Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte schalen met tuin/goud decor. Afmeting: 8,5 x 23 x 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oud Chinees rol-schilderij. 20e Eeuw. Berglandschap met bloesembomen en tekst + signatuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 120 x B 40 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met tuin/landschap/goud decor. Met bodemmerk. Professionele restauratie haarlijnen/chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose penselenpot met figuren/floraal/dieren/goud decor. Afmeting: H 11,3 x Ø 10,1 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans porselein. Vijf kopjes met vier schotels. Familie rose decor. Bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 4,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose sauciere + lekschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 9,5 - 23 x 14 cm. In goede staat.