Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse ingelegde stoof
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten theestoof met intarsia/schelpen + messing binnenbak. Afmeting: 51 x 37 x 37 cm. In goede staat.

Lot antieke Engelse persgewichten
Resultaat: 120 EUR

Lot antieke Engelse persgewichten van brons. 19e Eeuw. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.

Antieke Hindeloopen poppenwieg, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antieke Hindeloopen poppenwieg. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 30 x 52 x 20 cm. In goede staat.

Groot lot tin
Resultaat: 120 EUR

Groot lot oud/antiek tin. Onder andere; lepelrek, borden, brandewijnkom, blakers et cetera. Afmeting: 6 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke Perzische griffel-set
Resultaat: 120 EUR

Vier antieke Perzische griffel-sets van messing. Met inkthouder + graveringen. 19e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.

2x Antieke bodemvondst
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke archeologische bodemvondsten. 1x Marmeren gezicht met haardracht. 1x Terracotta vrouwenhoofd met haardracht. Afmeting: 8 -9 cm. In goede staat.

Marmeren buste
Resultaat: 120 EUR

Antieke marmeren buste. Vrouwen-figuur met lang haar. Bodemvondst. Perzië? Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Lot munten
Resultaat: 120 EUR

Groot lot diverse munten. Wereld. Veelal koperen en nikkelen munten. Onder andere; Frankrijk, Cyprus, Engeland, Oostenrijk et cetera. Gewicht: circa 7 Kg. In goede staat.

Lot lakstempels (6x)
Resultaat: 120 EUR

Zes antieke lakstempels met messing/hout + bakeliet. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Lot Engelse kandelaren (15x)
Resultaat: 120 EUR

Vijftien oude/antieke Engelse kaarskandelaren van messing. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.

Drie koperen scheepslampen
Resultaat: 120 EUR

Drie grote koperen scheepslampen. Eerste helft 20e eeuw. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 56 - 72 cm. In goede staat.

Groot palissander Heilig kruis
Resultaat: 120 EUR

Groot palissanderhouten Heilig kruis met Corpus Christi van lindenhout. Basement van palissander met band-intarsia. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke veldkijkers (6x)
Resultaat: 110 EUR

Lot diverse oude/antieke veldkijkers, onder andere militair. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Russisch quadrichon ikoon
Resultaat: 110 EUR

Groot 19e eeuws Russisch bronzen quadrichon ikoon met emaille decor + tekst. Afmeting: 18 x 40,5 x 0,5 cm. In goede staat.

2x Dekseldoos met inlegwerk
Resultaat: 110 EUR

Twee oude/antieke dekseldozen met intarsia. 20e Eeuw. 1x Groot met slede voorstelling en ossen, hoekverbindingen los. 1x Mozaïek intarsia. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.

Drie antieke penkandelaren
Resultaat: 110 EUR

Drie antieke penkandelaren van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 - 45 cm. In goede staat.

Lamp, H 80 cm.
Resultaat: 110 EUR

Kobalt-blauwe lamp met verguld messing montuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Wortelnoten boulle theekist, 1870
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse wortelnoten theekist met boulle. Twee compartimenten. Circa 1870. Lichte schade. Afmeting: 13 x 27 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Portret in vergulde lijst
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuws Louis Seize miniatuurportret. Vrouw met medaillon. Door Cosway 1787. In vergulde Louis Seize lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 8 cm. In goede staat.

Theestoof
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met band-intarsia en messing binnenbak. Afmeting: 41 x 37 cm. In goede staat.

Blaasbalg
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse handbeschilderde blaasbalg met schepen decor. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Tramp art juwelenkist
Resultaat: 100 EUR

Antieke tramp art juwelenkist van hout. Circa 1900. Afmeting: 22 x 38 x 26 cm. In goede staat.

Antieke blaker, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke messing blaker met twee kandelaren en gereedschap aan ketting. Circa 1900. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

2 Wandkandelaren smeedwijzer
Resultaat: 100 EUR

Twee grote smeedijzeren wandkandelaren. Barok stijl. Later geëlektrificeerd. Italië? 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 46 x 25 cm. In goede staat.

Franse art deco fruitschaal, 1930
Resultaat: 100 EUR

Franse art deco fruitschaal van rood-koper. Gemerkt Garanti Villedieu. Circa 1930. Afmeting: H 23 x Ø 39 cm. In goede staat.

