18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met figuren in tuin/kylin decor. Afmeting: 20 x Ø 17 x 18,5 cm. In goede staat.
Originele republiek Chinees porseleinen penselenpot met familie rose decor, geisha in interieur met tekst + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antiek natuurstenen Chinees boeddha hoofd op houten console. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen penselenpot met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Japans porseleinen Imari borden met bloemvaas/goud decor. Eén bord haarscheur in bodem. Eén bord goed. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen doucai vaas met draak/feniks/pioenroos decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot op drie pootjes. Celadon glazuur + tekst op bodem. Afmeting: H 13 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met granaatappel/floraal decor. Drie borden haarlijnen +chips. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met winterlandschap/figuren + tekst decor. Afmeting: Ø 25,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen klapmutskom met tuin/huis decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met tuin/paradijsvogel en goud decor. Bovenrand scherf ingelijmd + gerestaureerd. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met landschap/figuren decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen dekseldozen/zalfdozen. 1x Familie rose, figuur te paard decor, bodemmerk, minimale chip. 1x Tongzhi zwaluwen decor, bodemmerk, deksel gelijmd. Afmeting: Ø 8,5 cm. In r...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met figuren in interieur + goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen, cilindrisch, met geisha decor + bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Haarscheuren. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Acht delen 18e eeuwse Chinees porselein. Onder andere; queng lung, familie rose. Chips en/of haarlijn/gelijmd. Twee kopjes + één schotel gaaf. Afmeting: 6 - 22 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Twee delen antiek Japans/Chinees porselein. 1x Grote gemberpot met landschap decor. 1x Japanse schaal met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren decor + teksten. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere twee keer kang xi, vogels in tuin decor, één gelijmd en één goed. Eén keer tuin decor, haarlijn. Eén keer Japan, figuren bij kade + bode...
Antieke Chinese godheid van zwart natuursteen. Godheid met perzik. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka met goud decor. Diverse godheden. Mooie kwaliteit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek Chinees brons. 1x Vergulde bronzen boeddha op lotusbloem, 2-delig. 1x Bronzen paard (vliegend), groene patina. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. 1x Maanvaas, 19e eeuw, hals gelijmd. 1x Kom met karper/steur decor, bodemmerk, 18e - 19e eeuw, gelijmd, randschade. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijke staat.
Acht delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zeven kopjes met peterselie decor, bodemmerken, onder andere kang xi, twee kopjes beschadigd. Eén dekselpotje met floraal decor. Afmeting: ...
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; Twee queng lung roomborden, beiden met haarlijn en chips. Eén kop + schotel, capucijne, één chip. Eén schotel, haarlijn. Afmeting: 7,5 - 16 cm. I...
Vijf delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Imari kom met tuin/goud decor, haarlijnen. Drie kop + schotels met tuin/goud decor, haarlijn en/of chip. Eén bord, haarlijn + chips. Afmeti...
Zeldzame Chinees porseleinen familie rose cup met deksel. Cassis-kleurig glazuur, met binnenin vissen/goud decor. Zéér gedetailleerd. Zes tekens bodemmerk. Enkele chips onderrand cup. Afmeting: H 9,7 ...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose voorraadpot met figuren decor + tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose diepe schotels. Floraal decor. Drie schotels goed. Twee schotels haarlijn. Eén schotel minimale chips. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zes diverse Chinese schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee schotels goed. Eén schotel beschadigd. Eén schotel haarlijnen. Twee schotels minimale chip. Afmeting: Ø 10 - Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schaal met blauw craquelé glazuur en geritste tekst in goud. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tulpenvaas met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans Satsuma porselein. trekpot met tuin/goud decor + bodemmerk, pootje gelijmd + haarlijn. Twee kommen met figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 11 - 13 cm. In redelijk/goede ...
Chinees porseleinen celadon vaas met blauw craquelé glazuur + floraal reliëf decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met rondom tekst + signatuur. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees/Japans porselein. Onder andere; gemberpot met dubbele blauwe ring en prunus decor. Japans bord met decor van vogel bij pioenrozen, vier tekens bodemmerk, randschade. Afmeting: 15 - 16 cm. ...
Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,8 cm., In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 21 x Ø 19,8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met floraal/feniks/goud decor. Eén vaas goed. Twee vazen haarscheuren + dekselschade. Afmeting: H 38 - 40 cm. In matig/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Floraal/insecten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees/Frans porselein. Twee familie rose kommen, 18e eeuw, één kom gelijmd. Twee Franse kop + schotels met floraal decor, 19e eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met rondom figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.