Grote antieke tinnen wapenschotel. Waarschijnlijk 17e eeuw. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Divers. Onder andere vroege eikeltjeskan et cetera. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat. Afmeting: 96 cm. In zeer goede staat.
Acht postzegel-verzamel-albums. Dieren, bloemen, wereld. Postfris + gestempeld. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 23 x 2 cm. In goede staat.
Antiek Duits verzamelalbum met Duits nood-geld. Divers. 1914 - 1924. Afmeting: 22 x 33 x 2 cm. In goede staat.
Struisvogel-ei onder antieke glazen stolp. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Glazen schaal met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 34 x Ø 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse smeedijzeren vuurhaal + brandijzer. Afmeting: 39 - 54 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgestoken masker met koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Houtgestoken vergulde lampenvoet met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Twee metalen verchroomde tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse/Chinese bloempot van brons met cloisonné. Floraal decor. Afmeting: 20 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke dekseldozen. 1x met intarsia/floraal, 19e eeuw. 1x Wortelhout met intarsia, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse documentenkist met lade en vakverdeling. Eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 26 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen kraantjeskannen. Vroeg 19e eeuw. 1x Friese beschilderde barok kraantjeskan met vogel/goud decor, circa 1800. 1x Louis Seize kraantjeskan. Afmeting: H 42 - 52 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Kraantjeskan + klepkan (bodemmerk). Afmeting: 26 - 44 cm. In goede staat.
Drie delen divers antiek. 1x Bronzen kwispedoor, 18e - 19e eeuw. 1x Franse porseleinen vaas met figuren/goud decor, 19e eeuw. 1x Antieke messing kandelaar met albast, circa 1880. Afmeting: 18 - 48 cm...
19e Eeuws processie kruis van koper met Corpus Christi. Afmeting: 74 x 45 x 11 cm. In goede staat.
Lot antieke heilig kruizen. Divers materiaal. Brons, onyx, hout, plated. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.
Antieke archeologische bodemvondst. Flacon van terracotta. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Groot lot diverse oude postzegels. Wereld. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Postfris + gestempeld. Diverse albums. Afmeting: 20 x 30 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Räth staatkundige globe met verlichting. Veb Hermann Haack Gotha Leipzig. Circa 1950. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Twee haardsets. Oud/antiek. 1x Messing. 1x Smeedijzer. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kruideniers voorraadhouders van rood koper. Circa 1900. Porseleinen knoppen op deksel missen. Afmeting: H 74 x Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Zes steengoed kruiken. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere Duitsland. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Lot antieke archeologische bronzen bodemvondsten. Onder andere; Romeins et cetera. Miniaturen + deel armband. Afmeting: 1 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 5 koralen doodshoofdjes, ca 3 cm. totaal ca 80 gram. In goede staat.
Antieke vuurstenen vuistbijl. Archeologische bodemvondst. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Jaren 20 ijzeren bureaulamp met rank decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke neo gotische gietijzeren paraplustandaard. Circa 1900. Afmeting: 65 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met floraal decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Lot antieke porseleinen apothekers/natuurkunde gewichten. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 7 cm. In goede staat.
Antieke Engelse gepolitoerde Cuba mahonie kist met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 30 x 21 cm. In zeer goede staat.
Lot antieke kaarskandelaren. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse messing kaarskandelaar in barok-stijl op origineel rond eikenhout basement. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.
Drie messing kaarskandelaren. Oud/antiek. 1x 19e Eeuwse penkandelaar. 2x Barok kandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 31 - 68 cm. In goede staat.
Vijf-armige fayence kaarskandelaar met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke porseleinen lampenvoeten. 1x Satsuma, Japan, godheid, gat in bodem. 1x Blanc de chine-stijl. Afmeting: H 32 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee houten met koper beslagen wandlampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 13 x 29 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. Onder andere; koffiemolens, snotneuzen, maten et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 35 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse lederen motormuts + motorbril. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten kapstok met bronzen haken en spiegel. Circa 1930. Afmeting: 96 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek brons. Divers. Bestaande uit: twee plaquettes, schaal (circa 1900), Berliner beer, rottenvangen van Hamelen, uiltje (circa 1930 - 1950) en een maanvis. Afmeting: 3,5 - 21 cm. In g...
Antieke glazen vaas met bronzen versiering. Empire-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Klein decoratief gepatineerd harnas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Antieke messing rococo vuurbokken + twee maal haardbestek + wafelijzer. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Fraaie antieke lederen buideltas. Mogelijk Azië of Zuid Amerika. Circa 1900. Afmeting: 70 x 32 cm. In goede staat.