Drie zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Handgeschreven + ingekleurd. Deelsmet goud. 16e Eeuw. Afmeting: 12 - 15,3 cm. In goede staat.
Antieke viool in houten koffer. Joannes Geor Jius Helmer 1793 (etiket). Vermoedelijk 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken, vergulde piedestal met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 161 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen empire-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse eikenhouten kerfsnede gestoken mangelplank met spreuk 'wit gewassen en wel gefollen dat is en rom van alle frouwen'. Anno 1747. Afmeting: 81,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen scheepsbel met originele patina. B.v.G. 1904. Afmeting: 47 x 44 cm. In goede staat.
Groot lot antieke Engelse bronzen gewichten. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Verzameling van groot aantal postzegelverzamel-albums. Nederland, Europa et cetera. Gedeeltelijk gevuld + ook leeg. Meeste Nederland, ook postfris + catalogi. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijk/goede s...
Zeer grote antieke Duitse toverlantaarn van blik. Gemerkt Janus Liesegang met diverse glazen voorstellingen (lantaarnplaten) in grote doos. Circa 1920. Afmeting: 74 x 86 x 30 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Duitse bierpullen. Drie stuks circa 1900. Eén keer kopie 18e eeuw, fayence. 1x Bismarck, porselein/restauratie. 1x Kerstman + bierpul, goed. 1x Zeer groot Zum grünen Kranze, goed. 1x...
Oude Duitse microscoop + accessoires. Mikro Korth Berlin. In originele kist. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 26 x 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen olielampen met messing. Handbeschilderd. Circa 1880. Afmeting: H 76 - 77 cm. In goede staat.
Zeer interessant lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; samovaars, ketels, pannen. Afmeting: 30 - 50 cm. In goede staat.
Lot antieke geschriften. Onder andere; testament et cetera. Engeland. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 30 - 55 cm. In goede staat.
Antiek Art Deco inktstel in de vorm van een aap. Metaal met marmeren inktpot. Circa 1920. Afmeting: 14 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Perzische juwelenkist van messing met Arabische karaktertekens, koper en met zilverdraad ingelegd. Circa 1900. Afmeting: 8 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Antieke marmeren liggende leeuw. Bodemvondst. Perzië? Afmeting: 7,5 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse Amsterdamse School universitaire opbergkast t.b.v. tandheelkunde student. Met veel lades en deurtjes + vergrendeling. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 24 x 26 x 37 cm. In goede staat...
Lot diverse oude/antieke nachtwakers klokken. Onder andere; Bürk, Elka. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws messing verguld Heilig kruis met porseleinen handbeschilderde plaquette + wijwater houder. Afmeting: 35 x 23 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten theestoof met ketel. Twee-kleurig. Circa 1850. Eén pootje los erbij. Afmeting: H 43 x Ø 37 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten wandtelefoon. Gemerkt RTV + kroon + nummers. Circa 1920. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse of Chinese caché pot met draken/vogels en putti decor. Plated + verguld messing. Met binnenbak. Afmeting: 28 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Zes antieke nachtwakers-klokken. Divers. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Lot nachtwakers klokken. 20e Eeuw. Onder andere; Detex Alert USA, Windmüller Berlin, Universal, Detect. Niet getest. Afmeting: 14 - 14 cm. In goede staat.
Zeldzame grote antieke houtgestoken dubbelzijdige speculaasplank. Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 53 x 6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen documenten scheepskist van teakhout, met parelmoer plaquette en origineel slot. Vakverdeling later. Afmeting: 13 x 29 x 41 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse handbeschilderde houten paravent. Rococo-stijl. Afmeting: 34 x 34 cm. In goede staat.
Antieke verlengbare wandelstok van ebbenhout met maat-aanduiding. 19e Eeuw. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren Amerikaanse spaarpotten met automaat. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 21 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar met engel en bloemen. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Twee antieke kristalglazen historisme schenkkannen met messing/plated monturen. Circa 1890. Afmeting: H 27 - 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse tondeldoos van messing, met twee compartimenten. Vuursteen en slagijzer en aanmaak/tondel. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Antieke vergulde messing staande petroleumlamp met albast (tafel)blad. Circa 1900. Afmeting: H 159 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek koperwerk. Divers. Onder andere; waterspuit, pannen, kannen et cetera. Afmeting: 30 - 130 cm. In goede staat.
Twee antieke archeologische bodemvondsten. Marmer. Gezichten met haardracht. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Twee gepolychromeerde vergulde houten Maria beelden op wandconsoles. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.
Groot lot diverse munten. Wereld. Kilowaar. Gewicht: circa 24 Kg. In goede staat.
Groot lot diverse munten. Veelal in plastic hoezen. Munten vanuit de hele wereld, circa 35 hoezen vol + twee euro munten met certificaat. In goede staat.
Vier 19e eeuwse neo gotische kaarskandelaren met ranken. Waarvan één verstelbaar. Afmeting: H 35 - 60 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse lakwerk dozen. Circa 1920. Floraal parelmoer decor. 1x Handwerkdoos. 1x Dekseldoos. Afmeting: 18 - 37 cm. In goede staat.
Antieke onyx petroleumlamp met beschilderd glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III theestoof. Twee-kleurig. Circa 1860. Afmeting: H 40 x Ø 31 cm. In goede staat.
Twee antieke archeologische bodemvondsten. Terracotta. 1x Kruik met gezicht. 1x 3-Lichts olielamp met buste. Afmeting: 7,5 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse postkaart albums met inhoud. Eerste helft 20e eeuw. 1x WO I met onder andere officieren et cetera. 1x Ansicht kaarten. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws verguld houten haardscherm met stikwerk. Bijbelse voorstelling. Afmeting: 90 x 58 x 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Louis Seize theestoof met band-intarsia en messing ketel. Krimpnaad. Afmeting: 65 x Ø 27 cm. In redelijke staat.
Antiek elektronisch optisch instrument Chimie Physique vor Morlot-Manty Paris. Circa 1900. Afmeting: 23 x 20 x 10 cm. In goede staat.