Gesigneerd Mu Thai. Chinese School? Geisha met druiven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 49 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees verguld houtsnijwerk. Vechtende figuren decor. In latere omlijsting. 19e Eeuw. Afmeting: 114 x 85 cm. In goede staat.
Chinees handwerk op zijde. Kippen, eenden en kuikens met tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 x B 71 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vleesschotel met landschap/visser/pagode decor. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselpot met floraal decor + foo-honden. Deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.