Uitgebreid Boch boerenbont ontbijtservies met floraal decor. Circa 40-delig. Detergent proof. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse fayence Porceleyne Fles wandborden. Landschap decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Drie moderne vazen van aardewerk met bodemmerken. Diverse glazuren. 1x Blauw glazuur + waaier vormen, atelier Du Bol Doré. 1x Bronskleurige vaas, v.d. Vaart, nr. 11. 1x Bolvaas, gemerkt A.S. Afmeting:...
Twee delen handbeschilderd Duits porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. 1x Opengewerkt bord Stadt Meissen + schilder S. Rohn, goed. 1x Plaue Schierholz schaal met opgewerkte rozen, minimale chip. Af...
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen saladeschaal met bestek (Zwiebelmuster). Met originele messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 11 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Engelse Staffordshire honden van keramiek. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zeven diverse oude Duitse Hümmel figuren. 20e Eeuw. Eén maal bakfout. Eén maal chip lampenvoet, rest goed. Afmeting: H 9 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Porceleyne Fles Delft polychrome Fayence tegel met zwaan decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 12 x Ø 23 cm. In goede staat.
Zeven delen Delfts fayence Porceleyne Fles. Onder andere; theebussen, dekseldoos, plaquette, fles. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 - 29 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts fayence polychrome Porceleyne Fles kaststel. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 26 - 41 cm. Met certificaat van echtheid. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Hollandse wandtegels met olifant, dromedaris en eenhoorn decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie diverse 18e eeuwse Hollandse Fayence borden met floraal decor. Randschades. Afmeting: Ø 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen modern keramiek. Dunwandig. 1x Geplooide schaal met stempelmerk. 1x Smalle vaas J. Moki '89. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse keramieken knobbelvaas met chinoiserie/goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
Twee Spaanse porseleinen figuren. 1x Rex Valencia, vrouw met kruik. 1x Nao Spain, ballerina. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Zeer grote Hollandse Gouda platelen vaas met floraal decor. Decor: Chrysantheme. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Hollands art deco platelen olielamp? Circa 1930. Arabische vormgeving. Afmeting: 15 x Ø 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
6-Pas antiek Hollands tegeltableau met afbeelding van 17e eeuwse driemaster. Afmeting: 37 x 25 cm. In goede staat.
Drie 17e eeuwse Hollandse fayence wandtegels met bloemvaas decor. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Delftse fayence tegel in eikenhouten lijst. Veerpont met figuren. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Antieke Royal Limoges porseleinen vaas met putti/goud decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Delftse vazen met floraal decor. Circa 1900. Eén vaas chip onderrand. Afmeting: H 38 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Hollandse fayence borden. 2x Makkum, circa 1900. 1x Delfts bont, circa 1800. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.
Vier delen Spaans Lladro porselein. 20e Eeuw. Twee ganzen, jongen met voetbal, en een lampenvoet. Afmeting: 10,5 - 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen Frankenthal figuren. Circa 1920 - 1930. 1x Edelman met tortelduif, chips aan bladeren boomstronk. 1x Jongeman met bloemen, goed. Afmeting: H 14 - 26 cm. In redelijk/goe...
Klein 11-delig Duits Fürstenberg porseleinen mocca-servies met rozen decor. Handgeschilderd + goud. In goede staat.
Antieke porseleinen plaquette. Figuren in herberg. Onduidelijk gemerkt. Circa 1880. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.
Zes antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor Fancy. Circa 1890. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek fayence. 19e Eeuw. 2x Polychrome, Frankrijk, theebus + zoutnap. En een Makkumer Tichelaar visschaal. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke Hollandse tegels. Divers. Verschillende afmetingen, 6 - 12 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke Hollandse tegels. Divers. Verschillende afmetingen, 6 - 13 cm. In goede staat.
Witte keramieken piedestal. Hectagonaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas chip. Afmeting: H 8 - 9 cm. In goede staat.
Antiek Royal Sphinxs Delft/Boch keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.
Twee delen Perzisch aardewerk, polychrome, fayence. 1x Vaas met floraal decor + tekens. 1x Bord met Arabische tekens/floraal decor. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Exclusieve 14-delige Porcelain Paris France toilet-set. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 45 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse Franse kop en schotels. Handbeschilderd. 1x Landschap/figuren/goud decor. 1x Kustplaats met figuren/schip decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje gelijmd. Beide schotels goed. Af...
Vier oude/antieke Hollandse platelen bloempotten. 20e Eeuw. Enkele chip en of haarlijn. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen aardewerk. 20e Eeuw. Onder andere; potje Westraven Utrecht, schaal Chris Lanooy (chip), bolvaas (ongemerkt/chip), bruine vaas (gemerkt K.). Afmeting: 9 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.
Lot van twaalf oude en antieke Hollandse tegels. Onder andere; Makkum Tichelaar + blauw/wit + mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands Gouda plateel. 20e Eeuw. 1x Vaas, decor Persian/floraal. 1x Lampenvoet met prunus decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 19,5 - 26 cm. In goede staat.
Drie antieke polychrome Friese kerfborden van aardewerk. Circa 1900. Eén bord chip achterkant. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Hollands polychrome 6-pas tegeltableau. Afbeelding Hollandse diligence omstreeks 1850. Afmeting: 27 x 40 cm. In goede staat.
Lot antiek polychroom plateel. 1x Bolvaas, floraal, nr. 125. En zes onderzetters, Zuid Holland, Gouda, floraal decor. Afmeting: 8,5 - Ø 10,5 cm. In goede staat.
Lot Art Deco keramiek. Bestaande uit: 3x Goebel, uil + twee houders, circa 1930. En een vaas, plateel, Noord Holland, haarscheur + bodemrand gelijmd. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.