Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot antieke Engelse lucifers-aanstrijkers (8x)
Resultaat: 70 EUR

Lot antieke Engelse keramieken lucifers-aanstrijkers. Aantal: 8 stuks. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse baardmankruik, H 22 cm.
Resultaat: 225 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met bruin glazuur + stadswapen van Amsterdam. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen antiek terracotta
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek terracotta. 1x Heilige hart buste, Deposé Giunta, circa 1900. 2x Art Nouveau vazen, circa 1915. Afmeting buste: 49 x 45 x 20 cm. Afmeting vazen: H 39 cm. In goede staat.

10 Stuks Sawankhalok, 13e en 15e eeuw
Resultaat: 225 EUR

10x Antiek Sawankhalok steengoed. Vazen en potten. Thailand, divers. 13e, 15e Eeuw en later. Afmeting: 3 - 16,5 cm. In goede staat.

Antieke Hindeloopen poppenwieg, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antieke Hindeloopen poppenwieg. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 30 x 52 x 20 cm. In goede staat.

Russisch quadrichon ikoon
Resultaat: 110 EUR

Groot 19e eeuws Russisch bronzen quadrichon ikoon met emaille decor + tekst. Afmeting: 18 x 40,5 x 0,5 cm. In goede staat.

Marmeren zuil
Resultaat: 250 EUR

Marmeren met messing piedestal. Met kapitellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 26 x 26 cm. In goede staat.

Marmeren zuil
Resultaat: 300 EUR

Marmeren met messing piedestal. Met kapitellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 26 x 26 cm. In goede staat.

2x Marmeren zuil (wit)
Startprijs 500 EUR

Twee marmeren piedestals met messing kapitellen. Octagonaal blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 104 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Bronzen schenkkan, H 24 cm.
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse zware bronzen historisme schenkkan met rondom figuren/ranken decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Antiek scheepskompas, 1920
Startprijs 100 EUR

Antiek scheepskompas in mahoniehouten kist. Gemerkt Observator. Circa 1920. Afmeting: 14 x 20 x 19 cm. In goede staat.

Engels kistje
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse gepolitoerde Cuba mahonie kist met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 30 x 21 cm. In zeer goede staat.

Blaasbalg
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse handbeschilderde blaasbalg met schepen decor. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Engelse notenhouten schrijfkist met messing inleg, schrijfvelours en inktpotten. Afmeting: 6 x 24 x 35 cm. In goede staat.

2x Dekseldoos met inlegwerk
Resultaat: 110 EUR

Twee oude/antieke dekseldozen met intarsia. 20e Eeuw. 1x Groot met slede voorstelling en ossen, hoekverbindingen los. 1x Mozaïek intarsia. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.

Eikenhouten kapstok met spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kapstok met spiegel en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: 62 x 76 x 15 cm. In goede staat.

18e Eeuwse documenten scheepskist
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen documenten scheepskist van teakhout, met parelmoer plaquette en origineel slot. Vakverdeling later. Afmeting: 13 x 29 x 41 cm. In goede staat.

2 Antieke dekseldozen, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke dekseldozen. 1x met intarsia/floraal, 19e eeuw. 1x Wortelhout met intarsia, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.

Drie antieke dekseldozen
Startprijs 40 EUR

Drie antieke mahoniehouten/noten dekseldozen. Onder andere t.b.v. tabak. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Grote mahoniehouten likeurkist, 1820
Startprijs 100 EUR

Grote antieke gepolitoerde mahoniehouten likeurkist (zonder inhoud). Circa 1820. Enkele krassen. Afmeting: 24 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Documentenkist, 1880
Resultaat: 90 EUR

Kleine antieke Hollandse eikenhouten neo renaissance documentenkist met robbelijsten en kussens. Circa 1880. Historisme. Stukje lijst front weg. Afmeting: 23 x 42 x 29 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse lakwerkdozen
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Japanse lakwerk dozen. Circa 1920. Floraal parelmoer decor. 1x Handwerkdoos. 1x Dekseldoos. Afmeting: 18 - 37 cm. In goede staat.

Franse humidor met hygrometer
Startprijs 100 EUR

Gesigneerde humidor. Lemaire Victor Hugo Paris. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 28 x 21cm. In goede staat.

Humidif humidor
Startprijs 70 EUR

Humidif gelakte houten humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 23 x 28 cm. In goede staat.