Lot 18e - 19e eeuwse tegels, 35 stuks. Hollands waterlandschap tegels in mangaan kleur. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van tien Delftse tegels. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadiging. In redelijk/goede staat.
Groot lot Hollandse fayence gemarmerde glazuur wandtegels. Decor: Griemel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 78 stuks antieke witte tegels. Zogenaamde witjes. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van twaalf antieke Hollandse waterlandschap tegels. Circa 1880. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 62 stuks antieke Hollandse mangaan kleurige tegels met terpdorp decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 20 stuks 18e eeuwse herder tegels. Holland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 19e eeuwse Hollandse landschap tegels in cirkel. Mangaan-kleurig. 24 St. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse Hollandse landschap tegels. 16 Stuks. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Dertien antieke polychrome wandtegels met bloem decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. 80 Stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands fayence 6-pas tegeltableau met schapen voorstelling. Minimale chip rand. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands polychrome fayence 6-pas tegeltableau. Poes met muis. Gerestaureerd. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.
Lot van 136 stuks mangaan kleurige bloemvaas tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vier tegeltableaus met diverse spelende kinderen decor. Holland. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
12-Pas tegeltableau polychrome. Circa 1880. Bloemvaas et cetera. Gelijmd + restauraties. Afmeting: 39 x 52 cm. In redelijke staat.
Groot antiek 15-pas polychrome Hollands tegeltableau met een decor van havengezicht Volendam met vissersvrouwen. Enkele scheuren in tegels. Circa 1900. Afmeting: 39 x 66 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Hollands 6-pas polychrome tegeltableau met afbeelding van man en paard in landschap. Eén tegel gelijmd. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.
Hollands 4-pas fayence tegeltableau naar 18e eeuws voorbeeld, echter 20e eeuw. Afbeelding van steigerend paard. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen schotel met goudrand en rote rose decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.