Antieke Franse eikenhouten armleunstoel met goede stoffering. Hanen decor. Afmeting: 107 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Ronde spiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten Henry Deux salontafel met snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 52 x 114 x 100 cm. In goede staat.
Vier-delig verguld houten Louis Seize bankstel met gobelin bekleding. 19e Eeuw. Afmeting: 95 x 67 x 66 cm./95 x 135 x 75 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe bijzettafel. 19e Eeuw. Afmeting: 67 x 73 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten hoekstoel met snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 75 x 63 x 70 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse bijzettafel van rozenhout met florale inleg. Beschadigd. Afmeting: 52 x 64 x 51 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands mahoniehouten Louis Seize kamergemak met messing band-intarsia. Circa 1800. Afmeting: 74 x 60 x 46 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met snijwerk. Renaissance-stijl. Afmeting: 197 x 85 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten wandkastje met schap en twee deuren. Arts & Crafts. Circa 1900. Afmeting: 73 x 70 x 70 cm. In goede staat.
Kleine antieke Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 76 x 61 x 90 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bureau-armleunstoel. Circa 1910. Afmeting: 82 x 55 x 54 cm. In goede staat.
70-er Jaren bijzettafel met twee etages, van hardhout met metaal en wielen. In de stijl van Cees Braakman. Afmeting: 51 x 45 x 80 cm. In zeer goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met klauwpoten en bronzen beslag. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 80 x 52 cm. In goede staat.
Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.
Klein Duits notenhouten Gründerzeit dames rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Circa 1880. Afmeting: 121 x 60 x 86 cm. In goede staat.
Klein 18e eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Circa 1760. Gerestaureerd. Afmeting: 230 x 170 x 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten commode met vijf lades. Afmeting: 99 x 106 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 1-deurs kast met lade. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 82 x 78 x 43 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten barok secretaire. Deels 20e eeuw. Bijgemaakte opzet. Beslag ook later, zijkanten van noten. Afmeting: 203 x 134 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Decoratieve spiegel met facet geslepen spiegel. Zwart/goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 77 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast met losse kop, schappen en lades. Mooie patina. Afmeting: 195 x 168 x 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands notenhouten barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 240 x 170 x 70 cm. In redelijke staat.