Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen familie noir vazen met floraal/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gueng lung schotel met floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 41,5 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse bronzen vergulde kaarskandelaren met Chinees 18e eeuws porselein. Tuin decor. Eén haarscheur. Afmeting: 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Drie borden goed. Twee borden gelijmd. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap decor. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Gecontourneerde omranding. Eén bord gelijmd. Eén bord goed. Afmeting: Ø 20,4 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met oranje/rood glazuur. Geen bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees queng lung porselein. 1x Pattipan met landschap decor. 1x Vaas met tuin decor, haarscheur + randschade. Afmeting: 13 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose trekpot met floraal/insecten decor. Afmeting: 17 x 21 x Ø 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie rose/mandarijn decor. Glazuur verlies handvat. Afmeting: 10 x 13,5 x Ø 8 cm. In goede staat.