Twee mooie Royal Vienna porseleinen deksel pronkvazen met figuren/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Italiaanse majolica zuil + bloempot. Jugendstil-stijl. Gesigneerd V. Bassano. Eén stukje aangelijmd. Afmeting: H 98 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen Frankenthal figuren. Circa 1920 - 1930. 1x Edelman met tortelduif, chips aan bladeren boomstronk. 1x Jongeman met bloemen, goed. Afmeting: H 14 - 26 cm. In redelijk/goe...
Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence schenkkan in de vorm van een aap, met daarop de tekst; 'Kees den aap dat gekkie, geeft melk uit zijn bekkie'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Drie oude Deense porseleinen figuren. Bing & Grondahl. Twee honden, goed. Schaap, mist oor. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven diverse oude Duitse Hümmel figuren. 20e Eeuw. Eén maal bakfout. Eén maal chip lampenvoet, rest goed. Afmeting: H 9 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot uitgebreid Wedgwood servies. Grootse gedeelte is Wedgwood of Etrurai Barlaston. Totaal: 168 delen. Diverse beschadigingen mogelijk. In redelijk/goede staat.
Klein 11-delig Duits Fürstenberg porseleinen mocca-servies met rozen decor. Handgeschilderd + goud. In goede staat.
Drie grote antieke Wedgwood borden met floraal/goud decor. Engeland. Circa 1890. Wedgwood Pearl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee delen Perzisch aardewerk, polychrome, fayence. 1x Vaas met floraal decor + tekens. 1x Bord met Arabische tekens/floraal decor. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Exclusieve 14-delige Porcelain Paris France toilet-set. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 45 cm. In goede staat.
Vijf antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse keramieken bloempotten. Gemerkt LWP + wapen. Een bloempot haarlijn + chip bodemrand. Afmeting: H 21 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig antiek Duits Osterwerda kaststel. Keramiek. Jugendstil. Circa 1900. Chinoiserie decor. Afmeting: H 25 - 32 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen plaquette. Figuren in herberg. Onduidelijk gemerkt. Circa 1880. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.
Engels porseleinen Royal Albert theeservies. Decor: Lavender rose. Floraal/goud decor. Bestaande uit: 14 kopjes + schotels. theekan + theelicht, melk + suikerset, 2 kandelaren, bord, 2 schalen, 1 kom ...
Twee zeldzame 19e eeuwse Franse kop en schotels. Handbeschilderd. 1x Landschap/figuren/goud decor. 1x Kustplaats met figuren/schip decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje gelijmd. Beide schotels goed. Af...
Prachtige 19e eeuwse Delftse fayence Porceleyne Fles fruittest set, bestaande uit schaal + lekschaal. Opengewerkt, gecontourneerd. 1879 letter A + 1884 letter OPZF. Afmeting: 23,5 - 26,5 cm. In goede ...
18e - 19e Eeuwse Engelse pearlware theepot met floraal decor. Bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Engels porseleinen theeservies. Worchester. Gemerkt met halve maan. Bestaande uit: grote kom, theekan, melkkan en twee kopjes + drie schotels. Eén kopje haarlijn + roos dekselkan chip, rest ...
Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde Copeland sierborden van porselein. Landschap + goud decor. Met verso de plaatsaanduiding. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Hollands Gouda plateel. 20e Eeuw. 1x Vaas, decor Persian/floraal. 1x Lampenvoet met prunus decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 19,5 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Moorcroft vaas van keramiek met granaatappel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Moorcroft vaas van keramiek met granaatappel decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.