude blikken seinlamp met drie kleuren glas, op telescoop standaard. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek koptisch handwerk weefsel. 4e - 5e Eeuw na Christus. Afmeting: 14 x 14 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten kapstok met bronzen haken en spiegel. Circa 1930. Afmeting: 96 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek brons. Divers. Bestaande uit: twee plaquettes, schaal (circa 1900), Berliner beer, rottenvangen van Hamelen, uiltje (circa 1930 - 1950) en een maanvis. Afmeting: 3,5 - 21 cm. In g...
Struisvogel-ei onder antieke glazen stolp. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee antieke houten panelen met etnografische antieke pijlen. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse handbeschilderde houten paravent. Rococo-stijl. Afmeting: 34 x 34 cm. In goede staat.
Antieke verlengbare wandelstok van ebbenhout met maat-aanduiding. 19e Eeuw. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Antieke glazen vaas met bronzen versiering. Empire-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Glazen schaal met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 34 x Ø 24 cm. In goede staat.
Antieke viool in houten koffer. Joannes Geor Jius Helmer 1793 (etiket). Vermoedelijk 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.
Originele vintage Louis Vuitton tas. Geverifieerd. Iets slijtage onderkant. Afmeting: 19 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Groot massief houten paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 140 x 35 cm. In goede staat.
Bokaal gemaakt van hertengewei + kokosnoot. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.