Antieke Chinese wierookbrander met kylin/bal en draken decor. Met bodemmerk. Zeer gedetailleerd. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 38 x 24 x 20 cm.
Antieke Chinese bronzen wierookbrander met jongen op de bel + rondom rituele dansers. Gedetailleerd. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 26 x 18,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/figuur decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi bord met geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord enkele chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse + Chinees porseleinen borden. 3x Japan, met paradijsvogel decor. 1x China, 18e eeuw, bloemvaas decor, randschade. Afmeting: Ø 22 - 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e - 20e Eeuw. Divers. Vijf schotels + twee kommen. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenborden. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee schotels goed. Drie minimale chip. Zeven met randschade + haarlijnen. Afmeting: Ø 9 - 12 cm. In redelijke staat.
Chinese opengewerkte houtgestoken penselenhouder van bamboe. Met figuur in tuin decor. Afmeting: H 13,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.