Twee Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence bekervazen + originele doos. Decor: Hol. Model nr.: 39. Circa 1920. Afmeting: H 12,2 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Hollandse Arnhemse fayence Ram Colenbrander borden. Decor: Barsten. Model: 27. Met floraal/abstract decor. Schilder: A.K. Circa 1920. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Duitse fayence apothekerspotten, waarbij één zeldzaam kleine apothekerspot. Flörsheimer Fayence Fabrik. Glazuurschade. Afmeting: 8 - 13,7 cm. In goede staat.
Lot antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. 80 Stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw-motief. Circa 1740. 1x U. Nervium (zenuwzalf), randschade, haarlijnen, chips en glazuurschade. 1x E. Diapruw (tegen geelzucht), randschade, h...
18e - 19e Eeuwse Hollandse porseleinen dekseldoos met floraal decor en zes klauwpootjes. Bodemmerk Amstel/Weesp? Afmeting: 10 x 13,5 x 11 cm. In zeer goede staat.
Twee Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence vazen + originele doos. Decor: Strooming. Model nr.: 12. Schilder: F.v.B. Circa 1920. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Lot Hollandse wandtegels met schilpad-glazuur. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel. Gemerkt A.K. Met figuren in landschap decor. Enkele oudere restauraties. Afmeting: H 25 - 33 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek 8-delig Duits porseleinen Nymphenburg theeservies. Floraal/goud decor. Circa 1900. Knopje van deksel mist. Eén kopje haarscheur, verder goed. Afmeting: 5 - 18 cm.
Lot van 62 stuks antieke Hollandse mangaan kleurige tegels met terpdorp decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
17e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met schenktuit. Ridder te paard/roofvogels in landschap decor. Met opschrift Ol + Rute. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse tulpenvaas met ruiter te paard/floraal decor. Bodemmerk. B.N. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 24 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome fayence dekselvazen. Octagonaal met chinoiserie decor + leeuwen. Met stervormig bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Hollandse Arnhem Ram Colenbrander fayence vaas + originele doos. Decor: Zwaai. Model: 13. Circa 1920. Schilder: A.P. Afmeting: H 10 x Ø 10,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen theekan met merkteken 1763. Romantische figuren in landschap/floraal/goud decor. Chips deksel, verder goed. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence schenkkan in de vorm van een aap, met daarop de tekst; 'Kees den aap dat gekkie, geeft melk uit zijn bekkie'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Duitse polychrome fayence apothekerspotten. Rosmarin + O. Laurinum + E. Hier Picr. Minimale chips. Afmeting: 20 x Ø 13 cm. In goede staat.
Lot van 78 stuks antieke witte tegels. Zogenaamde witjes. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met figuren bij haven decor. Door van Duyn. Enkele restauratie. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.
20-Delig Duits K.P.M. porseleinen servies met bloemen en goud decor. Bestaande uit: 6 dessertborden, sauciere, 6 soepborden, 6 diner borden en een schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ...
Grote 18e eeuwse Delftse apothekerspot met pauwen decor. P:G:Mastrichis. Enkele chips + lange haarscheur. Afmeting: H 27,5 cm. In redelijke staat.
Vroeg 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot. Circa 1720. U. Neapolit. Randglazuur-schade. Afmeting: 17,5 cm. In redelijke staat.
Twee zeer grote 18e eeuwse Delftse fayence vazen met gedetailleerde figuren voorstelling + bodemmerk W 980 B 1H2. Eén vaas bovenrand restauratie. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.