Zeven Chinees porseleinen schotels. Divers. Kang xi bodemmerken. Vijf schotels gaaf. Eén schotel gelijmd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees familie rose porselein. Divers. Met theeglazuur, floraal/kraanvogel decor, één keer haarlijn. 18e Eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met zotjes/draken decor + vier tekens bodemmerk. Eén minimale schilfer + één randrestauratie. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.