Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zes oude/antieke plated kandelaren
Startprijs 90 EUR

Zes oude/antieke plated kaarskandelaren met glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

4x Antieke kandelaren
Startprijs 90 EUR

Vier antieke kerkelijke messing/bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw + ouder, onder andere knoopkandelaar (gotisch). Afmeting: 45 - 95 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp, 1910
Startprijs 80 EUR

Grote antieke messing vergulde hanglamp met guirlandes. Circa 1910. Louis Seize-stijl. 1-Lichts elektrisch. Afmeting: 93 x Ø 49 cm. In goede staat.

Verzameling olifanten
Startprijs 80 EUR

Zes hardhouten gesneden Indische olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Tinnen po + deksel
Startprijs 80 EUR

18e - 19e Eeuwse tinnen po met deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 23 cm. In goede staat.

2x Dekseldoos met intarsia mozaïek
Startprijs 80 EUR

Twee dekseldozen met intarsia mozaïek. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Schoollamp
Startprijs 80 EUR

Grote schoollamp met opaline glas en messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 100 x Ø 35 cm. In goede staat.

Oude vergulde kroonluchter met kristal
Startprijs 80 EUR

Oude vergulde messing kroonluchter met kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.

Twee bronzen kandelaren, H 24 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee oude bronzen kaarskandelaren met dolfijnen. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Miniatuur linnenpers
Startprijs 75 EUR

Hollandse eikenhouten miniatuur linnenpers met twee lades. Circa 1880. Barok stijl. Afmeting: 42 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Grote keramieken tafellamp, H 80 cm.
Startprijs 70 EUR

Grote keramieken tafellamp met messing armaturen. Elektrisch. 20e Eeuw. Floraal decor. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

2x Houten paneel met 9 antieke pijlen
Startprijs 70 EUR

Twee antieke houten panelen met etnografische antieke pijlen. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.

Engelse barometer
Startprijs 70 EUR

Antieke Engelse barometer van eikenhout. Bithray London. 19e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Franse lampenvoet, H 40 cm.
Startprijs 70 EUR

Antieke Franse lampenvoet van smeedijzer. Mogelijk Schneider. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Bauhaus bureaulamp, H 45 cm.
Startprijs 70 EUR

Jaren 30 metalen Bauhaus bureaulamp. Naar ontwerp Chistian Bell + Marianne Brandt. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Humidif humidor
Startprijs 70 EUR

Humidif gelakte houten humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 23 x 28 cm. In goede staat.

3x Messing miniatuur lijsten met reproductie
Startprijs 60 EUR

Drie messing miniatuurlijsten, ovaal, met repro. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

Twee Engelse dienbladen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke mahoniehouten Engelse dienbladen. Afmeting: 60 x 37 cm. In goede staat.

Antieke Duitse theekan, 1908
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse kopergeslagen theekan uit 1908. Ontwerp Peter Behrens, 1868 - 1940. Gemerkt Gebrüder Holzschuh Schleiz. Eén deukje. Afmeting: 21 x 17 x 13,5 cm. In goede staat.

Lot gereedschap
Startprijs 60 EUR

Lot antiek gereedschap, onder andere smeedtangen. Circa 1900. Afmeting: 20 - 30 cm.In goede staat.

Marmeren lampenvoet, H 52 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude zwarte marmeren lampenvoet in de vorm van een korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Mahonie theestoof
Startprijs 50 EUR

Oude mahoniehouten theestoof met band-intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.

3-Armige kandelaar + Kerkkandelaar
Startprijs 50 EUR

Twee messing kaarskandelaren. 1x 3-armig kandelaar en 1x kerkkandelaar. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 26 - 58 cm. In goede staat.