2x Zeldzame bijbelbladzijden
Resultaat: 100 EUR

Twee zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Gravures deels handingekleurd + goud decor. 16e Eeuw. Dubbelzijdig Latijns. Afmeting: 18 x 12,5 cm. In zeer goede staat.

Twee miniaturen in lijst
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse miniaturen in lijst. 1x Interieur van albast met figuren. 1x Maria met kind van meerschuim. Afmeting: 5,5 - 10 cm. In goede staat.

Lot tinnen kraantjeskannen (4x)
Resultaat: 100 EUR

Vier oude + antieke tinnen kraantjeskannen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.

Chinese bronzen schenkkan
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese bronzen schenkkan met draak. Afmeting: 17 x 19 x 14 cm. In goede staat.

Tinnen lepelrek
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten tinnen lepelrek met tinnen lepels + heilig kruis. Afmeting: 75 x 30 x 5 cm. In goede staat.

Antieke messing kraantjeskan, 1800
Resultaat: 100 EUR

Antieke messing kraantjeskan met drie kranen. Circa 1800. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Lot hotel/receptie bellen (7x)
Resultaat: 90 EUR

Lot hotel/receptie bellen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Engelse notenhouten schrijfkist met messing inleg, schrijfvelours en inktpotten. Afmeting: 6 x 24 x 35 cm. In goede staat.

Documentenkist, 1880
Resultaat: 90 EUR

Kleine antieke Hollandse eikenhouten neo renaissance documentenkist met robbelijsten en kussens. Circa 1880. Historisme. Stukje lijst front weg. Afmeting: 23 x 42 x 29 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (divers)
Resultaat: 90 EUR

Lot antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; zes tinnen borden + zeven tinnen maten. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar, 1900
Resultaat: 90 EUR

Jugendstil bronzen kaarskandelaar met lelie en putti. Circa 1900. Afmeting: 9 x 22 x 8 cm. In goede staat.

Antieke Amsterdamse haardset met Amsterdams stadswapen
Resultaat: 90 EUR

Antieke vijf-delige Hollandse Amsterdamse messing haardset met Amsterdams stadswapen. Circa 1900. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.

Antiek gewichtenblok Kon. huis + foto album
Resultaat: 80 EUR

Antiek en zeldzaam gewichtenblok koninklijk huis, afkomstig uit de keuken van Wilhelmina. 1883 Brandmerk + W. Tevens foto album koningshuis. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.

2x Antieke wandplaquette, 1870
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke notenhouten snijwerk wandplaquettes met fruit decor. Circa 1870. Afmeting: 35 x 28 x 5 cm. In goede staat.

Drie delen antiek terracotta
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek terracotta. 1x Heilige hart buste, Deposé Giunta, circa 1900. 2x Art Nouveau vazen, circa 1915. Afmeting buste: 49 x 45 x 20 cm. Afmeting vazen: H 39 cm. In goede staat.

Arts & Crafts comfoor + ketel
Resultaat: 80 EUR

Antiek koperen Arts & Crafts ketel met comfoor. Ontwerp Dr. Christopher Dresser Kurz & Co. Tiel. Circa 1910. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Twee bronzen kandelaren, H 19 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke bronzen kraagkandelaren met schroefdraad. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Antieke stickbarometer, 96 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antieke Engelse stickbarometer. Mahonie + bakeliet. J. Lucky & Co. Birmingham. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Haardplaten (2x)
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse gietijzeren haardplaten met figuren/putti. Afmeting: 83 x 74 cm. / 77 x 34 cm. In goede staat.

2x Afrikaans masker
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgestoken maskers met polychromie. Onder andere Gambon punumask. Afmeting: 32 - 45 cm. In goede staat.

Chinese inktpot
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Chinese inktpot van brons, in de vorm van een beer. Scharnier deksel los, maar wel aanwezig. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Lot antieke Engelse lucifers-aanstrijkers (8x)
Resultaat: 70 EUR

Lot antieke Engelse keramieken lucifers-aanstrijkers. Aantal: 8 stuks. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

2x Kunstbloemen onder stolp, H 41 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met kunstbloemen onder glazen stolp. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.