Twee 18e eeuwse 4-pas mangaan tegeltableaus met hond en kat. Hond, goed. Kat, haarlijnen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands 9-pas tegeltableau met platbodem. Mangaan-kleurig. Rechter boventegel beschadigd. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e - 19e eeuwse Hollandse fayence landschap tegels in dubbele blauwe cirkel. Aantal: 26 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Tien antieke tegels. Bijbels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 18e eeuws Delfts fayence. 1x Schenkkan met tinnen deksel, floaal decor + bodemmerk W.V.K. 5. 1x Groot bord + bodemmerk, bloemvaas decor. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Twaalf zeldzame Hollandse Delftse fayence maand-borden. Januari t/m December. 18e Eeuw. Gemerkt met de Bijl. Twee borden gelijmd. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Lot tegels, 20 stuks. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere; landschap decor. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Delftse fayence schotel met stadsgezicht Haagse Poort Delft. Gemerkt H. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen theeservies. Circa 1860. Handbeschilderd, figuren/goud decor. Met mahonie tablet. Eén chip melkkan. Afmeting: 7 - 50 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met wanli chinoiserie decor/vogel in tuin. Afmeting: Ø 32,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie tuin decor. Chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijk/goede staat.