Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Tegeltableau
Resultaat: 350 EUR

Twee 18e eeuwse 4-pas mangaan tegeltableaus met hond en kat. Hond, goed. Kat, haarlijnen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 17e Eeuwse Hollandse wandtegels
Resultaat: 70 EUR

Drie 17e eeuwse Hollandse fayence wandtegels met bloemvaas decor. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

3x Antieke tegel
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Hollandse wandtegels met olifant, dromedaris en eenhoorn decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

9-Pas tegeltableau met platbodem
Resultaat: 375 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands 9-pas tegeltableau met platbodem. Mangaan-kleurig. Rechter boventegel beschadigd. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke wandtegels (32 st.)
Resultaat: 300 EUR

Lot antieke Hollandse wandtegels. 32 Stuks. Blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot landschap tegels (26 st.)
Resultaat: 300 EUR

Lot 18e - 19e eeuwse Hollandse fayence landschap tegels in dubbele blauwe cirkel. Aantal: 26 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot bijbelse tegels (10x)
Resultaat: 275 EUR

Tien antieke tegels. Bijbels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse tegel in lijst
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Delftse fayence tegel in eikenhouten lijst. Veerpont met figuren. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Twee delen Delfts fayence
Resultaat: 140 EUR

Twee delen 18e eeuws Delfts fayence. 1x Schenkkan met tinnen deksel, floaal decor + bodemmerk W.V.K. 5. 1x Groot bord + bodemmerk, bloemvaas decor. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Delftse schotel Ø 24 - 26 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie diverse 18e eeuwse Hollandse Fayence borden met floraal decor. Randschades. Afmeting: Ø 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

12x Delftse maand-borden
Resultaat: 425 EUR

Twaalf zeldzame Hollandse Delftse fayence maand-borden. Januari t/m December. 18e Eeuw. Gemerkt met de Bijl. Twee borden gelijmd. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels
Resultaat: 100 EUR

Lot tegels, 20 stuks. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere; landschap decor. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm.
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.

Herinnerings beker+vaas
Startprijs 70 EUR

Twee delen koningshuis oranje, Wilhelmina. 1x Gedenk beker van emaille, september 1898. 1x Vaas van keramiek, 1898 - 1948, W + ranken Enka Unicum. Afmeting: 9 - 24 cm. In goede staat.

Antieke oorkruik (Leon Senf), H 14 cm.
Resultaat: 120 EUR

Antieke Hollandse Porceleyne Fles Delftse fayence oorkruik met Perzisch decor. Door Leon Senf. Circa 1925. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Antieke Delftse schotel Ø 32 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Delftse fayence schotel met stadsgezicht Haagse Poort Delft. Gemerkt H. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.

Antieke Sevres potpourri dekselpot Ø 17 cm.
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse Sevres porseleinen potpourri dekselpot met floraal goud decor. Bodemmerk + tekst. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.

Frans theeservies + dienblad, 1860
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen theeservies. Circa 1860. Handbeschilderd, figuren/goud decor. Met mahonie tablet. Eén chip melkkan. Afmeting: 7 - 50 cm. In goede staat.

Lot Hollandse tegels (12 st.)
Resultaat: 50 EUR

Lot van twaalf oude en antieke Hollandse tegels. Onder andere; Makkum Tichelaar + blauw/wit + mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Delftse schotel Ø 32,5 cm.
Resultaat: 160 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met wanli chinoiserie decor/vogel in tuin. Afmeting: Ø 32,5 cm. In goede staat.

Delftse schotel Ø 35,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie tuin decor. Chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiek fayence
Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek fayence. 19e Eeuw. 2x Polychrome, Frankrijk, theebus + zoutnap. En een Makkumer Tichelaar visschaal. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.

2x Antieke Engelse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Engelse bloempotten. Keramiek/majolica. Circa 1900. Alleen genummerd. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.

Uitgebreid boerenbond ontbijtservies
Resultaat: 100 EUR

Uitgebreid Boch boerenbont ontbijtservies met floraal decor. Circa 40-delig. Detergent proof. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.