18e Eeuwse fayence polychrome mosterdpot met floraal decor. Chips, handvat gelijmd. Nederland ? Frankrijk? Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Delfts polychrome fayence figuur. Kind in wieg. Gemerkt A.P.K. Oudere restauratie. Afmeting: 14 X 15 X 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Enkele restauraties + chips. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Vijf-delig 19e eeuws Delfts fayence kaststel, gemerkt de Klaauw. En twee porseleinen dekselvazen. Eén vaas randschade. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen borden met figuren in landschap voorstelling. Afmeting: Ø 29,3 cm. In goede staat.
Negen oude/antieke diverse Hollandse fayence borden. 18e - 19e en 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17 -28 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Delfts fayence. Bestaande uit: Polychrome boerin met koe, beschadigd. Fruittreef. Drie borden, beschadigd. Afmeting: 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence knobbelvazen met chinoiserie decor. Gerestaureerd. Afmeting: 34,5 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vier antieke polychrome Jugendstil tegels met landschap decor. Eén beschadiging. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke polychrome Jugendstil tegels met vogel op tak decor. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Vier antieke polychrome Duitse Jugendstil tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schotel met swatow chinoiserie decor/figuren in tuin. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen jugendstil dekselvaas met goud decor en vergulde armaturen. Gemerkt Victoria. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Prachtige K.P.M. porseleinen dekselterrine. Handbeschilderd met floraal/goud decor en opgewerkte bloemen. Duitsland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x Ø 25 cm. In goede staat.