Zes oude/antieke plated kaarskandelaren met glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vier antieke kerkelijke messing/bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw + ouder, onder andere knoopkandelaar (gotisch). Afmeting: 45 - 95 cm. In goede staat.
Zes hardhouten gesneden Indische olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse tinnen po met deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee dekseldozen met intarsia mozaïek. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Grote schoollamp met opaline glas en messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 100 x Ø 35 cm. In goede staat.
Oude vergulde messing kroonluchter met kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen kaarskandelaren met dolfijnen. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote keramieken tafellamp met messing armaturen. Elektrisch. 20e Eeuw. Floraal decor. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Twee antieke houten panelen met etnografische antieke pijlen. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse barometer van eikenhout. Bithray London. 19e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Humidif gelakte houten humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 23 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kopergeslagen theekan uit 1908. Ontwerp Peter Behrens, 1868 - 1940. Gemerkt Gebrüder Holzschuh Schleiz. Eén deukje. Afmeting: 21 x 17 x 13,5 cm. In goede staat.
Oude zwarte marmeren lampenvoet in de vorm van een korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten theestoof met band-intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
Twee messing kaarskandelaren. 1x 3-armig kandelaar en 1x kerkkandelaar. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 26 - 58 cm. In goede staat.