Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeer groot houten paard
Startprijs 150 EUR

Groot massief houten paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 140 x 35 cm. In goede staat.

Antiek koptisch weefsel fragment
Startprijs 150 EUR

Zeldzaam antiek koptisch handwerk weefsel. 4e - 5e Eeuw na Christus. Afmeting: 14 x 14 cm. In goede staat.

Chinees/Japans kistje, 1930
Startprijs 150 EUR

Chinese of Japanse messing bewerkte dekseldoos met muziekspelende geisha's. Circa 1930. Afmeting: 6 x 20,5 x 14 cm. In goede staat.

8 Opium gewichten, brons
Startprijs 150 EUR

Acht-delige set antieke oosterse opiumgewichten. Brons. Afmeting: 2 - 6 cm. In goede staat.

Italiaanse marmeren wandconsole
Startprijs 150 EUR

Italiaanse marmeren wandconsole met drie zuilen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 27 cm. In goede staat.

Antieke autobagage koffer
Startprijs 130 EUR

Antieke hout met leder beklede autobagage koffer. Frankrijk, van Mognat. Circa 1920 - 1950. Afmeting: 53 x85 x 60 cm. In goede staat.

18e Eeuwse theekist
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse wortelnoten barok theekist met origineel slot, sleutel mist. Afmeting: 13 x 24 x 17 cm. In goede staat.

Castolettes
Startprijs 120 EUR

Antiek theekistje
Startprijs 120 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met messing beslag. Afmeting: 12 x 14 x 12 cm. In goede staat.

Duitse scheepsbarometer Ø 17 cm.
Startprijs 100 EUR

Duitse Schatz scheepsbarometer. Messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 17 cm. In goede staat.

Lot Afrikaanse maskers (3x)
Startprijs 100 EUR

Drie oude Afrikaanse houtgesneden maskers met patina. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.

Oosterse glazen hanglamp
Startprijs 100 EUR

Oosterse robijnrode glazen hanglamp met filigrain koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: circa 39 x Ø 21 cm. In goede staat.

Bokaal gemaakt van gewei + kokosnoot
Startprijs 100 EUR

Bokaal gemaakt van hertengewei + kokosnoot. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

2x Antiek koperwerk
Startprijs 100 EUR

Twee delen antiek koperwerk. 1x Rood-koperen met messing bouillor + porseleinen grepen. 1x Grote neo gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Afmeting: 37 - 69 cm. In goede staat.

Twee delen verzilverd/plated messing
Startprijs 100 EUR

Twee delen verzilverd/plated messing. 19e Eeuw. Perzië. Theekan + comfoor. Floraal decor. Afmeting: 46 x Ø 32 cm. In goede staat.

Twee antieke olielampenvoeten, 1900
Startprijs 100 EUR

Twee antieke compositie metalen olielampenvoeten. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 45cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Startprijs 100 EUR

Bronzen hanglamp met guirlandes. Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 57 cm. In goede staat.

Twee antieke kerkelijke wandkandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee grote antieke kerkelijke wandkandelaren van messing. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x 17 x 37 cm. In goede staat.

Franse humidor met hygrometer
Startprijs 100 EUR

Gesigneerde humidor. Lemaire Victor Hugo Paris. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 28 x 21cm. In goede staat.

Grote mahoniehouten likeurkist, 1820
Startprijs 100 EUR

Grote antieke gepolitoerde mahoniehouten likeurkist (zonder inhoud). Circa 1820. Enkele krassen. Afmeting: 24 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Antiek scheepskompas, 1920
Startprijs 100 EUR

Antiek scheepskompas in mahoniehouten kist. Gemerkt Observator. Circa 1920. Afmeting: 14 x 20 x 19 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs cricket-spel
Startprijs 100 EUR

Voor-oorlogs cricketspel met beenbeschermers, pionnen, slagbat et cetera. In originele tas. Afmeting: 100 x 40 x 30 cm. In goede staat.

2x Antiek messing, 1900
Startprijs 90 EUR

Twee antieke messing rococo wandkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Lot bellen (divers)
Startprijs 90 EUR

Lot diverse oude/antieke bellen. Aantal: 10 stuks. Onder andere; Oosters/Tibet/Europees. Materiaal: brons/metaal. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.