Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzische juwelenkist, 1900
Resultaat: 170 EUR

Antieke Perzische juwelenkist van messing met Arabische karaktertekens, koper en met zilverdraad ingelegd. Circa 1900. Afmeting: 8 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Eikenhouten documentenkistje
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse documentenkist met lade en vakverdeling. Eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 26 x 28 x 22 cm. In goede staat.

Tramp art juwelenkist
Resultaat: 100 EUR

Antieke tramp art juwelenkist van hout. Circa 1900. Afmeting: 22 x 38 x 26 cm. In goede staat.

Chinees/Japans kistje, 1930
Startprijs 150 EUR

Chinese of Japanse messing bewerkte dekseldoos met muziekspelende geisha's. Circa 1930. Afmeting: 6 x 20,5 x 14 cm. In goede staat.

Twee Franse olielampen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Franse porseleinen olielampen met messing. Handbeschilderd. Circa 1880. Afmeting: H 76 - 77 cm. In goede staat.

Onyx petroleumlamp, H 60 cm.
Resultaat: 130 EUR

Antieke onyx petroleumlamp met beschilderd glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Willem III theestoof
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III theestoof. Twee-kleurig. Circa 1860. Afmeting: H 40 x Ø 31 cm. In goede staat.

Antieke theestoof met ketel
Resultaat: 160 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten theestoof met ketel. Twee-kleurig. Circa 1850. Eén pootje los erbij. Afmeting: H 43 x Ø 37 cm. In goede staat.

Antieke grammofoon, 1900
Resultaat: 350 EUR

Antieke eikenhouten grammofoon. Circa 1900. Ongemerkt? Opdraaiveer lam. Afmeting: 82 x 70 x 55 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke wandtelefoon, 1920
Resultaat: 160 EUR

Antieke mahoniehouten wandtelefoon. Gemerkt RTV + kroon + nummers. Circa 1920. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Antieke Weense lamp, H 42 cm.
Resultaat: 275 EUR

Antieke Weense koudbeschilderde tafellamp met Arabier op Perzisch kleed onder lantaarn. Circa 1900. Monogram A.P. + Made in Austria. Oudere restauratie lamp en basement. Afmeting: H 42 cm. In redelijk...

Vergulde Franse kandelaar, H 57 cm.
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Franse vuurvergulde bronzen 5-arms kaarskandelaar met meisje en duif/druivenranken. Afmeting: H 57 cm. In zeer goede originele staat.

Antieke blaker, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke messing blaker met twee kandelaren en gereedschap aan ketting. Circa 1900. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Arts & Crafts comfoor + ketel
Resultaat: 80 EUR

Antiek koperen Arts & Crafts ketel met comfoor. Ontwerp Dr. Christopher Dresser Kurz & Co. Tiel. Circa 1910. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Twee kisten wijn (= 24 flessen)
Resultaat: 275 EUR

Twee kisten wijn. Totaal 24 flessen. Eén kist met twaalf flessen Chateau Belgrave Haut Medoc Grand Cru 1987 in originele kist. Afmeting: 33 x 50 x 18 cm. In redelijk/goede staat. En één kist met twaal...

Lot Franse wijn ( = 24 flessen)
Resultaat: 275 EUR

Lot Franse wijn. Totaal: 24 flessen wijn. Twaalf flessen in krat + twaalf flessen in doos. Twaalf flessen Chateau La Tour deby Grand Cru 1975 in krat. Afmeting: 33 x 50 x 18 cm. In redelijk/goede staa...

Petroleumlamp + tafel, H 159 cm.
Resultaat: 140 EUR

Antieke vergulde messing staande petroleumlamp met albast (tafel)blad. Circa 1900. Afmeting: H 159 cm. In goede staat.

2x Kunstbloemen onder stolp, H 41 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met kunstbloemen onder glazen stolp. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp, H 58 cm.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse majolica petroleumlamp met gebloemde kap. Kap gelijmd. Afmeting: H 58 cm. In redelijke staat.

Lot antiek tin (divers)
Resultaat: 90 EUR

Lot antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; zes tinnen borden + zeven tinnen maten. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Groot lot tin
Resultaat: 120 EUR

Groot lot oud/antiek tin. Onder andere; lepelrek, borden, brandewijnkom, blakers et cetera. Afmeting: 6 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke kraantjeskan
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen. Vroeg 19e eeuw. 1x Friese beschilderde barok kraantjeskan met vogel/goud decor, circa 1800. 1x Louis Seize kraantjeskan. Afmeting: H 42 - 52 cm. In goede staat.

Tinnen kraan + klepkan
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek tin. Kraantjeskan + klepkan (bodemmerk). Afmeting: 26 - 44 cm. In goede staat.

Wapenschotel van tin Ø 44 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke tinnen wapenschotel. Waarschijnlijk 17e eeuw. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.